Serveris.lv Piedāvā 10 Ls Komisiju Affiliate Partneriem!

Specīgu piedāvājumu Pay4Results.lv partneriem ir izstrādājis viens no populārākajiem un labākajiem hostinga servisiem Latvijā – Serveris.lv.

Reklamē Serveris.lv hostinga pakalpojumus un par jebkura hostinga plāna pārdošanu saņem komisiju 10 Ls apmērā. Komisijas tiks uzskaitītas gaidīšanas režīmā un uzreiz partneriem nebūs redzamas. Reizi nedēļā, pirmdienās dati tiks atjaunoti un partneri redzēs, cik daudz ir veiktas pārdošanas.

Šāda kārtība saistīta ar apmaksas nosacījumiem – Serveris.lv pakalpojumus var apmaksāt ar pārskaitījuma palīdzību, tāpēc automātiski nevar par pārdošanu uzskatīt darījumu, kas vēl nav pabeigts.

Tomēr uzskatu, ka tas nevar būt šķērslis darbam ar šo programmu, jo komisijas apmērs, 10 Ls par jebkura plāna pārdošanu ir darba vērts. Jāņem vērā, ka Serveris.lv piedāvā arī lētākus plānus nekā ir partneru komisijas apmērs.

Ir izstrādāti kvalitatīvi reklāmkarogi/baneri ar spēcīgu ziņu un aicinājumu uz rīcību 5 populārākajos izmēros, kā arī pieejams reklāmraksts, kas pasvītro Serveris.lv galvenās priekšrocības un ieguvumus. Partneri to var izmantot arī sava satura radīšanai.

Kampaņu esam plānojuši ilgtermiņā, tāpēc partneri droši var būvēt ilgtermiņa projektus, optimizēt saturu meklētājiem, izmantot PPC mārketinga iespējas.

Lai izdodas!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.4 komentāri rakstam “Serveris.lv Piedāvā 10 Ls Komisiju Affiliate Partneriem!”

 1. Andron Mc saka:

  Darba kvalitāte nav atkarīga no darba existences.

 2. Gunca saka:

  Solījāt,ka būs jaunas un jaunas programmas klāt, bet kaut kā neredzu..Igauņi gan aktīvi darbojas…saņemās!

 3. Aigars saka:

  Gunca, būs jaunas programmas, nedaudz pacietības.

 4. gunca saka:

  Jaunā sistēma, kas tagad ir uzlikta ir maigi sakot – drausmīga. Runāju par dizainu. Iepriekš viss bija ērti saprotami, šeit – neko nevar saprast.

Ieraksti komentāru