Meklēju Asistentu Jaunam Affiliate Projektam

partnersČau visiem, esmu atpakaļ pēc pārgarajām Jāņu svētku brīvdienām! Darbam šajā laikā mazliet sanāca pieķerties, taču blogam pavisam un galīgi nē.

Un atgriežos ar pirmo darba sludinājumu :) Patiesībā tas nav nekāds darba sludinājums, bet gan vairāk aicinājums kādam/kādai iesaistīties vienā manā kārtējā affiliate mārketinga projektā. Man ir laba pieredze šāda veida sadarbībā, tāpēc nav nekāda iemesla neturpināt iesākto veiksmīgo ceļu.

Šajā gadījumā meklēju cilvēku, kas ar affiliate mārketingu šobrīd nepelna sevišķi daudz, kādu, kas varbūt ļoti vēlas iesākt darboties, taču visu laiku kaut kas traucē. Vienvārdsakot, gribēšana ir, bet nesanāk. Jo šeit būs lieliska iespēja līdzdarboties manā domu plūsmā.

Kas ir pats labākais – šajā projektā nav obligāti nepieciešamas svešvalodu zināšanas. Pietiks, ja proti runāt, pareizi rakstīt un domāt latviešu valodā. Kad nonāksim līdz konkrētām darbībām, tad sapratīsi, kāpēc.

Tātad, kādas tad ir prasības:

 1. Jābūt vismaz interesei par affiliate mārketingu, vēlams arī vismaz sākotnēja pieredze, mēģinājums darboties
 2. Jāprot gramatiski pareizi rakstīt latviešu valodā (naivi, banāli, bet svarīgi)
 3. Jābūt brīvajam laikam dienā vismaz 1 stunda, optimāli vēlams aptuveni 2 stundas jebkurā diennakts laikā

Ko es piedāvāju:

 1. 30% no projekta tīrās peļņas, atrēķinot ieguldījumus (būs iespēja sekot datiem online režīmā 24/7) pirmajos 2 mēnešos
 2. atkarībā no sadarbības veiksmes, būs iespēja palielināt peļņas daļu nākamajos mēnešos, protams, proporcionāli arī palielinot ieguldīto darbu
 3. attīstīt iegūtās affiliate mārketinga pamatzināšanas un iemācīties daudz jauna
 4. piedalīties projektā, kas patiesībā ir sava veida eksperiments, kaut kas nebijis
 5. pilnīgu brīvību darba laika izvēlē (būs uzdevumi uz nedēļu, kas jāizpilda. Kad tas tiks izdarīts – no rīta vai vakarā, man nav svarīgi)

Veicamie pienākumi:

 • informācijas ievākšana, analīze
 • dalība plānošanā
 • web satura veidošana
 • darba analīze, nepieciešamās korekcijas
 • u.c. dažādi darbi, kas tiks definēti konkrētāk

Patiesībā viss būs daudz, daudz vienkāršāk – ne tik nopietni kā augstāk uzrakstīts ;) Iespējamā peļņa – tā būs proporcionāli atbilstoša ieguldītajam darbam, sākumā neliela, taču turpmākajos mēnešos plānota izaugsme. Gadījumā, ja gūtā peļņa liksies nepietiekama un būs vēlme rakt, būs arī varbūtība iesaistīties vienā manā esošā projektā, kas jau nes labu peļņu.

Kādā kārtībā notiks pretendenta atlase:

 1. Tev ir jāuzraksta brīvā formā pieteikums, kurā galvenais uzsvars jāliek uz savām “attiecībām” ar affiliate mārketingu un jānosūta tas uz [email protected] Nekāda forma nav jāievēro, saraksti visu kaut vai meila saturā.
 2. Iesniegtos pieteikumus es rūpīgi izskatīšu un ar katru sazināšos atsevišķi, lai uzdotu dažus precizējošus jautājumus
 3. Ar galveno/-iem pretendentiem tiksimies offline – uzsaukšu kādu dzērienu
 4. Sāksim darboties

Pieteikumus gaidu uz [email protected] līdz 12.jūlijam.

Atgādinu, ka 2.jūlijā no plkst. 20 līdz 22 notiks Pirmais WebMarketing.lv Čats.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.3 komentāri rakstam “Meklēju Asistentu Jaunam Affiliate Projektam”

 1. Artūrs saka:

  Affiliate programmas man iepatikās, bet nu, iepatikās tikai tādas, kuru galaprodukts pa tiešām patiktu klientiem. :) Es iesaku kādam izmēģināt, jo izklausās tiešām labs darbs! :)

 2. Aigars saka:

  ir saņemti jau vairāki nopietni pieteikumi – atliek tikai pabrīnīties, kur Jūs visi slēpjaties… :))

 3. […] rezumē pēc čata (un pieskaitot manus affiliate projekta asistenta meklējumus) – Latvijā tomēr ir diezgan daudz censoņu, kas laužas vai mēģina lauzties affiliate […]

Ieraksti komentāru