Tava Iespēja, Mana Peļņa un Laimē kursu 70$ vērtībā!

opportunityNu tā – sarosās visi, visi, kam interesē Affiliate mārketings, par ko šobrīd mūsu blogā ir runāts visvairāk! Pasaulē ir nācis augstvērtīgākais, kvalitatīvākais, iespējams labākais Affiliate mārketinga e-izglītības resurss!

John Reese beidzot ir pabeidzis savu lolojumu Opportunity.com!

Kas ir John Reese?

John Reese ir bijis un ir iedvesmas avots daudziem jo daudziem Interneta iekarotājiem – tiem, kas ir vēlējušies nopelnīt, uzsākt biznesu Internetā.

JR ir pirmais cilvēks, kas ar web projektu diennakts laikā ir nopelnījis 1 miljonu dolāru.

JR ir cilvēks, kurš ar Adsense gada laikā nopelnīja vairāk nekā 500 000 dolāru un tādējādi lika sarosīties Google vīriem.

JR ir cilvēks, kurš Facebook draugu limitu sasniedza nieka 5,5 dienās.

JR ir cilvēks, kuram Twitter ir ap 25 000 sekotāju.

JR ir cilvēks, uz kura konferenci gan es noteikti aizietu, ja Best-Marketing.com viņu uzaicinātu uz Rīgu… Kāds nodos iepriekšējo teikumu Best-Marketing.com? :))

John Reese

Reāls cilvēks ar reāliem panākumiem un reālu pieeju lietām.

Kas ir Opportunity.com?

Tas ir Affiliate mārketinga sākums, pamats. Lielos vilcienos tas ir e-kurss, kurā detalizēti un smalki tiek apskatīti visi Affiliate mārketinga aspekti, par kuriem arī esam jau runājuši un ne tikai. Papildus arī daudzas advancētas taktikas un tehnikas.

Un, protams, arī apmeklētāju plūsmas piesaistīšana, visa veida optimizācijas, rīki, darbības, kas palīdzēs izcelties starp visiem citiem Affiliate mārketieriem.

Īsāk sakot, viss Affiliate mārketings, sākot no nišu un atslēgvārdu izpētes procesa un beidzot ar sarežģītām, advancētām Affiliate taktikām.

Pats John saka, ka kurss būs noderīgs ne tikai iesācējiem, bet arī jau strādājošajiem, pieredzējušajiem mārketieriem.

Jo patiesībā ir tā – lai gan Affiliate mārketings ir ļoti ienesīga un fantastiskām iespējām bagāta nodarbe, kas laika gaitā Tev liek apgūt pilnīgi visus Interneta mārketingu rīkus un iespējas, tomēr 80% vai pat vairāk no visiem pelnītgribētājiem savā dzīvē nekad nenopelna pat 100$. Jā, tā tas patiešām ir. Šie 80% padodas, nespēj domāt ilgtermiņā, cer uz ātru un vieglu peļņu un galu galā vīlušies pamet Affiliate mārketingu.

Bet pārējie 20% vai mazāk cīnās un panāk savu. Un ar laiku jau pavisam ikdienišķs liekas šāds skats, kāds ir šorīt manā Commission Junction kontā. Un tā ir tikai viena programma, taču ienākumi spēcīgi pārsniedz vidējo algu Latvijā.

cj peļņa

Laimē Opportunity.com kursu uz 2 mēnešiem!

Webmarketing.lv piedāvā kādam no Jums iespēju laimēt šo Opportunity.com kursu uz diviem mēnešiem! Lieliska iespēja iesākt darboties Affiliate mārketingā vai pacelt savas prasmes pavisam citā līmenī.

Es esmu ļoti pārliecināts par šā kursa augsto kvalitāti un divi mēneši ir pietiekami ilgs laika periods, lai saprastu “kas ir kas” un vai tas man kaut kā var palīdzēt. Pēc šiem diviem mēnešiem parakstīšanās tiks atcelta, taču nebūs nekādu problēmu tai pieteikties atkal.

Viss kas Tev ir jāizdara, ir līdz 15.maijam šī posta komentāros jāieraksta, kāpēc Tu vēlies šo kursu un kāpēc tieši Tev tas būtu ļoti nepieciešams. Attiecīgi 18.maijā mēs paziņosim vienu uzvarētāju, balstoties uz ierakstītajiem komentāriem.

Veiksmi!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.35 komentāri rakstam “Tava Iespēja, Mana Peļņa un Laimē kursu 70$ vērtībā!”

 1. Sandis saka:

  Aigars, super piedavajums no tavas puses! Lai nu veicas kadam no jums un vineejiet to ;) apsteigsiet citus paris gadus uz priekshu ar sho materiaalu! :)

 2. No1 saka:

  Vēlos šo kursu, jo gribu nopelnīt vairāk kā tu :)

 3. Edgards saka:

  Mans galvenais mērķis ir sniegt labumu citiem -> vislabākais kā es varu palīdzēt citiem, ir personiskā izaugsme -> Sevi attīstīt bez rūpēm varēšu tad, kad būs patstāvīgi un lieli ienākumi -> Affiliate Marketings ir veids, kā iegūt patstāvīgus un lielus ienākumus!

  Kopsavilkums:
  Ja es attīstīšos materiālajā un personīgajā jomā, ko palīdzēt var Affiliate m-ings -> visiem apkārtējiem būs labums.

  Veiksmi arī Jums
  ;)

 4. mrh saka:

  Vēlos tāpēc ka iekš Affiliate mārketinga ir bijis 1 Sale, laiku atpakaļ ( laba sajuta :) ) un ja jau sandis saka ka apsteigsi citus paris gadus uz prieksu, ticu ka varētu sagaidīt 2 un 3 utt :))

 5. mardo saka:

  Nu jā es arī gaidi savu pirmo komisiju. Gribētos sākt ar CJ.COM, jo kā jau daudzos forumos ir rakstīts ka Adsense ir miris, tādēļ meklēju jaunu pieeju peļņas gūšanai un sākšu ar oppurtunity.com cerams ka viss izdosies! Kā jau lasīju lai sāktu pelnīt ar CJ.com un citām programmām jāiegulda laiks un jāstrādā, tādēļ sākšu to darīt!

 6. Sandis saka:

  Nu sanjemas, nekautrejas, gogogo :)

 7. Andy saka:

  Cerams, ka šis ir sakarīgāks par Traffic Secrets 2.0 :-)

  Slinkums jau te rakstīt, bet TS2 produkts (un launch) pilnībā noraka JR kā paraugu IM jomā priekš manis.

 8. Aigars saka:

  TS 2.0 launčā arī bija servera bojājumi? :)) Neatceros vairs…

  Katrā ziņā domāju, ka kā materiāls, kurā ir apkopota svarīgākā info, tas noteikti būs noderīgs tiem, kas nav visā tajā dziļi iekšā bijuši, bet gan tikai pa kaktiem info gabaliņus skrāpējuši.

 9. Andy saka:

  Nu jā droši vien priekš iesācējiem būs ok :-)

  Par TS 2.0 – īsumā – solīja zelta kalnus, produkts galīgs s****s, plus vēl mēnešiem gari meli un meli pēc launcha un vēl pēc tam arī meli :-)

 10. Ingrīda saka:

  Gribu šo kursu, jo gribu nopietni pieķerties affiliate marketingam, dažus materiālus esmu lasījusi, bet jūtu, ka kaut kas pietrūkst, lai “aizietu” … saprotu, ka tas ir nopietns darbs un reāli atmaksājas, un gribētu tieši tā arī darboties – nopietni un ar peļņu, nevis tikai bakstīties darba laikā paslepus no darba devēja :)

 11. Aigars saka:

  labs komentārs, Ingrīda! Gaidam vēl citus! Vēl ir laiks līdz piektdienai!

 12. Spektrs saka:

  “80% vai pat vairāk no visiem pelnītgribētājiem savā dzīvē nekad nenopelna pat 100$”

  Šo teikumu pārlasīju divas reizes un domāju, skarbi, bet patiesi vārdi. Vārdi par mani. Esmu nodarbojusies pilnīgi citā sfērā un ar internetā peļņas iespējām nebiju saskārusies. Bet liktenis bij lēmis… un ir tieša saskarsme ar internetu… bet… daudz reižu esmu vēlējusies pamest to, ko daru. Ieteikumu vietā pārmetumi, atbalsta vietā pieprasījumi un nosodījumi, kas birst kā pupas. Izdevumi pārsniedz ienākumus un mūžīgie jautājumi pašai sev, kur ir augļi no tā, ko daru?
  Nesen kāds gudrs cilvēks atbildēja „Tā ir aisberga neredzamā daļa.” Tomēr vezumu vilkt ir grūti un kā ēzelītim nepieciešams burkāniņš degungalā, tad arī šajā gadījumā ir vajadzīgs savs „burkāniņš”, tādējādi varētu atbildēt uz nākamo jautājumu „Kā?”

 13. Sandis saka:

  Nenokar degunu, Spektr, bet ir japanalizee parastas biznesa shteles – vai tas biznesa modelis kaa taads darbosies, un tad var domaat par SEO/trafiku utml;

  Piemeram, ja ir interenta veikals, tad noteikti tas darbosies jo interneta veikali aktivi tirgo un pardod lietas internetaa; ja ir milziigs publishers vai nishas lieta, tad teiksim var visadas reklaamas deelus runaat utml; iespejasm var reklameet savus pakalpojumus vai produktus internetaa; ta kaa ir jaskataas;)

 14. Spektrs saka:

  ui, tas gan, sākotnēji es kā traka ņemos ar linku apmaiņām, linki vairāk nekā saprašana un nesapratu kāpēc nav nekādu rezultātu. Pēc tam nospļāvos un dzēsu ārā, bet kāds darbs ieguldīts, šausmas. Nu ta vakar izlasīju Aigara rakstu par “Kā iepatikties google meklētājam” un sapratu, ka ir tāda padarīšana kā citu lapu PR. (kuri bija daudz mazāki nekā mūsu žurnālā) Ar lielu novēlošanos, bet tomēr tagad zinu kur bija tā sāls.

 15. Ingrīda saka:

  Saprotu Spektra vārdus…pati arī ikdienā darbojos ar interneta aktivitātēm, man gan peļņa nemainīga neatkarīgi no mājas lapas PR un trafika, bet gribētos jau redzēt reālus rezultātus darbam…..Un, kā jau iepriekš izteicos, sākt darboties pašai un citā virzienā.

 16. Spektrs saka:

  Ingrīda, tad jau Jums nav par ko satraukties, nav vajadzīgs ne PR, ne trafiks, ne SEO viss Jums oki-doki. Nauda nāk un viss notiek:) Mums gan par to visu ir jāpiedāmā, jo vairāk un dziļāk, jo labāk!

 17. Dainis saka:

  Nevēlos pieteikties,
  … BET citiem iesaku to darīt, jo labāka ir šāda informācija nekā nekāda!

  … BET tiem, kas kaut ko jēdz darīt iesaku padomāt, vai ir vērts vairot citu cilvēku bagātību vai tomēr izveidot pašiem savu produktu, ko varētu mārketēt tieši tāds pats bars ar censoņiem?

 18. Spektrs saka:

  Daini, Jūs gan protat iedvesmot, fantastiska doma. Atgādinājums par to, ka arī mēs paši spējīgi kaut ko radīt, vajag tikai atklāsmi-ideju un sākt un neatkāpties. Vienīgi par to neatkāpšanos dažam labam vēl “klupšanas akmens”…

 19. senscore saka:

  Par tiem 80% interesanti. Citreiz, kad sāc ko darīt, ieej tajā visā ar tādu enerģiju, azartu un optimismu, bet vēlāk, ja trūkst rezultātu vai tie nav tādi, kā gaidīts, vienkārši nolaižas rokas. Cik nav sēdēts caurām naktīm, taisīts, meklēts, stiķēts… Un beigās ar vienu pirksta kustību izdzēsts. :) Pacietība interneta mārketingā vajadzīga milzīga.

 20. Sandis saka:

  Pacietiiba iisti nav noteicoshas, bet gan izpratne par to kaa darbojas kritiskaas masas princips internetaa :)

  Piemeeram, SEO, ja skatamies uz kaut kaadu konkreetu atlsegvardu un top 10 ir lapas kuram ir 5000 linku; tad tu stradajot vienu menesi tiekot pie 50 linkiem, otru menesi – 120 linkiem, 3 menesi – 200 liniem un brinies ka nav rezultaatu;; kapeec? tapec ka konkurentiem ir minimums 5000 linku lidz ar to kamer tu njemeis ar paris simtiem, tikmer rezultaatu nebuus;

  tapec javeic citiiga izpeeta un tad jau viss notiks :) sapratiga konkurence ar sapratiigu atdevec potenciaalu un tad aiziet – do it :)

 21. Aigars saka:

  ***Un tā – uzvarētājs ir Edgards ar trešo komentāru šajā rakstā! Apsveicu!***

  Edgard, lūdzu sazinies ar mani, izmantojot e-pastu: [email protected]

  Gadījumā, ja Edgards būs “pazudis”, tad vērtēsim vēlreiz ;)

 22. Ingrīda saka:

  Spektr, tam gan nepiekrītu- varu neko nedarīt un nauda nāk :) Ja uzņēmuma mājaslapai nebūs apmeklētāju, nebūs klientu – nebūs arī vajadzīgs tāds web administrators vai marketinga nodaļa… it sevišķi patreizējos laikos.

 23. Edgards saka:

  Skaisti, beidzot arī man veiksme uzsmaidīja. :)

  Paldies par rīkoto konkursu, uz e-pastu nosūtīju savu informāciju.

  Ja būs interese varēšu padalīties savā pieredzē ar Opportunity.com.

  Lai jauka diena.

 24. Gatis saka:

  Droši vien būtu pelnījis šo kursu, jo lasu šo pēc termiņa un nevaru vairs piedalīties uz šo jauko balvu. Tātad piesakos ar šo komentu uz nākošo izlozes kārtu! :) Neatkarīgi no šīs balvas esmu strikti izlēmis izzināt šo interneta biznesu, jo šķiet ka tam ir ļoti laba potenciāle.

  Veiksmi visiem!

 25. Aigars saka:

  nekas nav nokavēts, tūlīt tūlīt izsludināšu jaunu konkursu arī ar vērtīgu balvu! :)

 26. Sandis saka:

  Varetu taadu konkursu, tjipa – vakarinjas ar Aigaru :) tad iespeja uzdot visadus jautajumus, domaju vertigs pasakums:) vai vakarinja vietaa,alus kaus ;) vai tml:)

 27. Aigars saka:

  vēl vērtīgāk būtu vakariņas ar Sandi vai Andy..

 28. Andy saka:

  Vai vienkārši vakariņas ar alus kausu :-) ņamm, jāaiziet līdz ledusskapim!

 29. Janis saka:

  Kādam ir arī kaut kas sanācis samaksājot tos 39,50$ ?

 30. Aigars saka:

  jā, produkts ir iztestēts un, kā jau Andy teica, Reese ir smagi, smagi regresējis. Arī es vairs neiesaku iegādāties viņa kursus, jo tie ir orientēti uz absolūtiem iesācējiem, pie tam, šajā gadījumā es pat uzskatu, ka ne jau tas ir jāmāca iesācējiem un ne tā, kā tas ir realizēts. Ir vilšanās, John, saņemies..

 31. Krusttevs saka:

  Šis ir konkurss, kuram gribu pieteikties, atzīšos, esmu ar akadēmisku izglītību nozarē, kurai ir 0% saistība ar web mārketingu, kas nozīmē to, ka esmu pilnīgs iesācējs, bet kā zināms, krīze ir pārmaiņu laiks, tad nu lūk, man ir personiskā krīze kā rezultātā prāts ģenerē neiedomājamu daudzumu jaunu ideju, vajag tikai mazliet veiksmes, un ar to es domāju uzvaru šajā konkursā.

 32. Ga4a saka:

  Egīl, no kura laika tu esi Edgars? Bet tas tā garāmejot, jo esmu par agri pamodies.

 33. Vitauts saka:

  Tas ir viņa mazais brālis :D

 34. Jānis saka:

  Esmu 18 gadus vecs jaunietis, kurš vēlas kļūt atkarīgs no vecākiem. Nākamgad gaidāma augstskola un nodzeršanās vietā būtu jauki veidot savu biznesu un kļūt patstāvīgam, tiekties uz mērķi un gūt panākumus.

 35. Artūrs saka:

  Es te tā garāmejot netīšam izlasīju pēdējo komentāru -> Jānis 16-05-11 20.13. Uzlaboji manu dienu ar tekstu “Vēlos kļūt atkarīgs no vecākiem” :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ieraksti komentāru