Lielākais Interneta Mārketinga Noslēpums, Kas Ienes Milzu Peļņu

interneta mārketinga noslēpumsŠodien ir īpaša diena, jo tieši šodien es atklāšu lielāko Interneta mārketinga noslēpumu, kas ienes milzu peļņu jebkurā web projektā ikvienam interneta guru, kas šo noslēpumu zina.

Man ir jautājuši, kas ir tie tips&tricks, ko zinu es un citi, kas pelna ar affiliate projektiem, bet nezina lielākā daļa cilvēku. Tāpēc nolēmu padalīties publiski.

Vai tad Tev arī nav tā bijis vai arī vēl joprojām nav tā, ka mieru neliek doma “ir taču jābūt kādam noslēpumam, kas visu atrisina, tikai šobrīd vēl to noslēpumu neesmu sastapis”.

Vai nav tā, ka ir sajūta, ka tie “lieli džeki” zina ko tādu, ko nezinu es? Ja jau viņi pelna tūkstošus, pat miljonus, bet es to nevaru izdarīt, tad ir taču kaut kam TĀDAM jābūt..

Nu tad šodien ir tieši tas brīdis, kad es Tev atklāšu šo noslēpumu. Es to zinu! Es sagatavoju .pdf dokumentu, ko ļaušu Tev lejupielādēt pilnīgi bezmaksas, par to neprasot pat parakstīties manā meillistē. Es pat nevaru noticēt, ka dodu Tev šādu iespēju.

Man ir tikai viens lūgums – vispirms lejupielādē šo bezmaksas .pdf dokumentu, atver to, uzzini  noslēpumu un atgriezies uz bloga ierakstu, lai pabeigtu to lasīt.

Lejupielādēt Lielāko Interneta Mārketinga Noslēpumu Bezmaksas

Jā, tas arī ir lielākais Interneta mārketinga noslēpums, kas ienes milzu peļņu un tikai pēc tā seko mērķu uzstādīšana, neatlaidīga un bezkompromisa tiekšanās uz to sasniegšanu, kas sevī ietver izglītību, plānošanu, darba organizāciju, analīzi, menedžēšanu, sadarbību un, pats svarīgākais, cītīgu darbu, milzu pašatdevi, nedaudz arī veiksmi.

Jā, viss šeit uzrakstītais nav nekāds joks, tas ir pavisam, pavisam nopietni.

Vienkārši netērē laiku, meklējot un ticot dažādiem citiem noslēpumiem, bet dari visu to, kas jādara (Tu jau zini, kas ir jādara!) un centies to izdarīt labāk par citiem!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.13 komentāri rakstam “Lielākais Interneta Mārketinga Noslēpums, Kas Ienes Milzu Peļņu”

 1. Jānis saka:

  Kung Fu panda

 2. Kung Fu Panda saka:

  Izskatās, ka noslēpuma publicēšana netika saskaņota ar Čaku Norrisu, līdz ar to arī attiecīgas sekas.

 3. iMednis saka:

  smalki :)

 4. SVILPE saka:

  Statistika jau būs, cik no raksta virinātājiem nedomājot lejupsūkājuši .pdf, ne? :))

 5. Ronijs saka:

  1.3 kb jau saakumaa likaas ljoti aizdomiigi :D

 6. svarcneger saka:

  raksts tika versts uz trafiku nevis ka joku – katrs kas lasija ari atvera :)
  īstenībā jau ir visādi tips, tricks un līks step by step un vēl visādas multenes, iesākumā pamati un tad ekspermentējot pats daudzko var atklāt utt., uttt, bet to jau parasti neviens nepublicē un neatklāj, parasti arī savas lapas slēpj :))), līdz tas viņa acīs noveco top kautkas jauns un vecais tiek pa kadiem 5$ nogrūsts ar ebook :DDD

 7. alijs saka:

  Manuprāt, tas ir vairāk nekā skaidrs, ka neviens par velti neatklās neko tādu, ar ko tiešām var pelnīt lielu naudu. Tā vietā viņš vienkārši klusiņām pelnīs un neviens to pat nezinās ;)

 8. laimisk saka:

  Nu kāpēc jāmānās, būtu labāk savu bildi pdf – ojis, Reālā dzīvē pdf arī dabūtu… :)

 9. laimisk saka:

  Reāla veiksme ja saņem šādas vēstules:
  Hi – my name is Clare Penn – I am a Features Journalist with the World Entertainment News Network; based in London and New York we provide magazines and newspapers worldwide with features/images/text.
  I cover the unusual, the unique and the quirky. I recently saw the following:
  šeit mana bloga raksts….un man personīga ifa….
  Any images published in editorials are used in an editorial context only and accompanied by the relevant blog information.

  Please do let me know if you can help.

  Regards

  Clare

 10. AcmeDude saka:

  Jau lasot vārdus “Es pat nevaru noticēt, ka dodu Tev šādu iespēju”, kas sastopams tūkstošiem lapās, biju pārliecināts, ka nekas grandiozs tur nebūs.

  Atļaušos teikt, ka PASTĀV tāds noslēpums un TĀ ir dziņa izglītoties un mācīties izmēģinot, kas strāda, ar kādiem notiekumiem tas strādā. Domāju katrā nišā ir sava taktika un katram sava pieeja, savs mācīšanās posms, kas ir jāapgūst, lai kaut kur nonāktu. Kāpēc tie 10 gadus vecie Affiliate marketers gūst sekmes ? Viņu bāzē ir daudz zināšanu, pieredzes un iemaņas, kā tas lietas notiek. Lai arī 90%, (citos resursos 92%, 95% pat 97%) no visiem affliate marketers ir neveicas pārāk labi

  Man nav nemazāko šaubu, ka tuvāko gadu laika Aigars, var kļūt par vēl sekmīgāku Affiliate marketer.

 11. arty saka:

  Miiljie draugi!

  Tas viss man kaut ko atgaadina….
  ak jaa – izlasiet “The Secret” un viss taps skaidrs :)

 12. Magdolinda saka:

  Nu ļoti vienkārš noslēpums – galvenais solis – piesaistīt uzmanību

 13. Evija saka:

  Brīnišķīgs, raksts!Lika apstāties un padomāt!!!
  NAV NEKĀDA NOSLĒPUMA!
  Tur ir darbs, Tavs laiks, iespējas un pieredze!
  Teikšu, ka ļoti norūda tāda uzkāpšana uz grābekļiem…Tad Tu piecelies un ej tālāk…galu galā apvienojot visu to, kas ir labs un strādā!

Ieraksti komentāru