Linku Popularitātes Celšana

linku popularitātes celšanaDivos pagājušajos SEO rakstos izskatījām tēmas linku veidošana un linku veidi. Šoreiz par konkrētām galvenajām metodēm, kā var veicināt linku popularitāti.

Tātad pēc visa iepriekš apskatītā var droši secināt, ka viena no galvenajām ārējās SEO darbībām ir vienvirziena ienākošo linku veidošana no dažādiem ārējiem resursiem ar nepieciešamajiem enkura tekstiem linka nosaukumā.

Citiem vārdiem sakot – linku popularitātes celšana.

Atceries, ka šiem resursiem vēlams būt pēc iespējas saturiski līdzīgākiem Tavai mājas lapai!

Kādas tad ir tās iespējas, kā to var paveikt?

Google Tev atkal nāk palīgā!

Protams, kā gan bez Google! Pats populārākais un zināmākais veids, kā var atrast web resursus, no kuriem varētu veidot nepieciešamos ienākošos linkus.

Ievadi savas mājas lapas atslēgvārdus Google meklētājā (sākot ar galveno) un veic izdoto rezultātu izpēti.

Rekomendēju populārākajiem atslēgvārdiem apskatīt pirmās 3-10 rezultātu lapas, mazāk populāriem mazāk un starp visiem šajos Google rezultātos esošajiem web resursiem tad arī meklēt sev piemērotākos, kuros ir iespējas būvēt ienākošos linkus:

  • Iespējams, tie būs attiecīgās sfēras forumi, kuros Tu vari izveidot kontus, kļūt par ekspertu tajos un parakstā veidot linku ar nepieciešamo enkura tekstu. Šī metode ir laba ne tikai ar to, ka Tu vari celt linka popularitāti, bet arī ar to, ka tādā veidā vari iegūt ļoti nopietnu papildus apmeklētāju plūsmu. Bieži vien tikai to arī vari iegūt, jo forumā var tikt izmantots nofollow atribūts, kas liek Google robotam nesekot parakstos ievietotajiem linkiem.
  • Iespējams, tie būs tēmai atbilstoši blogi, ar kuru īpašniekiem Tu vari sazināties par sadarbības iespējām. Ja vien konkrētam blogam ir augsts Google PR, piemēram, PR6, Tu vari vienoties par linka ievietošanu bloga linku listē par noteiktu samaksu. Nav vērts maksāt par linku logā, kura PR ir 4 vai mazāks. Tomēr, ja spēsi vienoties par bezmaksas linka izvietošanu, ieguvums būs “taustāms”. Piemēram, piedāvā kļūt par viesautoru šajā blogā! Uzraksti vērtīgu rakstu – ieguvējs būs gan konkrētais blogeris, kuram būs papildus bezmaksas saturs, gan arī Tu, iegūstot vērtīgu linku pretī.
  • Iespējams, tie būs katalogi, kuros vari pievienot arī savu mājas lapu. Šeit gan uzmanīgi! Ir ļoti daudz zemas kvalitātes katalogu, kuros linku izvietošana pat nav vēlama. Jebkurā gadījumā Google var uzskatīt par spama resursu jebkuru lapu, kurā izvietoti vienlaicīgi vairāk nekā 100 linki. Nav vērts tērēt savus laika resursus, ievietojot linku šados spama resursos. Rezultāta no šādas aktivitātes visticamāk nebūs.
  • iespējams, tie būs dažādi nišas portāli, rakstu direktorijas, kurās iespējams ievietot rakstus ar tajos ievietotu sava resursa linku.
  • iespējams, tas būs kāds ala Yahoo Answers jautājumu/atbilžu portāls, kurā atbildot uz ar Tavas mājas lapas tēmu saistīto jautājumu, Tu vari norādīt uz savas mājas lapas saturu, kurā var meklēt detalizētu atbildi.

Varētu būt vēl daudz dažādi citi interesanti, vērtīgi resursi, kas var Tev noderēt linku popularitātes celšanai. Viss ir atkarīgs no aktivitātēm Tevis izvēlētajā nišā. Iespējams, ka tā ir tik nepopulāra, ka tajā nav forumu, blogu. Tad maksimāli izmanto pārējās iespējas.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.1 komentārs rakstam “Linku Popularitātes Celšana”

  1. mongoliss saka:

    no paša yahoo answers nak nofollow, vienigais ka trafiks var stradat …

Ieraksti komentāru