WebMarketing.lv Meklē Palīgus Jauniem Projektiem

sadarbības piedāvājumsPagājušo reizi, kad Aigars meklēja sev palīgus konkrētam affiliate projektam, tika gūta laba pieredze un arī laba atdeve. Pieteicās vairāki desmiti nopietnu kandidātu, no kuriem tika izvēlēti pat uzreiz 3 cilvēki 3 dažādiem jauniem projektiem.

Tā kā ir tuvākā nākotnē padomā ir vairāki plaši projekti, kas ir saistīti ar interneta mārketingu, tad šoreiz meklēsim dažādus ar web lietām saistītos cilvēkus, kas jebkurā brīdī būtu gatavi pieslēgties jebkāda veida sadarbībai.  Svarīgākais, lai mums būtu bāze, ko mēs varam jebkurā brīdī uzrunāt un konkrētu sadarbības modeli piedāvāt.

Tas savukārt nozīmē, ka, ja Tu lasi šo sludinājumu pusgadu pēc tā publicēšanas, vienalga vari pieteikties, ja vien Tev ir interese un motivācija.

Un tātad, ko mēs meklējam:

Meklējam sadarbības partnerus un darbiniekus.

Šobrīd savā darbā esam izvirzījuši augstus mērķus, ir jāveic nopietni uzdevumi un ir skaidrs, ka ir nepieciešami palīgi. Nav nozīmes vai esi ar vairāku gadu pieredzi, vai interneta mārketings Tev ir tikai hobijs, pieredzes šajā jomā nav – mēs varēsim atrast kopīgu sadarbības formu.

Mērķis: Atrast dažādu interneta mārketinga nozaru pārstāvjus, ar kuriem ilgtermiņā vai konkrētā projektā var sadarboties. Tie būtu – mājas lapu izstrādātāji, programmētāji, dizaineri, satura, teksta veidotāji/redaktori, tulki, SEO speciālisti, PPC speciālisti, email mārketinga speciālisti, sociālā mārketinga speciālisti, video/audio mārketinga speciālisti, offline mārketinga pārstāvji vai vienkārši interneta mārketinga interesenti. Laipni aicināti arī affiliate mārketinga pārstāvji.

Sadarbības formas: pilnas/daļējas slodzes darbs (iespējams apvienot ar citu darbu), darbs pie konkrētu projektu īstenošanas.

Samaksas formas: fiksēta samaksa par standarta darbiem, % no kopēji attīstīta projekta, fiksēta samaksa par mēnesi, atkarībā no savstarpējās vienošanās.

Prasības kandidātam:

 • Obligāti jābūt interesei par interneta mārketingu. Kandidātam jātic interneta mārketinga pozitīvajām attīstības tendencēm. Atbalsta godīgas un taisnīgas metodes (piemēram, white hat SEO). (Tas, ka Tu lasi šīs rindiņas, patiesībā jau nozīmē, ka interesējies par interneta mārketingu);
 • Pieredze: Meklējam cilvēkus ar visdažādāko pieredzi – gan pavisam iesācējus, gan arī profesionāļus;
 • Valodas zināšanas: Latviešu, īpaši vērtīgas arī angļu, krievu valodas zināšanas.

Darba apraksts:

Ir iespējama visdažādākās sadarbības formas. Gan darbs no mājām, gan arī nākotnē, ļoti iespējams, varēsim piedāvāt darbu birojā, Rīgā.

Pieteikšanās:

 1. Piesakies zemāk redzamajā e-pasta formā
 2. Saņem apstiprinājuma vēstuli savā e-pastā, apstiprini pieteikumu
 3. Saņem “sveiciena e-pastu” un, atbildot uz to, nosūti savu pieteikumu

Pieteikumā jāiekļauj:

CV – iekļaujiet savu profesionālo pieredzi (darba pieredzi), izglītību, sasniegumus.

Interneta mārketinga iemaņu apraksts un motivācijas vēstule – apraksti savu saistību ar interneta mārketingu. Kas ir apgūts no interneta mārketinga zināšanām un kādā līmenī tas ir darīts? Kādi ir Tavi mērķi nākotnē, ko vēlies iemācīties/sasniegt? Ko līdz šim esi darījis? Kas Tev patīk (sfēra, nozare, darbs)? Kāpēc izvēlējies pieteikties šim piedāvājumam? Ko mēs iegūsim sadarbībā ar Tevi? Ko Tu plāno iegūt sadarbībā ar mums?

Vārds:
E-pasts:
Mēs garantējam, ka saņemsi ziņojumus tikai no
WebMarketing.lv un Tavs e-pasts nekad nenonāks citu personu rīcībā. Tu
arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties no meillistes.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.17 komentāri rakstam “WebMarketing.lv Meklē Palīgus Jauniem Projektiem”

 1. Aigars saka:

  raksta autori ir Aigars un Egils, tāpēc tāds ievadteksts… :)

 2. […] This post was mentioned on Twitter by Kas jauns blogos? and Lasi.lv visi raksti, Aigars Silkalns. Aigars Silkalns said: RT @webmarketing_lv WebMarketing.lv Meklē Palīgus Jauniem Projektiem http://lasi.lv/0lomy |Palīdzu citiem meklēt darbiniekus […]

 3. mongoliss saka:

  Laikam ir doma lekt pāri tai 4ciparu robežai :)?

 4. Aigars saka:

  nuu, kaut kas jādara, jākustās, īstais laiks tam ;)

 5. Girta saka:

  Pēc cik ilga tad tiks parādīti rezultāti ,kas tika?
  Un vai tiks atsūtīts atpakaļ ,ka ir atteikts?

 6. Aigars saka:

  Īstenībā nevienam netiks atteikts, visi pieteikumi tiks atstāti uzmanības laukā. Tie, kas būs piemērotākie tuvākajiem projektiem, saņems personīgu uzaicinājumu tikties, aprunāt iespējamo sadarbību. Nedomāju, ka te būs simtiem pieteikumu

 7. Ritvars saka:

  Spēcīgi! ;D
  žēl, bet vēl patrenēšu savu roku un tad varu skatīties uz kaut ko tādu, jūtos kā abečnieks, vai tuvu tam. :)

 8. WhiteRabbit saka:

  Es neatsaukšos uz e-pastu, jo bīstos, ka tamdēļ pasākšu saņemt daudz e-vēstuļu par jauniem rakstiem utt. Bet Jūsu projektiņa attīstībai pats labprātāk sekoju ar RSS starpniecību. Savukārt, CV varu Jums piesūtīt arī šādi:
  http://whiterabbit.lv/autors/cv/

 9. Aigars saka:

  O.K., piefiksēju arī Tavu izrādīto interesi, WhiteRabbit. Nē, nekādā gadījumā uz meiliem netiks sūtīts spams :D Ja par tādu neuzskata piedāvājumus iesaistīties kādā projektā, darbā… ;)

 10. Sandis saka:

  Smiekliigi par to spamu :) mes tak esam etiski dzjeki :) eh.. :)

 11. BGN saka:

  Es pieteicos.
  Arī esmu ābečnieks, bat es gribu iemācīties un saprast.
  Gribu iet Webmeistaru skolas 1. klasē! :)
  Vai pirmklasniekus gaidiet? :)

 12. Egils saka:

  Te svarīgi saprast, ka viss notiek un attīstās : ) šis piedāvājums ir “pa īstam”
  Un tiešām, tuvākajā laikā būs nepieciešami 1-3 reāli darbinieki, darbam birojā (vai no mājām).
  Šāds potenciālo darbinieku saraksts nepieciešams, lai, ja gadījumā attīstāmies straujāk nekā plānots, viegli būtu atrast “palīdzīgas rokas”.

 13. cyxob saka:

  latagaliešus arī ņem? ir interese pilveidoties web tirgzinībās un nopelnīt kādu kapeiku blakus skolotāja algai.

 14. Aigars saka:

  nav problēmu, pats pa pusei latgalietis :D

 15. Jānis saka:

  Sveiki es arī vēlētos piedalīties. Mans e-pasts [email protected],,,

  Es nedaudz zinu web lietas.

  Ja ir vajadzīgi darbinieki, tad piesakos.

  Paldies

  Ar cieņu Jānis

 16. Ann. saka:

  Sveiki!
  Kāds ir termiņš šim sludinājumam?

 17. Aigars saka:

  Vari pieteikties, šis ir beztermiņa sludinājums

Ieraksti komentāru