SEM kļūdas, Affiliate Pētījums un Video Tīkls

kas notiek Interneta mārketingāIneteresantākās sastaptās lietas šonedēļ – lielisks raksts par raksturīgākajām SEM kļūdām,vērtīgs affiliate mārketinga pētījums un jauns virziens affiliate mārketingā.

14 Raksturīgākās SEM kļūdas

Seobook lapā nu jau kādu laiku publicēts lielisks raksts par 14 visbiežākām kļūdām SE mārketingā. Pašā mājas lapā var lasīt detalizētāk par katru kļūdu, ka arī ieteikumus, es tikai uzskaitīšu tās:

 1. Vājš domēna vārds
 2. Visa apmeklētāju plūsma no meklētājiem tiek virzīta uz galveno lapu
 3. Netiek būvēti linki
 4. Visi linki uz galveno lapu
 5. Linki bez Anchor teksta variācijām
 6. Nav pievērsta uzmanība kvalitātei
 7. Iekšējās optimizācijas trūkums
 8. Nav lapas struktūras
 9. Mājas lapa bez pievienotās vērtības
 10. Budžetam neatbilstošas konkurences tirgus
 11. Pieprasījuma izpētes trūkums
 12. Nepareiza (nepelnoša) tirgus izvēle
 13. Pārāk agresīva tiekšanās uz peļņu pašā sākumā
 14. Citas kļūdas

Affiliate pētījums

Ļoti vērtīgs affiliate mārketieru pētījums, kuru iesaku lejupielādēt un kārtīgi izpētīt. Nākošnedēļ blogā kopā apskatīsim interesantākos pētījuma momentus, taču līdz tam pats vari izpētīt daudz interesanta.

Piemēram, liela daļa affiliate mārketieru nopelna tikai līdz 500$ mēnesī. Tikai puse mārketieru veido savas meillistes. 84% mārketieru pirms reģistrēšanās izlasa affiliate līguma noteikumus. Lielākā daļa darbojas uzreiz vairāk nekā 50 affiliate programmās. 58% mārketieru ir izdevies izprasīt affiliate menedžeriem lielāku komisijas maksājumu. 39% mārketieru pieder vairāk nekā 21 domēns. Populārākie promo materiāli ir baneri un teksta linki.

Jauns virziens affiliate mārketingā?

Starp citu, runājot par populārākiem promo materiāliem, varbūt drīzumā tie būs video klipi? Kas zina, katrā gadījumā AffiliatePly tagad piedāvā embedētus video kā affiliate mārketinga promo materiālus.

Ideja ir pavisam vienkārša – tāpat kā jebkurā citā affiliate tīklā, arī šeit Tu reģistrējies ar savu web projektu kā affiliate mārketieris, sev interesējošās kategorijās sameklē piemērotas programmas un lieto video klipus kā promo materiālus. Par katru klikšķi vai katru pārdoto vienību saņem komisijas maksājumu.

Serviss ir pavisam jauns un svaigs un sevišķi daudz programmu tajā neatradīsiet, taču ideja ir apsveicama un, ļoti iespējams, ka tuvākā nākotnē šis virziens arī attīstīsies spēcīgāk.

E-pasta sarakstē šī projekta affiliate direktors apstiprināja, ka pašlaik notiek liels darbs ar daudziem uzņēmumiem, kas tūlīt, tūlīt jau varētu startēt ar jaunām programmām. Katrā ziņā interesants projekts, kuram iesaku pasekot līdzi.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.1 komentārs rakstam “SEM kļūdas, Affiliate Pētījums un Video Tīkls”

 1. eksperts saka:

  Ņemot vērā globālā tīmekļa vispārējo noskaņojumu attiecībā uz “interesanta” satura ģenerēšanu lietotāju intereses noturēšanai lapās, gribētos piekrist, ka video ir nākotne.
  Grūti spriest, kā attīstīsies tieši “affiliate” video tīkli un to iespējas/popularitāte, bet pašreklāmai šobrīd noteikti labāk strādā īsi video klipi, kas precīzi piegādāti atbilstošai mērķauditorijai.

Ieraksti komentāru