Piedalies Aptaujā un Laimē Hostgator Hostingu Uz Gadu!

Piedalies aptaujā par interneta mārketingu un Tev būs iespēja laimēt balvu – vienu no labākajiem hostingiem pasaulē, Hostgator hostingu uz gadu (Baby Plan) vai arī jebkuru Latvijas hostingu par ekvivalentu summu (jauns vai esošā pagarinājums – pēc izvēles un vienošanās).

hostgator

Piedalīties Aptaujā!

Aptaujā Tev ir jāatbild uz 14 vienkāršiem jautājumiem par interneta mārketinga tēmu. Tas aizņems ne vairāk kā 4-6 minūtes Tava dārgā laika.

Aptauja ilgst līdz 21.decembrim (ieskaitot). No viena datora aptaujā var piedalīties tikai viens cilvēks. Lai piedalītos izlozē, kā arī būtu iespēja saņemt aptaujas rezultātus, pēdējā jautājumā jāieraksta savs vārds, uzvārds un e-pasta adrese. Gadījumā, ja kāds no šiem elementiem netiks uzrakstīts, tiks uzskatīts, ka cilvēks izlozē nav vēlējies piedalīties.

22.decembrī tiks veikta balvas uzvarētāja izloze, par ko tiks veikts speciāls ieraksts WebMarketing.lv. Tāpat arī sazināsimies ar laimētāju personīgi, izmantojot aptaujā uzrādīto e-pasta adresi.

Piedalīties Aptaujā!

Aigars&Egils

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.15 komentāri rakstam “Piedalies Aptaujā un Laimē Hostgator Hostingu Uz Gadu!”

 1. eh saka:

  Nedaudz kļūdījos tur kur vaidzēja vertēt 1-8, bet apmēram tā arī bija :)

 2. Agris saka:

  Malacis :)
  Vēl tikai uztaisi aptauju par to, pēc kā cilvēki izvēlas uz kuras saites spiest Google meklētājā :)

 3. eh saka:

  Cilvēki daudzi un dažādi, cits uzspiedīs uz ad cits uz pirmās lapas, cits atkal lasīs lapas aprakstus un spiedīs uz garšīgākās! Tādu aptauju jau kkur delfos jātaisa :)

 4. […] This post was mentioned on Twitter by Kas jauns blogos? and Lasi.lv visi raksti, Lasi.lv pop. raksti. Lasi.lv pop. raksti said: Piedalies Aptaujā un Laimē Hostgator Hostingu Uz Gadu! http://lasi.lv/0l1pf (no @webmarketing_lv) […]

 5. Aigars saka:

  Jā, Agri, jau pirms Tava ieteikuma mums bija doma izveidot aptauju, tiesa gan, kā redzi, nedaudz plašākā redzējumā. Par Google klikšķiem runājot, ir globāli pētījumi, kas un kur, cik daudz klikšķina. Protams, būtu interesanti izpētīt arī Latvijas nacionālo īpatnību, jo parasti jau tomēr tādas pastāv.

 6. Richijs saka:

  Done! Patika tas par to, cik ieguldīts un kā vērtē. :)
  52 santīmi pagaidām, tā kā būtu pastulbi gaidīt rezultātu :/ ;D Bet nu jācer drīzumā.
  Veiksmi visiem izlozē!

 7. Mairis Skuja saka:

  12. jautājumā bija laža- nebija iespējas izvēlēties gan GA, gan citas platformas.
  + Citur, vietumis, anketa bija strīdīga vai pēc tas varēs saņemt ļoti objektīvu analīzi.

 8. Aigars saka:

  Sveiks, Mairi,

  Aptauja ir paredzēta konkrētam mērķim nevis kopējai IM jomas izpētei. Jā, vienmēr var visu paveikt labāk, arī šajā gadījumā ;)

 9. Sandy saka:

  Baigi labaa aptauja, cerams ka kaut ko vineeshu :)

 10. andrel saka:

  Pat neizlasot komentus, es arī aptaujas brīvdotajā laukumiņā izteicu savas domas par bāleliņu (liela daļa letiņu) lecīgo,iedomīgo attieksmi pret lietām (tai skaitā arī IM). Tas pat labi redzams šajos nedaudzajos komentos. Kas aptaujai vainas??! Nekad, nekur nebūs lietas visiem ideāli pa prātam. Visvieglāk ir uzreiz uzdi..t pat neiedziļinoties vai vienkārši nejēdzot no tēmas vai lietas. Negribās domāt, ka Letlandē nav sakarīgu veču vai vec..u kuri riktīgi sajēdz Interneta Mārketinga lietās bez plātīšanos, bet mana personīgā pieredze rāda pretējo. Esmu reizes griezies latviskajā telpā pēc padomiem, bet atbildes ir bijušas…tipa tas nav īsts IM blā,blā. Paredzu, ka arī uz šo manu komentu kāds atsprēgās ko “asprātīgu”..Nu tas tikai lieku reizi pierādīs manu augstāk minēto..

 11. kur? saka:

  nu, kur tad rezultāti?

 12. Aigars saka:

  ir neparedzētas tehniskas problēmas, tiklīdz tiks atrisinātas, tiks izziņoti rezultāti

 13. Hanters saka:

  Līdz jaunajam gadam būs rezultāti??

 14. Aigars saka:

  Rezultāti ir šeit http://www.webmarketing.lv/decembra-aptaujas-loterijas-uzvaretajs-un-velejums-jaunaja-gada

  Tieši pirms svētkiem diemžēl bija “nobrucis” blogs..

 15. Janis saka:

  kāds ir mēģinājis taisīt aptaujas ar https://www.zettool.lv?

Ieraksti komentāru