Pirmais Mēnesis iekš Stompernet

Vairāki cilvēki man ir lūguši pastāstīt, kas tad īsti iekš Stompernet kursa ir. Tāpēc izveidoju šo rakstu un pastāstīšu par saviem iespaidiem šī kursa sakarā.

Jāsaka uzreiz, ka uztveru Stompernet kā skolu – neapdomīgi būtu maksāt 199$ mēnesī un neizmantot sniegto informāciju ikdienā. Tāpēc sākumā katru dienu veltīju šim resursam 3 stundas dienā, šobrīd atkarībā no dienas plāna – 1-2.5 stundas dienā.

Jāsaka godīgi, uzreiz pēc reģistrācijas gan es, gan lielākā daļa citu dalībnieku bija noskaņoti kursu pamest. Nekas vairāk par bardaku portālā nevaldīja. Nebija ne info resursu, ne tūļu, ne kā cita. Praktiski tukša platforma. Taču laikam ejot, sajūtas pamazām mainījās uz labo pusi un nu jau varu teikt, ka informācijas ir vairāk nekā pietiekoši.

Stompernet Rīki

Taču pats svarīgākais, ir pieejami arī visi apsolītie rīki, kas ir galvenais iemesls, kāpēc es esmu iekš Stompernet. Gandrīz visi, vēl tikai jāsagaida izslavētais StomperStorm, kas būšot spēcīgs split testing rīks.

Stomper tools

Diemžēl nav pieticis laika visus rīkus izmēģināt, taču iespaidi par jau izmēģinātajiem kopumā ir ļoti labi.

Market Samurai

Lielisks tirgus, nišas, konkurentu izpētes rīks, kas stipri atvieglo vairākas izpētē veicamās darbības:

 • atslēgvārdu izpēte, to meklējumu skaita meklētājos dati
 • Adwords konkurence nišā, klika maksas izpēte
 • konkurentu beklinku izpēte
 • u.c.

Šo rīku jau izmēģināju, man tas ļoti patīk, ļoti ērts, strādā precīzi un uzticos tam pilnībā.

Traffic Geyser

Nosaukums izsaka visu pats par sevi. Šis ir apmeklētāju plūsmas ģenerēšanas rīks:

 • pievieno video top video portālos
 • video portālu linkus pievieno social bookmarking servisos
 • dažādas operācijas arī ar rakstiem

Lai gan neesmu automātisko pievienošanu atbalstītājs, tomēr rīku noteikti tuvākā laikā intereses pēc izmēģināšu.

SEOQast arī ir rīks, kas palīdz automatizēt satura izsūtīšanu un ko es grasos iztestēt jau šomēnes.

Savukārt ArticleQast ir rīks, kas ļauj man pievienot savu rakstu tīklam, kas sastāv no 15 000 lapām. Tas praktiski pārklāj jebkuru nišu, sfēru. Kādam jaunam projektam starta lēcienam tas ir vareni noderīgs rīks, jo, protams, pievienotajos rakstos ir arī beklinks ar enkura tekstu uz savu mājas lapu.

Infusionsoft savukārt ir email mārketinga serviss, viens no populārākajiem pasaulē. Šis ir viens no rīkiem, kas mani galīgi neinteresē, jo esmu apmierināts ar Aweber servisu. Ja nu vienīgi patestēt kādā projektā salīdzinājumam. Šeit nav iekļauta Infusionsoft affiliate programma, bet tas arī būtu par daudz prasīts..

Tāpat man šobrīd nav aktuāls StomperCommerce, taču iedomājos, ka tas varētu būt vareni labs e-grozs. Zinot, cik veiksmīgs ir pašu Stomper e-veikals www.myweddingfavors.com, viss ir iespējams. It kā esot uzsvars uz “SEO ready” faktoru.

StomperSocial rīka ideja ir laba, taču man nepatīk tehniskais izpildījums. Ceru, ka Stompernet to uzlabos, lai tas būtu patīkams lietošanā. Šobrīd šis rīks ir smags, acij netīkams un pārlieku gudrs. Bet ideja ir sociālo tīklu kontu pārvaldes iespēja.

Pagaidām neko nevaru pateikt par StomperQast un CommuniQast, jo neesmu atradis tiem pielietojumu savām vajadzībām.

Visbeidzot ReviewQast ir serviss, kurā no dažādiem aspektiem manuāli tiek izvērtēta jebkura mājas lapa. Bezmaksas versijā es varu katru mēnesi iesniegt vērtēšanai vienu mājas lapu. Par vērtējuma kvalitāti un vērtību citreiz.

Video Kursi

Nu un, protams, lērums ar dažādiem video kursiem, semināriem, webināriem. Un par jebkuru interneta mārketinga tēmu. Atliek tikai izvēlēties un studēt. Šajā ziņā gan par vienu otru tēmu gribētos vēl labākus materiālus.

Ir skaidrs, ka arvien biežāk sevi pieķeru pie domas, ka praktiski viss jau ir zināms, tāpēc sliecos domāt, ka šis Stompernet resurss varētu būt viens no pēdējiem, ko es izmantošu savā izglītībā dažus tuvākos mēnešus, gadus (?).

Interneta mārketinga pamati jau sen kā ir zināmi, bet dažādas izmaiņas, kas ietekmē interneta mārketingu (te no Google, te vēl no kādas citas puses), jau labu laiku kā iegulstas smadzenēs pareizā gultnē un viegli adaptējas darbā. Tāpēc atliek tikai vairāk strādāt un mazāk apgūt ko jaunu, ko arī, manuprāt, veiksmīgi šobrīd daru.

Taču ne vienu brīdi nenožēloju nevienu iztērēto dolāru par šo kursu – esmu apmierināts un arī droši varu to ieteikt jebkuram citam.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.2 komentāri rakstam “Pirmais Mēnesis iekš Stompernet”

 1. Egils saka:

  Tieši tā – vairāk laika darbam…, jo
  “Zināt un nedarīt ir tas pats, kas nezināt.”
  :)

  P.S. Zinu, ka tāpat daudz dari ;)

 2. […] This post was mentioned on Twitter by Kas jauns blogos? and Lasi.lv visi raksti, Lasi.lv pop. raksti. Lasi.lv pop. raksti said: RT @webmarketing_lv Pirmais Mēnesis iekš Stompernet http://lasi.lv/0lkpz […]

Ieraksti komentāru