Stomper999 – Labākais Interneta Mārketinga Kurss Pasaulē?

stomper999Stompernet manuprāt ir kompānija, kas piedāvā visaugstvērtīgākos interneta mārketinga e-kursus, bla, bla, bla… bla, bla, bla… Nē, stāsts ir pavisam savādāks!

Stompernet Pagātne

Pirms trim gadiem Stompernet atvēra elitāro klubiņu, kurā varēja atrasties tikai cilvēki, kompānijas, kas varēja atļauties maksāt 799$ mēnesī. Sālīti, vai ne? Bet svarīgakais jau vienmēr ir rezultāts, atdeve.

Praktiski ikviens šī klubiņa dalībnieks, ja vien slinkums nebija viņa labākais draugs, ieguva pretī daudz vairāk.

Kāds amīšu fermeris pacēla savu biznesu, vēl kāds tūrisma sfēras pārstāvis, pateicoties Stompernet klubā iegūtām interneta mārketinga zināšanām, pieckāršoja sava biznesa apgrozījumu, vēl kāds tagad ieņem 9 no 10 vietām Google meklējumu pirmajā lapā savā nišā pēc galvenā atslēgvārda. Un tādu piemēru ir ļoti daudz.

Stompernet Tagadne

Tagad, 9.septembrī ir noticis tas, ka Stompernet pazemina šī elitārā kursa cenu līdz 199$ mēnesī. Launčs ir skaļš un varens kā vienmēr un pirmajā mirklī ienākot mājas lapā, galvā iesējas tāds kā apjukums no lielā informācijas daudzuma.

Parasti jau ir tā, ka launčē kursu, piesakies, nopērc/nenopērc un miers mājās. Šajā gadījumā Stompernet piedāvā daudzus rīkus un informāciju bez maksas. Tiešām bez maksas, pat netiek prasīta Tava e-pasta adrese apmaiņā.

Apmaiņā pret e-pasta adresi saņemsi vēl papildus bezmaksas rīkus un informāciju.

Piemēram, šodien Stomper999 mājas lapā atverot sadaļu Day2, ir tik daudz videokursu un informācijas, ka gluži vienkārši fiziski nepietiek laika ar to visu iepazīties. Bet arī nevajag, jo katrs sev var atrast to, kas trūkst, piepildīt kādu konkrētu savu zināšanu caurumu.

Vēl šodien var noskatīties video par StomperSocial sistēmu – tiek prezentēts, iespējams, labākais Twitter klients pasaulē Twenius (salīdzinājumā ar to, mans šībrīža lietotais Tweetdeck tagad liekas smilšukaste…)

Stompernet Faculty

Bet ne jau Twitter klients ir tas svarīgakais visā šijā padarīšanā, bet gan elitārais kubiņš, kas nosaukts par StompernetFaculty. Tā ir pilnā pieeja pilnīgi visai informācijai, pilnīgi visiem rīkiem, bezmaksas semināriem, vebināriem un sazin vēl ko tik nē. Un tas viss par 199$ mēnesī.

Galveno uzsvaru kampaņā pats Stompernet liek uz:

 • bezmaksas pilnu pieeju nišu un atslēgvārdu izpētes rīkam Market Samurai
 • jaunumu StomperStorm, kas atrisināšot jebkura interneta mārketiera galveno zobusāpi – split testing
 • StomperCommerce – e-veikala sistēma
 • TwitterStorm – sociālā tīkla rīks
 • rīka Traffic Geyser bezmaksas pieeju

Jāatzīst, ka pēc Andy Jenkins aiziešanas no Stompernet un lietu nodošanas Brad Fallon rokās, bažām, uztraukumiem par Stompernet pozīcijām no biznesa viedokļa nav pamata. Šāda kampaņa, manuprāt, tikai nostiprinās Stompernet reputāciju, kas jau tā nekad nav bijusi slikta.

Nu ko, lieto rīkus, skaties video, investē laiku zināšanās un būšu pateicīgs, ja komentāros izteiksi arī savu viedokli, savu redzējumu par šo produktu (Andy, zinu, ka Tev noteikti ir viedoklis..)

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.9 komentāri rakstam “Stomper999 – Labākais Interneta Mārketinga Kurss Pasaulē?”

 1. Andy saka:

  Es eju iekšā, 100 punkti! :-)))

  Patlaban meklēju labāko bonusu piedāvājumu, bet neko prātīgu nevaru atrast….

  Varbūt te kādam gaišāka galva un veiklākas rokas??? :-)))

 2. Aigars saka:

  Tu zini, pārsteidzoši, bet savā e-pastā neredzu vispār nevienu bonusa piedāvājumu…

 3. Ronijs saka:

  Esmu izmeginajis gan market samurai gan traffic gayser. Abi ljoti speeciigi tuulji, it sevishki pedejais :) abi vinji kopaa ir jau tuvu 199$ verti :)

 4. Andy saka:

  Hmm, tad jāsāk meklēt aktīvāk – nu nevar būt, ka nav labu offeru!

  Padalamies, ja ko atrodam :-)

 5. Aigars saka:

  Kādā līmenī iesi, Andy, 199$ mēnesī? Es arī skatos ar kāru aci, laikam vajadzēs piebiedroties Tev

 6. Andy saka:

  $199 protams, neredzu pat īpašu jēgu pēc kāda no augstākajiem līmeņiem.

 7. Sandis saka:

  tas $199 ir kaa “leetais” veids uz parejo fona, bet patiesiibaa veikls triks;)

 8. Andy saka:

  Ko viņi triko Sandy? :-)

Ieraksti komentāru