Piedalies čatā plkst. 20:00 un laimē 197$ vērtu kursu!

Šodien ir tā diena, kad mēs ar Sandi čatosim WebMarketing.lv eksperimentālajā pasākumā. Sīkākas detaļas par pašu diskusijas kārtību un tēmām lasi pirmajā rakstā par WebMarketing čatu.

Čata sarunas tiks fiksētas, līdz ar to interesantākās, vērtīgākās detaļas, jautājumus un atbildes pēc tam apkopotā veidā publicēsim kādā speciāli tam veltītā bloga ierakstā. Atgādinu, ka pēc čata noslēguma (max. diskusijas garums – 25 minūtes), sarunas izdruku varēsi nosūtīt uz savu e-pastu. Tāda iespēja būs. Pēc čata nobeiguma rīkojies sekojoši:

webmarketing čats

Laimē Affiliate mārketinga kursu

Bet nu vēl viena svarīga lieta, ko piedāvājam visiem čata dalībniekiem. Viens no Jums tiks pie 197$ vērta Affiliate mārketinga kursa. Uzvarētāju paziņosim nākamās nedēļas sākumā. Izvēlēsimies uzvarētāju pēc diskusijas vērtīguma kritērija. Mēģināsim saprast, kuram dalībiekam kurss būtu vairāk noderīgs.

Kurss varētu būt vērtīgs cilvēkiem, kas vēlas sakopot domas par Affiliate mārketingu – no kā tas sastāv, kas ir svarīgas lietas, kam jāpievērš lielāka uzmanība un kā vispār tas viss pasākums īsti notiek. Kurss jau ir manās rokās, esmu to novērtējis un atzīstu par pietiekami normālu esam – nav tas labākais, bet nav arī sliktākais. Jebkurā gadījumā tas ir tikai papildus bonuss.

Plkst. 20 abiem zemāk redzamajiem rimbuļiem vajadzētu ieslēgties Online režīmā un mēs uzklausīsim Tavus jautājumus.

Tā kā vienlaicīgi būs iespēja čatot 10 cilvēkiem (5 katram autoram), tad gadījumā, ja nav pieejas, lūdzu uzgaidīt un mēģināt vēlāk.

WebMarketing.lv autors Aigars

WebMarketing.lv autors Sandis

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.14 komentāri rakstam “Piedalies čatā plkst. 20:00 un laimē 197$ vērtu kursu!”

 1. cribamadu saka:

  Kāpēc čats tik nejēdzīgā laikā? Ekspertiem web / affiliate marketings ir hobijs, kas jādara pēc maizes darba?

 2. Aigars saka:

  hmm, ir arī tā :) šis jau tāds eksperimentāls pasākums – dienā strādājam, vakarā aprunājamies ;)

 3. sandy saka:

  cribamadu – laiks ir ļoti jēdzīgs, iespējams Tu pieļauj domu, ka tie kas vēlēsies piedalīties, joprojām tikai pēta šo jomu vai dara to papildus viņu esošajam darbam, vakaros/brīvajā laikā. Tapēc pielāgojamies viņiem ;)

  (tā kā mēs esam labie džeki, heh)

 4. cribamadu saka:

  Labi, labi :) Pieļauju domu, ka visiem marketings nav maizes darbs. Bet tad varbūt 17:00-18:00 vai 18:00-19:00, lai var piedalīties arī tie, kam tas ir maizes darbs. Ir jau arī mājās datori un internets, bet…

 5. mongoliss saka:

  Ja nav kameras tad čatam arī kautkā var piekonektēties :)?
  Īstenībā visu ko varēs uzdot šajā čatā var jau tāpat uzprasīt un neviens jau nestāstīs kkādas slepenās formulas :D
  Interesantāk būtu tikt par assistentu, jautājums tikai pēc kādiem kritērijiem tiks izvēlēts uzverētās gan šai čatā gan tajā otrā piedāvājumā :) – Vai tas kurš atradīs kāda aff guru sakāmvārdu , vai kurš solīs tāpat kā šlesers izgaismot rīgu :D?, jo gribētāju jau ir daudz :))

 6. Aigars saka:

  mongoliss, patiešām gribētāju ir daudz, man meils jau plīst no pieteikumiem :) kritēriji ir pašsaprotamie – lielākā vēlēšanās, motivācija, un nepieciešamais backgrounds. Mēs, kas paši darbojamiem, ļoti viegli varam izkost lietaskokus ;)

  Čatā balva tiks dota sakarīgākās diskusijas autoram no apmeklētāju puses. Ar domugraudiem nebārstīsimies, centīsimies pieturēties pie konkrētām lietām

 7. Sandis saka:

  cribamadu – tiem kam tas maizes darbs, tiem jadodas uz seminariem uk/usa/de aun jamaksa top bucks :)

 8. Sandis saka:

  mongoliss – slepenu formulu nav :) vairaak ir dariishanas jautaajums :)

 9. Spektrs saka:

  čats ir off

 10. Spektrs saka:

  kautgan ja reiz gribētāju ir daudz, tad jau var saprast kāpēc off, pārpilnība…

 11. Aigars saka:

  jā, sākumā bija traki, tagad ir brīvas vietas

 12. Aigars saka:

  paldies visiem, kas piedalījās. Paldies Sandim, kura kolēģi tajā laikā strādāja (Anglijā ir divu stundu laika starpība). Sekos čata review un gan jau drīzumā mēs mēģināsim izveidot ko vēl daudz uzkatāmāku un foršāku ;)

 13. Sandis saka:

  Pievienojos, Aigaram, paldies visiem, kas sachatoja ar mums! Bija interesanti dzirdeet juusu probleemas, un domu gaajienusus! Cerams ka jūs kaut ko ieguvāt, mēs vismaz noteikti un ideju ir vesels kalns kā padarīt šo lietu nākotnē daudz interesantāku!

 14. Spektrs saka:

  Es biju stāvā sajūsmā no šī čata, man bija problēma, kuru nevarēju atrisināt 3 gadu laikā, droši vien smieklīgi skan, bet man smiekli nenāca.:) Paldies, Sandi, ka uzklausīji, iedziļinājies un reāli palīdzēji to atrisināt.;)
  Veiksmi Jums un panākumus!

Ieraksti komentāru