Noderīgi Google Adwords Resursi

The Definitive Guide to Google AdWordsInternetā ir daudz un dažādi resursi par to, kā labāk strādāt ar Google Adwords. Ir padomi, kā dabūt lētākus klikšķus, labāku CTR, labāku Quality Score utt. Neviens nebūs zaudētājs, ja klejos pa interneta vidi un lasīs visus šos ieteikumus. Taču pats galvenais, manuprāt, ir iemācīties un apgūt pamatu pamatus, uz kuriem pēc tam var “būvēt” tālākās zināšanas.

Esmu izveidojis sarakstu ar resursiem, kuros ir apskatīti Google Adwords pamatu pamati. Šeit Jūs atradīsiet atbildes uz vairumu jautājumiem. Kā arī ļoti daudz iemācīsieties.

Jāpiemin, ka, lai startētu Latvijas tirgū, nav pat desmitā daļa jāzina no visa šī informācijas klāsta. Cita lieta ir ar starptautisko tirgu, kur viens klikšķis maksā daudz vairāk nekā Latvijā. Līdz ar to jāzina daudz vairāk, lai cīkstētos ar konkurentiem par labāko rentabilitāti.

Ņemiet vērā, ka šeit pārsvarā visi resursi ir angļu valodā.

Inside Adwordspašu Google izveidots blogs par Adwords. Šeit Jūs atradīsiet jaunumus, padomus, ieteikumus, palīg rīkus un citas noderīgas lietas. Ja vēlaties sekot jaunākajiem notikumiem par un ap Google, tad šī ir īstā vieta. Pameklējot rakstu vēsturē, atradīsiet kaudzi noderīgas informācijas par to, kā uzlabot savu reklāmu, landing page utt.

Adwords Learning Centerpraktiskas nodarbības par un ap Google Adwords. Šeit apgūsiet visu, ko Google grib, lai Jūs zinātu. Pēc informācijas apgūšanas ir iespējams nokārtot eksāmenu. Ja iemācīsieties visu šo vielu, varēsiet tikt pie Google Advertising Professionals (Google reklamēšanas profesionālis) sertifikāta.

Google Adwords palīdzība (Help)šeit var atrast atbildes uz lielāko daļu jautājumu. Šāda tāda informācija ir arī latviešu valodā.

Google Adwords komandas YouTube kanāls. Pamācības video par un ap Google Adwords. Tiem, kam slinkums lasīt, var skatīties video.

Brīdī, kad pamati apgūti, lūk, resurss, kuru es uzskatu par pašu labāko, lai papildinātu zināšanas par Google Adwords:

All-New 2010 Edition of “The Definitive Guide to Google AdWords – Perry Marshall grāmata (49$-197$), kas tikko izdota atkārtoti. Par šo autoru varu teikt tikai to labāko. Jau 3 gadus esmu pierakstījies viņa mailing listei un esmu ieguvis daudz noderīgu bezmaksas informāciju.

Bezmaksas 5 dienu e-pasta kurss, kurā būs noderīgi padomi par PPC reklāmu izveidi.

Ko vēl?

Ierakstiet Google meklētājā „google adwords tips” un būs pietiekoši daudz informācijas.

Pats galvenais ir saprast, ka nav un nebūs tāda universāla pamācība un grāmata, kas ļaus baudīt veiksmes augļus ar Google Adwords PPC reklāmām. Tik un tā visa lielākā gudrība nāks praktizējoties, bet, lai būtu veiksmīgi rezultāti, vajag zināšanas.

P.S. Papildus apmācības materiāliem, noderīgs ir šis rīks:

Google GlobalFirefox spraudnis, kas ļauj paskatīties, kā citās ģeogrāfiskās vietās izskatās Google organiskie un PPC rezultāti. Iespējams uzstādīt konkrētu IP adresi, konkrētu valsts reģionu (ne Latvijā), ASV pasta indeksu, kā arī kā tas izskatās citās valodās. Ļoti noderīgs, ja veidojat Google Adwords starptautiskā arēnā.

Egils - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Egils (14 Raksti)

Egils jau vairākus gadus nodarbojos ar klientu konsultēšanu Interneta Mārketinga jautājumos – Mani Pakalpojumi. Galvenais „jājamzirdziņš” ir Google Adwords Maksa Par Klikšķi reklāmas.3 komentāri rakstam “Noderīgi Google Adwords Resursi”

  1. Rinalds saka:

    Kā var sazināties ar Egīlu?

  2. Aigars saka:

    egils at webmarketing.lv

  3. […] iekš Google Analytics – 14-10-09Atslēgvārdu atbilstības veidi (match type) – 9-10-09Noderīgi Google Adwords Resursi – 30-09-09AKPC_IDS += […]

Ieraksti komentāru