WebMarketing Čats

WebMarketing ČatsNu ir pēdējais laiks radīt arī interaktīvu saikni blogā. Starp podkāstu, webkāstu un citiem rīkiem kā pirmo izvēlējāmies online čatu (sākam ar mazumu un atgriežamies pie vecajām vērtībām), tāpēc ir klāt WebMarketing Čats.

Kas ir WebMarketing Čats

WebMarketing Čats ir online diskusija viens pret vienu. Gluži kā skype, neviens cits cilvēks, izņemot diskusijas biedrus, sarunu neredz.

Pirmais WebMarketing Čats notiks pēc divām nedēļām, 2.jūlijā no plkst. 20:00 līdz 22:00. Tā laikā ikviens bloga apmeklētājs varēs pievienoties čatam un uzdot ekspertiem sev interesējošos jautājumus un saņemt nepieciešamās atbildes.

Pēc čata noslēguma sarunas izdruku varēs nosūtīt uz savu e-pastu.

WebMarketing.lv autors Aigars

WebMarketing.lv autors Sandis


WebMarketing Čata eksperti

Pirmajā čatā WebMarketing pusē “sēdēs” es, Aigars, un Sandis. Katram no mums vienlaicīgi būs iespējams savienoties ar 5 apmeklētājiem. Taču, lai visi tiktu pie vārda, katram dalībniekam būs sarunas limits – 25 minūtes.

Čata tēmas

Par kādām tēmām mēs Jums varam palīdzēt:

 • Aigarsaffiliate mārketings (affiliate tīkla uzbūve), email mārketings, vienkāršu mājas lapu veidošana, SEO pamati, mindset, laika menedžments un citi jautājumi
 • Sandisaffiliate mārketings, e-komercija, SEO, PPC, un jebkurš cits jautājums, kas saistīts ar interneta mārketingu

Kam paredzēts pasākums

Čats vairāk izveidots ar domu palīdzēt tiem, kas varbūt tikai gatavojas iesaistīties mazajā online biznesā vai tiem, kas to tikai sākuši. Tā ir galvenā mērķauditorija.

Taču čats būs ne tikai “iesācējiem” – arī jebkuram citam ir iespēja uzdot kaut vai vienu jautājumu, par ko nav īstas pārliecības vai zināšanu, mēģināsim palīdzēt.

Ar šo mēs absolūti nepretendējam uz Google statusu, kur var atrast atbildi uz jebkuru jautājumu. Čats vairāk paredzēts kā motivācijas, iedvesmas rīks. Esmu pārliecināts, ka ir daudz cilvēku, kas grib uzsākt, piemēram, darboties affiliate mārketingā, ir izlasījuši daudz mācību materiālu, taču vienalga nevar izlemt, ar ko sākt.

Katrā ziņā par tēmām, ko pārzinam, 100% garantējam vērtīgas atbildes.

Ko nevajag darīt čatā

Mēs neatbildēsim uz jautājumiem par “sliktajām” peļņas shēmām internetā – augsta riska investīcijas, finansu piramīdas, “rūķīšu dzenāšanas bizness” (klikšķi, maksa par reklāmas skatīšanos un meilu lasīšanu), krāpnieciskās shēmas, dažādas izsoles un tamlīdzīgi.

Tāpat arī nediskutēsim par tēmām ala “tas viss ir sviests”, “valstī ir krīze, bet Jūs te muļķus dzenājat” stilā. Konkrēti jautājumi par konkrētām tēmām, pirms tam iepazīstinot ar savu Interneta mārketinga zināšanu līmeni.

Ja viens eksperts jutīs, ka otrs konkrētā jautājumā var sniegt kompetentāku atbildi, tad būs iespēja nekavējoties pārsūtīt apmeklētāju otram ekspertam.

Čata tehniskais risinājums

Čatu varēs uzsākt šajā pašā sadaļā, spiežot uz zemāk redzamo attēlu. Atvērsies jauns logs, kurā būs nepieciešams ievadīt savu vārdu un pirmo jautājumu. Sekojoši ne vairāk kā 25 minūšu laikā varēs diskutēt par visu, kas interesē. Pienācīgas atsauksmes gadījumā čatu organizēsim atkārtoti.

Jautājumus šī ieraksta komentārā vari uzdot jau tagad – mēs sagatavosim atbildes uz tiem, tādējādi čats ritēt raitāk.

WebMarketing.lv autors Aigars

WebMarketing.lv autors Sandis

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.5 komentāri rakstam “WebMarketing Čats”

 1. Spektrs saka:

  da, es jau Tev prasīju jaut… bet Tu man tik pateici, ka angļu val. jāzin, nu unnnn. tas bija viss? tā kā man jau ir neinteresanti.

 2. Sandy saka:

  Var arii citaas valodaas, ar Latviesu valodu buus gruutaak, bet arii iespeejams.

 3. Artūrs saka:

  oo, forši! man gan tas jau ieinteresēja! =) būs man ar laikam jāpiedalās konsultācijās, tikai jāizdomā ko pajautāt….. ;D

 4. […] Atgādinu, ka 2.jūlijā no plkst. 20 līdz 22 notiks Pirmais WebMarketing.lv Čats. […]

 5. […] Šodien ir tā diena, kad mēs ar Sandi čatosim WebMarketing.lv eksperimentālajā pasākumā. Sīkākas detaļas par pašu diskusijas kārtību un tēmām lasi pirmajā rakstā par WebMarketing čatu. […]

Ieraksti komentāru