Pirmais Starptautiskais Affiliate Tīkls Latvijā

Šodien varu paziņot, ka ir atvērts pirmais starptautiskais affiliate tīkls Latvijā -Pay4Results.lv. Aicinu potenciālos reklāmdevējus iepazīties ar jauno reklāmas kanāla iespēju un partnerus reģistrēties un sākt darbu ar pirmo pieejamo, Gospa.lv partnerkampaņu.

Kas ir Pay4Results.lv?

Pay4Results affiliate tīkls ir mūsu sadarbības partneru, Igaunijas lielākas un populārākas interneta mārketinga aģentūras Altex Marketing radīts risinājums. Affiliate jeb partnermārketings ir uz rezultātiem balstīts reklāmas veids, partneriem tiek veikta samaksa tikai par iepriekš noteiktu rīcību.

Pay4Results.lv bāzēts uz vienu no iespaidīgākajām affiliate sistēmām pasaulē – DirectTrack. DirectTrack izceļas ar lielisku kampaņu izsekošanas kvalitāti, kā arī neskaitāmām iespējām partnerprogrammu īpašniekiem.

Piedāvājums Uzņēmumiem

Pay4Results.lv piedāvā dažādus parnerkampaņu modeļus:

 • maksa par darbību (CPA)
 • pārdošanu (CPS)
 • klikšķi (CPC)
 • rādījumiem (CPM)

Sistēmā ir augstākā līmeņa izsekošanas kvalitāte, krāpšanās menedžments, dažādu ierobežojumu uzstādīšanas iespējas (piemēram, noteikts skaits klikšķu noteiktā laika periodā, ģeogrāfiskie ierobežojumi u.c.)

Ieguvumi Uzņēmumiem:

 • maksa tikai par sasniegto rezultātu
 • vairāk nekā 500 partnerus, ko uzrunāt jau šodien
 • zīmola atpazīstamības veicināšana
 • zemākas klikšķu cenas nekā citos interneta kanālos

Sadarbības Iespējas

Latvijā Pay4Results.lv patnerprogrammu tīklu vadīsim mēs, interneta mārketinga aģentūra Infinitum 8.

Uzņēmējam visupirms noteikti jāsaprot, vai partnermārketings ir tas mārketinga kanāls, kas šobrīd Jums kā uzņēmējam ir nepieciešams. Vai Jūsu produkts ir gatavs partnerprogrammai, vai zīmols ir pietiekoši attīstīts un galu galā vai piedāvātās komisijas partneriem ir konkurētspējīgas.

Atbildes uz šiem jautājumiem mēs Jums noteikti palīdzēsim rast, sazinieties ar mani, Aigaru ([email protected]) vai Egilu ([email protected]), mēs esam gatavi Jums sniegt konsultāciju nekavējoties.

Piedāvājums Partneriem

Šobrīd Pay4Results.lv tīklā ir pieejama viena kampaņa – Gospa.lv piedāvājums, kura ietvaros par katru piesaistīto klientu tiek piedāvāta 4,50 Ls liela komisija.

Paralēli strādājam ar jaunu kampaņu sagatavošanu un maijā kampaņu skaits noteikti pieaugs.

Katrs jaunais partneris, kas piereģistrēsies tīklā līdz maija beigām, saņems 7 EUR reģistrācijas bonusu. Katrai kampaņai būs pieejami dažādi reklāmas materiāli, ar kuru palīdzību varēs reklamēt produktus savās mājas lapās – baneri, partneru saites.

Pirmais Starptautiskais Affiliate Tīkls Latvijā

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.33 komentāri rakstam “Pirmais Starptautiskais Affiliate Tīkls Latvijā”

 1. Jānis saka:

  Šobrīd affiliate tīkli sāk dzimt viens pēc otra. Tik tikko parādijās ziņa, ka sācis darboties http://aff.cms.lv dažas dienas vēlāk http://www.pay4result.lv, kas būs nākamais? :)

 2. Aigars saka:

  Tiešām interesanta sakritība.

  Nevaru neko komentēt par kolēģu darbību, mūsu gadījumā tas ir sadarbības rezultāts ar Igaunijas partneriem Altex un mērķi ir daudz plašāki par Igaunijas – Latvijas robežām, šis ir starptautisks affiliate tīkls.

  Tas nozīmē, ka Latvijas partneris var darboties arī ar Igaunijas piedāvājumiem, nākotnē arī Lietuvas, Krievijas, Skandināvijas un citā kampaņām.

 3. Aigars saka:

  Nu ko, jāsāk iebraukt affiliate lauciņā :)

 4. Ivars saka:

  Nu ko es citu varu teikt, kā tik malacis Aigars Armanovs. Rāda mums visiem, kā vajag attīstīties un iet uz priekšu.

  Iebraucot ne tikai affiliate lauciņā, bet veidot arī savas globālas affiliate partnerprogrammas, kur ieguvēji ir abas puses – gan partneri, gan servisa lietotāji.

  Nesko neveras lapa vaļā http://www.pay4result.lv/ – nu noteikti tas kā jau sākumā kamēr viss tiks nostabilizēts.

  Žēl ka visi interneta mārketinga spečuki dzīvo tik tālu – pārsvarā Rīgā, varbūt dzīvo kāds Rēzeknes apkārtnē?

  Visiem internetmārketeriem novēlu lielu pacietību un strādātgribu – un Veiksme nekur neizpaliks!;-)

  Kā arī baudiet saulaino pavasari:-)

 5. Maiga saka:

  Beidzot arī latvieši sākuši nodarboties ar vajadzīgām lietām. Es gan īsti nesaprotu kāda varētu būt mana loma, bet ceru, ka to varēšu izprast. Uz sadarbību esmu ieinteresēta.

 6. Ēriks saka:

  Ļoti labi. Tieši meklēju. Iebukmarkots

 7. Ronijs saka:

  Beidzot varēs izmēģināt Latvijā ko citu, izņemot LTC :D

 8. Fifi saka:

  Gospa.lv -tikai vienreizēja komisija par piesaistītu klientu, bet ne darījumu?

  ..un kāds ir izmaksu minimums in Pay4Results.lv

 9. Ivars999 saka:

  Interesanti kā varēja burts s izlidot, ja kopēju Pay4Results.lv visu saiti? Mistika! Tā ka Viss kārtībā – labs serviss. Jāķer ciet!

 10. Artūrs saka:

  1reiz tādus noteikumus redzu: komisijas, materiāli, negarantējam maksājumus :) Nodokļus arī maksāsiet igauņiem ?

 11. Ernests saka:

  Tur jau tas labākais, ka nav jāmaksā;) Vienīgi atskaišu sistēma mazliet nesaprotama, jo šķiet, ka rāda visus kopējos datus (no visiem partneriem) – tur varbūt kāda kļūda?

 12. Uldis saka:

  Nesaprotu,ko visi tā cepās:)Vai tad nav skaidrs,ka produkts der gan kā eksperiments,gan kā tukšu vietu aizpildīšana nevienam reklāmdevējam nevajadzīgos resursos?Redzi,Ernest,ja es par santīmu nevaru pārdot – vai man nav vienalga,kas tur eksponējas.
  Problēma ir būtiskāka(to jau minēju),jo produkti netiek nostiprināti ar normālu mārketingu.Lai vienkāršāk izskaidrotu,tā ir mārketinga Ābece,kurā mēs klientam pienesam produktu uz kura iespējams uzklikšķināt,bet ja klients nav guvis iespēju brendus iepazīt mēdijos,kuros nevar uzklikšķināt(radio,TV,u.t.t.),rodas tas tukšums ķēdē,kuru mēs nekādi nevaram aizpildīt…
  Te gan jāpiebilst,ka baneros ir lieliska vizuālā ‘uzruna’ ,bet ar to ir par maz.
  Protams,tā ir neveiksmīga budžeta plānošana,bet ja ir grūti pavilkt lielās pozīcijas,derēja vismaz kādu sīkumu pa radio un tādu sīkumu kā regulāras preses relīzes.Piemēram,ja es varētu nopublicēt kādas populāras aktrises vai dziedātājas atsauksmi par produktu kā ziņu,tas noteikti palīdzētu produkta virzībā.U.t.t.

 13. Aigars saka:

  Ernest, nevaru saprast, kur īsti ir problēma Tavā galā, varbūt atsūti uz epastu ekrānšāviņu, kur Tev liekas, ka nav pareizi?

  Fifi, 100EUR ir izmaksas minimums.

 14. Ernests saka:

  Iespējams, ka viss kārtībā, varbūt ne tur skatījos

 15. Artūrs saka:

  Jāmāk ir pārdot un vajag izvietot visiem vajadzīgos resursos :) tad arī nebūs problēmes. Noteikumi gan ne visai, lai jums veicas

 16. Viesturs saka:

  Jocīga tā situācija LV – partnertīkli rodas, bet patiešām nopietnas partnerprogrammas uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt…

 17. Eiss saka:

  Kāpēc iespringt ar Gospa.lv par vienreizēju komisiju 4,50-it burgeram un izmaksām tikai pie LVL 100 griestu sasniegšanas? Tad jau labāk vērsties pie konkurentiem: MLM un WorldVentures (lūdzu nejaukt ar EissVentura)

 18. Aigars saka:

  Eiss, Tu gribi teikt: kāpēc kaut ko darīt, ja var nedarīt?

  Ja nopietni, tad jāsaka, ka ir pirmie darītāji, strādājam pie jaunu kampaņu pievienošanas, būs labi ;)

  Izmaksas limits ir 70 LVL, precīzāk, 100 EUR

 19. Andrejs saka:

  Piereģistrējos, saņēmu apstiprinājumu. Nu, un kā lai es sagādāju minimālos 3000 unikālos lapu apmeklētājus mēnesī? Tādam iesācējam kā man, tas varētu nebūt pa spēkam.

 20. Uldis saka:

  Andrej,vai neesi domājis patirgot produktus,kuri nav affiliate?Tas pats arī citiem – ja gribat izmaksas no 1 lata un citas drošas fiškas,kļūstiet par virtuālajiem reklāmas aģentiem.Šeit nebūtu korekti izklāstīt savus piedāvājumus,bet katram ir desmitiem fišku,kuras piedāvāt… Nu,tos pašus affiliate – varu sadrukāt bukletus gospa bukletus,staigā pa birojiem un piedāvā – 70 % no ietirgotā Tev.Varu saražot reklāmrakstus,kurus nopublicēsi savā lapā,u.t.t.
  Un,to pašu es pats labprāt darītu,ja produkts būtu Latvijas tirgum un manās nišās iederīgs.Un,ja esmu uzrakstījis,tad varu apstiprināt to,ka citu piedāvājumu,izņemot affiliate,nav bijis!!!

  Jā,Aigar,tur tā laža piemēram ar peldkostīmiem,kurus ļoti gaidīju fancy programmā – vēl viens piemērs ar mārketinga risinājumiem.

 21. Aigars saka:

  Andrej, šis uzstādījums ir palicis pēc noklusējuma sistēmā, varu apgalvot, ka šo kritēriju neņemam vērā, lai pieņemtu lēmumu neturpināt sadarbību ar partneri, izlabosim.

  Uldi, atsūti man uz epastu ziņu par pēdējo rindkopu.

 22. Uldis saka:

  Protams,Aigar,galvenais kritērijs ir haļava,jo praksē to godīgi nopelnīto tāpat neizmaksās NEKAD!
  Precizēšu – lai nopelnītu pietiek ar vienu klientu,bet lai naudu saņemtu ir jāpārdod vismaz 17 klientiem! Andrej,to vēl neviens nav izdarījis!!! Tāpat kā Fancy programmā pārdevis preci par 750 latiem!Tāpēc saku – paņem jebkuru citu produktu un vienojies ar īpašnieku,ka saņemsi komisiju pēc katra darījuma!
  Te ir Lohotrons :)

 23. Aigars saka:

  Uldi, nav jau jālielās, ka nevari nopelnīt. To enerģiju, ko Tu ieguldi dažādās nomelnošanas kampaņās, varētu ieguldīt savu web projektu attīstībā, būtu pavisam cita lieta! :)

 24. Aigars saka:

  un par lohatronu runājot, ir jau pirmais Latvijas affiliate, kurš ir nopelnījis gandrīz 500 EUR Pay4Results.lv tīklā, sākot darbību līdz ar tīkla atvēršanu. Papildus Latvijas pagaidām vienīgajai kampaņai Gospa.lv, viņš darbojas arī ar Igaunijas piedāvājumiem, kuru šobrīd ir daudz vairāk.

  Bet tas ir tikai sākums – gaidiet jaunumus!

 25. Uldis saka:

  Nē,saproti,Tu jau nepaskaidro,ka tā nauda netiks NEKAD izmaksāta!Nav jau problēmu ar tirgošanu – kam to produktu vajadzēs ,tas nopirks.Bet,tad arī vajag cilvēkiem dot stimulu – OK.,pārdevi pirmo,centies otro,trešo,u.t.t.Bet,beigās iznāks,ka viņš pārdos arī 10,bet naudu nesaņems.Tāds instruments ir apslēpts līgumā – peļņa garantēta TIKAI vienai pusei :)
  Ja par sevi,esmu no šī lohotrona izstājies brīdī,kad no 500 klikšķiem,100 000 ekspozīcijām (vari palabot,ja kļūdos)trīs mēnešus nenotika neviens pirkums.
  Bet,par tiem neizmaksātajiem 2,61 latiem nopērc sev Fancy kādus elegantus stringus!
  Ja par nomelnošanu,tad tā ir normāla reakcija no cilvēka,kurš jūtas ‘uzmests’.
  Vai ir iespējams aplūkot resursu,kurš nopelnījis Tevis minētos 500 EUR ? :)

 26. Uldi tu tiešām vairāk dari kaunu sev. Līgumi ir jālasa un FANCY gadījumā ir pārņemta prakse no citām affiliate programmam, kur tiešām lai sānemtu izmaksas ir jāizpilda līguma nosacījumi. Pie tam FANCY nav pay4results.com programmā, tā kā arī nevietā esi ierakstījis.
  Lai nu kā, atsūtot rakstisku iesniegumu uz Fancy tu vari atgūt naudiņu, nesagaidot arī līguma nosacījumus, jo FANCY ir pretimnākošs uzņēmums. Iesniegums ir vajadzīgs tikai un vienīgi VID vajadzībām, jo par tevīm tiktus samaksāts arī ienākumu nodoklis utt.
  Par 500 klikškiem protams tev vajadzēja būt 5 pirkumiem atbilstoši pasaules veļas veikalu statistikai, bet iespējams tev vienkārši nav paveicies.
  Un adresēt šos jautājumus Aigaram, kura peļna ir atkarīga no izmaksām partneriem ir vienkārši zemiski, vismaz tā liekas no mūsu skata punkta.

 27. Uldis saka:

  Ceru,ka Aigars apstiprinās to,ka tieši Tevis minēto iesniegumu es aizsūtiju uz Fancy affiliate panelī minēto meilu…
  Un,apstiprinās arī to,ko atbildēja…
  Redzi,Vilni,tur ir tieši tā psiholoģiskā fiška,ka partneris redz – klikšķi rukā,pirkumi nenotiek un cenšas ko pamainīt.Ieliku papildus banerus,pamainīju to izvietojumu lapās un nav pretenziju,jo doma bija ”izspiest” vēl pāris pirkumus jeb 5 latus,lai tad izstātos.Jeb,es jau pēc pirmā mēneša redzēju,ka par 75 latiem nepārdošu NEKAD!
  Protams,Līgumi ir jālasa :)Es jau vienā diskusijā minēju,ka lohotrons nav nosodāma lieta un,ja tajā iesaistoties tiek noslēgti Līgumi,viss ir juridiski korekti.Ir tikai viena problēma – lohi mēdz izbeigties… Kur izeja?Izveidojiet normālus Līgumus!Kas ir NORMĀLS Līgums?Protams,ka tāds,kurā atalgojums tiek garantēts par katru pārdoto preces vienību!
  Un,vai nav zemiski stāstīt par morāli partnerim,kurš Tev uz haļavu iedevis 500 klikšķus ar 100 000 impresijām ? :)

 28. Sandra saka:

  Neiesaku sadarboties ar tādāt kompānijām , kuras sāk izmaksāt tikai no palielām summām..Drošas kompānijas sāk izmaksāt jau no pirmajiem pirkumiem.
  Pārāk daudz laika ir izterēts uz negodīgām kompānijām.

 29. Aigars saka:

  Sandra, tā nav tiesa, visi pasaules populārākie partnerprogrammu tīkli nosaka izmaksu limitus

 30. guncca saka:

  kur var vēsties ar tehniskiem jautājumiem latv val par jūsu tīklu ?
  elējos notestēt banerus, bet uz manas lapas tie vnk nestrādā. varbūt kaut ko daru nepareizi…?

 31. Aigars saka:

  guncca, sūti ziņu uz [email protected]

 32. Jānis Supe saka:

  Priecājos Aigar! Labi pastrādājāt. Beidzot arī Latvijā tas ir realizēts.

 33. Aigars saka:

  Paldies, Jāni!

Ieraksti komentāru