Sveicam Jaunu WebMarketing.lv autoru!

adwords sertificēts speciālistsPaldies Egilam, kurš atsaucās manam nesenajam publiskajam aicinājumam piebiedroties WebMarketing.lv autoru pulkam. Egils jau vairākus gadus darbojas interneta mārketinga lauciņā, sniedzot dažādus interneta mārketinga pakalpojumus, galvenokārt PPC (AdWords) mārketinga pakalpojumus.

Ar Egilu tikos, sapratu, ka šis cilvēks ir ar līdzīgu domāšanu, kāda tā ir man, tāpēc nebija nekādu problēmu atrast kādu konkrētu sadarbības modeli.

Tad nu tieši Egils būs tas cilvēks, kas turpmāk iekš WebMarketing.lv rakstīs par PPC mārketinga lietām un nelietām. Tēmas, ko esam paredzējuši skart un par ko mūsu starpā ir panākta vienošanās, būs:

 • kas ir PPC mārketings
 • PPC mārketinga kursi, izglītības resursi
 • PPC mārketings Latvijā un pasaulē
 • Atslēgvārdi PPC mārketingā
 • Landing Page un Quality Score
 • AdWords kampaņas izveide
 • PPC mārketinga rādītāji, to nozīme
 • Google Search vs. Content Network
 • Kampaņu split testing
 • CPC optimizācija
 • PPC mārketinga analītika
 • u.c tēmas

Laipni lūdzu, ja Tev ir īpašas vēlmes, par ko mēs varētu parunāt PPC mārketinga sakarā, izteikt tās šī raksta komentāros.

Ceru, ka mums izdosies kārtīgi izķēmmēt PPC mārketinga pašus pamatus un ceru arī, ka ar to mūsu sadarbība ar Egilu nebeigsies. Jā, un Egils ir arī sertificēts Google AdWords speciālists. Nezinu, cik tas ir nopietni, bet skan labi, man patīk :)

Sākam jau šo trešdien. Interesanti būs gan tiem, kas pielieto PPC mārketingu savā biznesā, gan arī affiliate mārketieriem.

Un nobeigumā, ja arī Tev ir pārliecība, ka varētu rakstīt kaut ko par interneta mārketingu, tad droši sazinies ar mani, satiksimies, aprunāsimies. Tēmu ir daudz un tās visas izsmelt nav iespējams.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.6 komentāri rakstam “Sveicam Jaunu WebMarketing.lv autoru!”

 1. Ronijs saka:

  Vel gribetos dzirdet kadu temu par AdSense Arbitrage :)

 2. Mārtiņš saka:

  Adsense arbitrage ir viena no tēmām, ko google pamatīgi mērdē nost. Ar to neieteiktu aizrauties, ja vēlme ir meklēt ilgtermiņa ienākumu avotu, jo šeit var iztērēt laiku, kuru vienā brīdī varēs izmest miskastē, jo google pamainīs noteikumus, kas praktiski likvidē adsense arbitrage peļņspēju.
  Pirms gadiem 3-4 tā bija laba niša, kurā varēja ātri un viegli palielu piķi nopelnīt, ja izdevās noķert aiz astes, bet google ātri apķērās, cik nekvalitatīvs trafiks viņiem no šī pasākuma nāk un sāka ķerstīt šāda veida adsense un adwords kontus. Pēc tam tauta pielāgojās un sāka sūtīt no citiem PPC feediem uz adsense lapām, bet arī šo ierobežoja tā ka tas palika praktiski neizdevīgi ar to nodarboties.

 3. Egils saka:

  Paldies par skaistajiem ievadu vārdiem ;).
  Centīšos sakārtot savā galvā šīs PPC zināšanas, lai pēc iespējas kvalitatīvāk pasniegtu tās citiem.

 4. Sandis saka:

  Welcomeets, Egil, un kaa saka, esam gatavi Taviem rakstiem!

 5. Chris saka:

  Super! :) Veiksmi un iedvesmu radīt labus rakstus! ;)

 6. Maphiweh saka:

  Nice video my Nice video my friend. I liked your cnnahel as well. Have you heard of Optimizing your Youtube videos to get them moved up further in the searchs. Check out toservices [ . ] blogspot [ . ] com for more info.I am going to begin on this Channel Next.

Ieraksti komentāru