Par WebMarketing.lv

WebMarketing.lv ir blogs par Interneta mārketingu, mazo e-biznesu. Tas sākotnēji ir plānots kā multiautoru blogs, kura veidošanā piedalās tie Latvijas Interneta Mārketinga darboņi, kas aktīvi darbojas Interneta vidē – gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā.

Bloga radīšanas ideja 2008.gada vidū radās man, bloga radītājam Aigaram Armanovam.

Bloga mērķis ir radīt web vietni latviešu valodā, kurā tiktu apkopota progresīvākā, jaunākā un noderīgākā informācija par Interneta mārketinga virzieniem un attīstību. Tāpat arī apspriest jaunākos sasniegumus, projektus, iespējas, idejas Interneta biznesā.

Gadījumā, ja arī Tev ir interese piedalīties bloga satura veidošanā, tad noteikti sazinies ar mani, izmantojot e-pasta adresi [email protected], lai būtu iespēja saņemt informāciju par iespējām.

Turpinājumā iepazīstināšu ar pašreizējiem bloga dalībniekiem. Autoru projektu adreses neminēšu, izņemot ar šī bloga tēmu saistītās, jo visi Interneta darboņi zina, cik slikti un nevērtīgi ir Google Analytics atskaitēs konstatēt nekvalitatīvu trafiku.

Aigars Armanovs

Aigars Armanovs

Aigars Armanovs

bloga autors

e-pasts: [email protected]

No 2005.gada vasaras līdz 2008.gada vasarai biju varenas starptautiskas kompānijas a/s Drogas mārketinga speciālists. Sveiciens mārketinga pamatzināšanu skolotājai, a/s Drogas mārketinga direktorei Montai Strēlei!

Tomēr Interneta mārketinga spēks mani iekaroja pārliecinoši. Viss sākās ar diplomdarbu augstskolā un beidzās ar pilnīgu pāriešanu uz Interneta mārketingu 2008.gada vasarā. Tāpēc var teikt, ka pilnas darba slodzes pieredze Interneta mārketingā man vēl nav liela, tomēr darbojos vairākos projektos, kā afiliate, tā arī citos ar interneta mārketingu saistītos darbos.

_______________

Sandis Vīksna

Sandis Vīksna

Sandis Vīksna

autors

e-pasts: [email protected]

Sandis varētu būt atpazīstamākais cilvēks mūsu kompānijā. Daži šābrīža Interneta biznesa darboņi vēl autiņbiksītes nēsāja, kad Sandis jau darbojās Interneta mārketingā… Labi, varbūt pārspīlēju, bet ceru, ka domu uztvērāt.

Daudzi uzreiz norādīs, ka Sandis ir SEO speciālists. Jā ir, bet  ne tikai – Sandis orientējas jebkurā jautājumā, kas saistīts ar Interneta mārketingu.

Principā šis blogs ir Sanda bloga par Interneta mārketingu līdzinieks. Vienmēr ar interesi lasu Sanda bloga ierakstus, jo tie vienmēr ir bijuši pa tēmu.

Egils Boitmanis

Egils Boitmanis

Egils Boitmanis

autors

e-pasts: [email protected]

Egilam Interneta Mārketings ir aicinājums, hobijs un darbs. Pirmā saskarsme ar šo tēmu bijusi 2006. gadā, strādājot starptautiskajā uzņēmumā WSI, Latvijas filiālē.

Jau 3 gadus Egils nodarbojas ar klientu konsultēšanu Interneta Mārketinga jautājumos – sākumā WSI, pēc tam individuāli (www.ebmarketings.lv). Galvenais  Egila „jājamzirdziņš” ir Google Adwords Maksa Par Klikšķi reklāmas.

Egils iekš WebMarketing.lv rakstīs par un ap Maksa Par Klikšķi (PPC) reklāmām. Tiks sekots līdz jaunumiem un tendencēm šajā jomā, daloties šajā informācijā ar bloga lasītājiem. Būs pieejami arī praktiski piemēri par to, kā izmantot Google MPK reklāmas Latvijas un starptautiskajā tirgū.