MyStompernet mācību platforma

Aprīļa sākumā saņēmu pieeju savam MyStompernet kontam. Nedaudz esmu tajā apgrozījies un tagad ar pārliecību varu teikt, ka nekas labāks šobrīd, lai apgūtu SEO zinības, nekur vairs nebūs atrodams. Patiešām lielisks serviss.

Mācību portālā ir ļoti daudz dažādas informācijas, tāpēc par visu pēc kārtas:

 • mājas lapā ir pieejami visi līdz šim izdotie Stompernet mēneša izdevumi The NET EFFECT. Tos var arī lejupielādēt. Tiesa gan tie ir izdevumi, kas atceļo katru mēnesi arī uz mājām fiziski.

neteffect

 • ir pieejami visi Insider DVD of The Month. Tajos tiek aplūkotas dažādas tēmas, piemēram, Aggressive White Hat, Keyword Strategy Concepts, Competitive Research, Designing for Crawlability, Canonicalization&Duplicate Content u.c. Vienvārdsakot, konkrētas, noderīgas lietas.
 • lieliskais kurss, ko iegādājos 7 mēnešus atpakaļ – Stomping the Search Engines 2.0 ir šeit digitālajā versijā. Kopā 46 video. Bonusā arī STSE1.0 kurss.
 • lielais, slavenais Home Study kurss ar 4 krāsainajiem diskiem – kopā 133 mācību video.
 • arī tas vēl nav viss. Mega Pack sadaļā, kas tiks regulāri papildināta pašreiz ir vēl 63 dažādi videokursi par tēmām Content Monetization, PPC, Analytics, Affiliate Linking Strategies, Usability Heuristics, Link Getting Tips utt.

Tā teikt, ir ko mācīties un apgūt ilgam laikam. Paši “stompermeņi” sola pavisam drīz dot pieeju visiem gribētājiem. Acīmredzot kāda sava produkta kampaņas ietvaros. Par tādu iespēju noteikti paziņošu blogā.

Izveidoju arī nelielu videoekskursiju pa savu MyStompernet kontu. Piedodiet, ka bez skaņas – vēl neesmu iegādājies lādzīgu mikrofonu.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.5 komentāri rakstam “MyStompernet mācību platforma”

 1. Sandis saka:

  Es vel nepaspeeju ieluukoties, bet nu jaa… es domaaju vinji ir traki shito laist taa uz aaru :)

 2. Martins saka:

  Slinkums iedziļināties tajos noteikumos – cik tas viss beigu beigās izmaksā?

 3. Aigars saka:

  šobrīd nav pieejams. Bet tiklīdz būs, noziņošu ;) Bet man šobrīd pieeja visiem resursiem izmaksā 60$ mēnesī

 4. meeee saka:

  Izredzētais :) izskatās labs :)

 5. Aigars saka:

  kā vilku piemin, tā vilks ir klāt :) reku ir STSE2.0 kursa piedāvājums ;) http://www.stomping2.com/

Ieraksti komentāru