UZMANĪBU: Lattelecom Atklāj Affiliate Mārketingu Latvijā!

lattelecom

Man īpaši liels prieks par to, ka pa īstam affiliate mārketingu Latvijā ir launčējusi tieši kompānija Lattelecom. Liels, varens uzņēmums ar kvalitatīvu un augstvērtīgu produkciju ir atvēris savu affiliate programmu. Gluži kā ledlauzis, kas izveido ceļu pārējiem.

Affiliate mārketinga sākums Latvijā

Jā, kāds teiks, bet Latvijā jau ir bijušas partneru programmas, taču es teikšu, ka tās bija tikai partneru programmu ēnas, mēģinājumi izveidot affiliate programmu. Reālas, kvalitatīvas affiliate programmas Latvijā vēl īstenībā nav bijušas.

Kvalitatīva affiliate programma nozīmē ne tikai lielisku pašas programmas bāzes tehnisko risinājumu, bet galvenokārt piedāvātā gala produkta vai pakalpojuma kvalitāti.

Tieši Lattelecom uzskatu par vienu no labākajiem uzņēmumiem Latvijas interneta vidē. Par to jau kādu laiku atpakaļ jau nedaudz rakstīju – No Lattelecom līdz Sliktam Banera Piemēram. Neilgi pēc šī raksta arī saņēmu ziņu no Lattelecom, ka tiek ieviesta affiliate programma eksperimentālā kārtā, kā arī es tiku uzaicināts kā viens no šīs programmas pirmajiem lietotājiem.

Reģistrēties Lattelecom affiliate programmā

Lattelecom affiliate programmas case study

Jāatzīst, ka man pašam programmas testēšanai pieslēgties sanāca daudz vēlāk nekā tas būtu vēlams, jo šis gads jau bija saplānots un bija nepieciešams pārplānot tuvāko mēnešu darba plānu, kā arī sameklēt projekta asistentu.

Tomēr tas tika paveikts un galvenokārt viena konkrēta mērķa vārdā – izveidot pirmo Latvijas affiliate mārketinga case study (ja ne pirmo, tad otro, Sandi, pareizi?) par to, kā strādāt ar konkrētu affiliate programmu konkrētā lokālā tirgū, šajā gadījumā mūsu pašu Latvijas tirgū.

Šis konkrētais case study būs īpašs ar to, ka es parādīšu, kā pelnīt ar affiliate mārketingu, sākumposmā ieguldot tajā tikai nieka 25 Ls (domēna un hostinga izdevumi uz gadu).

Kolēģis Sandis prezentēs mazliet citādāku pieeju Lattelecom affiliate programmai – uzreiz pieslēdzot PPC mārketingu. Tas, protams, ir daudz spēcīgāks affiliate mārketinga ierocis, ar ko sākt jebkuru programmu, taču ne visiem iespējams, paceļams. Bet ir labi, ka būs divi dažādi case study par vienu tēmu – būs iespēja redzēt atšķirības pieejā un metodēs.

Lattelecom partneru programmas kvalitāte

Jāsaka, ka tas mēnesis, kopš ir sākts darbs pie Lattelecom affiliate programmas, parāda, ka potenciāls ir liels. Kā galvenās priekšrocības nosaukšu:

 • neapšaubāmi lielisko produktu kvalitāti un aktualitāti, it seviški optiskā interneta pieslēgumu.
 • ļoti svarīgs faktors ir kvalitatīvas nolaišanās lapas (landing pages) pašā Lattelecom mājas lapā. Par apmeklētāju konvertāciju pircējos šajā gadījumā nav jāuztraucas, jādomā tikai par darbu ar saviem web resursiem.

Liels prieks, ka Lattelecom uzklausīja mūs un ņēma vērā dažas būtiskas detaļas, ko ierosinājām izmainīt projekta sākumstadijā.

Ar prieku arī jāatzīst, ka Lattelecom affiliate menedžeris (jā, tāds arī ir!) Mārtiņš ir nevis kompānijas darbinieks, kam šis eksperiments ir ticis uzgrūsts piespiedu kārtā, bet gan viens no mums, cilvēks, kas līdz dzīlēm izprot affiliate mārketinga iespējas, nianses un pats ir tieši piedalījies uzbūves procesā (daļēji vai pilnībā, nemelošu..)

Manuprāt, ir izveidota ideāla komisijas maksājumu politika – praktiski jebkuru Lattelecom interneta pieslēguma produktu var izmantot darbā un par katru, protams, arī saņemt komisijas maksājumus, kas ir līdz pat 25 Ls par vienu pārdošanu.

 1. Pakalpojumi Internets 1,2,3 – 15 Ls komisija
 2. Mājas komplekts 1,2,3 un visi optiskā interneta pakalpojumi – 20 Ls komisija
 3. Mājas komplekts ar TV – 25 Ls komisija

Par produkta kvalitāti acīmredzot komentāri lieki, viens no labākajiem pakalpojumiem Latvijā.

Visus interesentus aicinu reģistrēties Lattelecom partneru programmā, izmantot savas uzkrātās zināšanas, savus izveidotos web resursus, lai vismaz pamēģinātu padarboties affiliate mārketingā. Par to kā, daudz jau ir rakstīts blogā un arī, kā jau teicu, pēc dažiem mēnešiem tiks prezentēts masīvs, apjomīgs, detalizēts case study par Lattelecom partneru programmu.

Vēl ātrāk, jau pavisam, pavisam drīz nāks klajā pirmais bezmaksas info resurss latviešu valodā par affiliate mārketingu un tas būs pieejams ikvienam WebMarketing.lv lasītājam. Turpinam attīstīt industriju Latvijā, kam nu ir radies pavisam cita līmeņa grūdiens!

REĢISTRĒTIES LATTELECOM AFFILIATE!

Personal Info

Additional info

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.31 komentāri rakstam “UZMANĪBU: Lattelecom Atklāj Affiliate Mārketingu Latvijā!”

 1. Ivars saka:

  Lai nu kā, bet, manuprāt, pārdot to pašu interneta pieslēgumu ir grūtāk, nekā parastu produktu, t.i. ja jau tev ir interneta pieslēgums un tu uzspied uz kāda no backlinkiem, tas nozīmē, ka tev jau ir labs provaideris. Reāli no šajiem produktiem ir iespējams pārdot optisko internetu un mājas komplektu +TV
  Tas ir tikai mans, iesācēja viedoklis. Palabojiet mani, ja kaut ko ne tā esmu sapratis.

 2. Sandis saka:

  Kā lai saka, tev par to nav jauztraucas, tas strādā, mēs notestejām, kopā ar Aigaru. Viss notiek. Un ak jā, internets nenozīmē ka uzreiz LABS ;)

 3. mongoliss saka:

  viņi piedāvā daudz akcijas un bonusus tas jau ir 1 iemesls lai mainītu pieslēgumu, katru dienu tiek pieslēgti kkādi 500 dzīvokļi pie optikas manuprāt drīzumā viņa kļūs diezgan populāra, jo cenas ziņā arī neko nemaksā, ja nenopelnīsi šodien atmaksāsies vēlāk… kā aŗi drīzumā varēs biznesa netu un citas lietiņas reklamēt… Uz doto brīdi priekš LV labāku variantu neredzu !!!

 4. Sandis saka:

  Mongolis… shh.. tak nestāsti visiem mūsu trikus :)

 5. Aigars saka:

  jā, patiesi, affiliate mārketings Latvijā ir sācies ar praktiski ideālu affiliate programmu

 6. mongoliss saka:

  sandis :)) aigar dzes ārā komentāru :D

 7. Ronijs saka:

  Hmm cik ilgi saglabaajas kuukijs lietotaajam kursh iegaajis caur aff linku? :)

 8. Sandis saka:

  Dotajaa modelii, tas nav tik buutiski jo kookiju vienmeer var rewaritot ;) svariigi lai notiek lietas impulsiivi un pieregojas :)

 9. mongoliss saka:

  ja tu domāji cookie, tad laikam 30 dienas

 10. kakjis saka:

  oj… nu gan reklāmraksta stils panesās… :D

 11. Aigars saka:

  kakjis, es neesmu vidējais Latvijas blogeris, es pat īsti neesmu blogeris :)

  es atbalstu šo Lattelecom aktivitāti ar visām četrām un, ja būtu, ar visām piecām rokām. Tāpēc arī ir tapis šis raksts.

  Es vienkārši gribu, lai pie mums te, Latvijā, lietas notiek tā kā tās notiek pasaulē un kā tām ir jānotiek. Ja vēl kādam tā neliekas, tad es varu apgalvot, mēs vēl joprojām dzīvojam kokos…

 12. Sandis saka:

  Aigars, tā jau ir – tie kaķi pa tiem kokiem vien :)

  kakji – a tu dadomaajies, ka tu varētu beidzot arī latvijā sākt nodarboties ar affiliate marketingu, vai arī tev vēl viss miglā tīts?

 13. Vairo saka:

  Ir, ir labs! :)

 14. alre saka:

  Sveiki visiem.
  Ar ko arī apsveicam hip, hip…

  A tur latviski arī ir nonācu piereģistrēšanās vietā un bac ar ar angļu valodu pa pieri, a tā reklamējāt ka pirmais Latvijā …. . Saprotiet pareizi, man nav nekas pretī pret valodu, bet ja es skatos krievu affiliates tad pirmais tur ir krieviski, vācu – vāciski utt., (par angliski runājošiem nerunāsim tur viss ir skaidrs tāpat ) īpaši ja tas ir domāts strādāt uz lokālo tirgu, tātad šeit produktu piedāvā Latvijā ja es pareizi sapratu, vai tomērt nē?

  Vai varbūt es te kaut ko pavisam nesapratu un neiebraucu tēmā.

  P.S. Ideja jau laba redzēs kā ies. Bet tomēr kāpēc ne trīs valodās kā Lattelecom majas lapā.

 15. Aigars saka:

  es domāju, ka viss interfeiss drīzumā arī tiks iztulkots latviski. Varbūt pats Lattelecom pakomentēs šo momentu.

 16. Sandis saka:

  Nu ir tā, ka mēs ar Aigaru mazliet pasteidzāmies, sevišķi es esmu vainīgs. Bet viss būs ok!

 17. […] e-grāmatu būs tas, ka tieši saviem meillistes dalībniekiem es vispirms izsūtīšu topošo Lattelecom affiliate programmas projekta case study, kurā jau būs konkrētas tehnikas un pamācības, kā veidot affiliate […]

 18. Mārtiņš saka:

  Jā interfeiss noteikti tiks iztulkots, bet līdz šim tas netika izdarīts, jo svarīgāk bija pats saturs jeb pati programma un iespēja arī Latvijā piedāvāt šādu iespēju. Pieredze rāda, ka jo lielāks uzņēmums, jo lielāku laiku prasa realizēt kādus IT pasūtījumus un normālā gadījumā vispirms tiktu iztērēti vairāki mēneši platformas izveidē ieskaitot tulkojumu un tml un tikai tad būtu iespēja kaut ko uzsākt. Šoreiz kā idejas autors uzstāju izmēģināt pašu procesu vispirms un pieslīpēt to, tikai tad pielāgot tehnisko platformu, kas šajā gadījumā bija . Tā kā process ir bijis veiksmīgs un jo tālāk jo veiksmīgāk, tad tagad jāpieķeras pie tehnisko detaļu uzlabošanas.

 19. Aigars saka:

  prieks dzirdēt! Turamies ;)

 20. kautkads saka:

  Kāds var paskaidrot kā tas viss notiek no likumu viedokļa? Nav nekur jārēģistrējas kā pašnodarbinātajam vai tamlīdzīgi? Negribas ticēt, ka tā vienkārši ļaus tur naudu taisīt, tagad it īpaši valsts apzog cilvēkus cik var, un kā LTC pēc likuma noformē tās izmaksas?
  Varat varbūt iedot arī kādus linkus uz likumiem, būtu interesanti palasīt.

 21. Aigars saka:

  viss ir pilnīgā kārtībā. Tu darbojies kā privāta persona, tā tas arī ir no LTC puses. Un LTC Tavā vietā arī nomaksā sociālo nodokli valstij, Tev tik atliek strādāt. Pie tam tas netiek atņemts no komisijas maksas, bet ir papildus izdevums komisijas maksājumam.

  Protams, kā vienmēr, gada sākumā Tev ir jādeklarē valstij ienākumi, no kuriem tad tiek rēķināts iedzīvotāja ienākuma nodoklis, kas Tev ir jāmaksā valstij vai kas ir pārmaksāts valstij

 22. mango saka:

  šeit prasās viens kārtīgs raksts par visām nodokļu būtībām no aigara puses :)

 23. kautkads saka:

  un ja es nedeklarēju, pie manis ierodas vīri formās?

 24. Aigars saka:

  teorētiski jā, praktiski diez vai ;)

 25. Agris saka:

  Domāju, ka problēmas var sākties, ja esi bezdarnieks un saņem bezdarbnieka pabalstu ;)
  Proti, saņem pabalstu, bet tai pat laikā saņem naudu kā pašnodarbināta persona, tāpēc ir 3 risinājumi:
  Uzlikt maksimālo izmaksu summu, kamēr saņem pabalstu, varbūt, ka nepaspēsi sasniegt
  Nomainīt datus uz vīru/ sievu utt, ja tas ir iespējams
  Reģistrēties kā pašnodarbinātā persona (te atkal jāizvērtē, kas ir izdevīgāk, saņemt pabalstu vai būt LA partnerim)
  Kā tur Krievijā bija Vid sauklis? “Platji nalogi i spi spokoina?” :D
  P.S. Jo, ja reāli viņi sūta datus VID, tad tas ir praktiski, ka viņi maksā Tev algu un nekādi tas neiederas ar bezdarbnieka jēdzienu :p
  Bet anyway- Mārtiņš varētu pakomentēt varbūt…

 26. Mārtiņš saka:

  Lattelecom nemaksā soc nodokli affiliate projekta dalībniekiem, maksāts tiek tikai Iedzīvotāja ienākuma nodoklis. Sociālo nodokli uzņēmumiem ir jāmaksā tikai par patstāvīgā darbā pieņemtiem darbiniekiem, ar kuriem ir noslēgts uzņēmēja līgums. Pašām privātpersonām nav jāmaksā sociālie nodokļi, tikai IIN, ko šajā gadījumā nokārto Lattelecom. Reizi gadā katram tiks nosūtīta atskaite par samaksātiem IIN.

 27. […] par affiliate mārketinga potenciālu un iespējām Latvijas tirgū.  Kā jau minēju rakstā par Lattelecom affiliate, tad ir plānots plašākai publikai prezentēt case study, kurā būs plašāks ieskats par to, ko […]

 28. […] iespējams atrast kolēģu mājas lapā, kurā izsakās arī pats (PATS) LTC partneru (affiliate) menedžeris […]

 29. […] iespējams atrast kolēģu mājas lapā, kurā izsakās arī pats (PATS) LTC partneru (affiliate) menedžeris […]

 30. […] partnerprogrammas kā Lattelecom affiliate, SMScredit.lv partnerporgramma jau šobrīd sniedz ļoti lielas peļņas iespējas. Un arī […]

 31. oblisewew saka:

  Sveiki . Vai kāds zina, kas ir par šo sīkdatni pieņemta nozīme lieta ? Vai tas ir droši ?
   
  Paldies par atbildi

Ieraksti komentāru