PPC bezmaksas kurss

ppc classroom 2.0Interneta mārketinga mācību materiālu sfērā vārds FREE pēdējā gada laikā sit augstu vilni. Viens pēc otra interneta mārketinga speciālisti piedāvā vērtīgu informāciju bez maksas.

Protams, apsvērumi šādai tendencei ir saprotami – ilgi nav jādomā, lai to saprastu. Taču skaidrs ir tas, ka šī bezmaksas materiālu dalīšana dod lieliskas iespējas visiem Interneta biznesā darbotiesgribētājiem bez maksas apgūt vērtīgu informāciju.

Šoreiz Anik Singal un Amit Mehta (atzīstami PPC “spečuki”) piedāvā bezmaksas PPC materiālus, precīzāk sakot, DVD videokursu + 1 mēnesi bez maksas viņu programmā PPC Classroom 2.0. Gadījumā, ja programma neies pie sirds, tad pēc mēneša no tās var atteikties. Ja iepatiksies, tad tas prieks maksās 97$ mēnesī.

Viss, kas Jums ir jāizdara, tas ir jāapmaksā DVD kursa transporta izdevumi.

Visi, kam interesē, teiksim, Google Adwords izmantošana augstā līmenī, noteikti var doties un izmantot šo iespēju jau tagad:

PPC Classroom 2.0 bezmaksas kurss

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.8 komentāri rakstam “PPC bezmaksas kurss”

 1. Andis saka:

  Patiesībā kopā ar to disku nāk PPC Classroom 2.0 “pavisam”, nevis tikai uz mēnesi.

  Tas $97 ir cits, advanced mēneša izdevums.

  Noskatījos disku – priekš iesācējiem ok, neko jaunu neuzzināju.

 2. Aigars saka:

  ups, sorry, tad vēl jo labāk..

 3. Aigars saka:

  šodien sāku apgūt kursu – daudz kas jau ir zināms un var izlaist, bet pirmais iespaids ir ļoti labs. Viss sakārtots pa moduļiem, step by step.

  Lielisks tas būs iesācējiem – jo ir paši pamati ne tikai PPC, bet arī Affiliate mārketingam, mājas lapas uzbūvei utt.

 4. […] Marketing). Ja Jūs domājat, ka Pay Per Click varētu būt piemērots, tad iesaku ātri izlasīt šo rakstu. Protams, lai pelnītu ar PPC ir jābūt zināšanām. Lai arī cik “skaists” PPC […]

 5. Vairo saka:

  PPC ir mans nākamais solis, ko vēlos pamēģināt savam jaunajam vēl tikai ”topošajam projektam”, bet nez vai šis būs tas labākais palīgs. Es personīg uzskatu, ka 30 minūšu saruna ar PRO PPC analītiķi ir daudz vērtīgāks ierocis. ;)

 6. Aigars saka:

  Vairo, protams, Tev taisnība, bet es vakar pamatīgi izpētīju visu kursu – tas DVD, kas tiks atsūtīts uz mājām, ir pats mazākais. Iekš kursa ir visi PPC pamati (9 moduļos), daudz vērtīgu tūļu, kas pat nedaudz automatizē kampaņu veidošanu (to gan es neatbalstu) un arī viens otrs labs bonuss.

  Ar pareizo pieeju būs o.k. Un galu galā, kas šodien ir 10$… :)

 7. Vairo saka:

  Nu tā laikam ir 10 $ jau jau nav žēl :)

 8. iesacejs saka:

  Negribat kads nokopet to disku uz cietaa un pectam uploadot lai var panjemt? baigais chakars ar to pasutishanu un kamer vel sagaidiis.

Ieraksti komentāru