Uzdod Jautājumu Par Lattelecom Affiliate Programmu!

lattelecom affiliateNav noslēpums, ka visi WebMarketing.lv autori piedalās Lattelecom affiliate programā. Katrs no mums ir ar savu piegājienu šai lietai – viens iet ilgtermiņa ceļu, cits lielāku uzsvaru liek uz SEO, trešais apbrīnojami veiksmīgi izmanto Google AdWords sniegtās priekšrocības.

Tas viss kopā jau šobrīd ir unikāla zināšanu, informācijas bāze, kas veido ļoti skaidru ainu par affiliate mārketinga potenciālu un iespējām Latvijas tirgū.  Kā jau minēju rakstā par Lattelecom affiliate, tad ir plānots plašākai publikai prezentēt case study, kurā būs plašāks ieskats par to, ko tad īsti var panākt ar Lattelecom affiliate programmu. Ticiet man, šajā case study būs lielākajai daļai arī negaidīta, pārsteidzoša informācija.

Lai minētais case study būtu pēc iespējas pilnīgāks, ir nepieciešama arī Jūsu līdzdalība. Līdzdalības forma ir pavisam vienkārša – šeit pat, raksta komentāros palūgšu katram interesentam uzdot vienu vai vairākus jautājumus, kas skar konkrēti Lattelecom affiliate programmu.

Uz populārākajiem jautājumiem vai, iespējams, uz visiem mēs topošajā case study sniegsim atbildes. Domāju, ka tādējādi materiāls būs vēl kvalitatīvāks, jo tajā būs ne tikai tas, ko mēs uzskatam par nozīmīgu pavēstīt Jums, bet arī tas, ko katrs no Jums uzskata par nozīmīgu šīs programmas saistībā.

Protams, lūdzu ņemt vērā, ka mēs neesam Lattelecom kompānijas darbinieki vai pietuvinātas personas, bet gan tikai konkrētās programmas dalībnieki, tāpēc jautājumiem ir jābūt tieši no partneru redzesloka. Mēs nevarēsim sniegt atbildi par nākotnes plāniem, tehniskas dabas jautājumiem, komisijas maksu izmaiņām un tamlīdzīgi. Tikai un vienīgi par partneru darbu ar Lattelecom affiliate programmu.

Un tagad, lūdzu, jautājumus stud…, tas ir komentāros!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.52 komentāri rakstam “Uzdod Jautājumu Par Lattelecom Affiliate Programmu!”

  1. Maruta saka:

    Esmu nesaprašānā, kamdēļ, kad aizpilda anketu,nospiež taustiņu nosūtīt, tā nenosūtās?
    Pievienošanas ritenītis griežas un griežas, bet anketa netiek nosūtīta.

  2. Genadijs Kroks saka:

    Vai shreks ir keks?

Ieraksti komentāru