Lattelecom Affiliate Tagad Arī Juridiskām Personām. Jauns Affiliate Produkts

Kā zināms, tad līdz šim, nu jau gandrīz gadu Lattelecom affiliate programmā varēja pieteikties tikai privātpersonas. Jā, reklāmas bija/ir redzētas arī juridisko personu projektos, taču tas bija tāds kā “apvedceļa risinājums”. Šodien Lattelecom nāk klajā ar jaunumu – par Lattelecom affiliate partneri pilnīgi oficiāli var kļūt ar jebkura juridiskā persona.

Reģistrēties Lattelecom Affiliate programmā!

Saistībā ar to Lattelecom partneru līgumā ir veiktas attiecīgās izmaiņas punktos 4.2, 4.4 un 5.8. Attiecīgi ir arī iespēja “apvedceļa gājējiem” – ja ir vēlme Lattelecom sistēmā transformēties no fiziskās personas uz juridisko, tad tas ir iespējams, nosūtot ziņu uz [email protected] ar nosaukumu “Juridiskā persona”.

Jauna iespēja partneriem – “Videonovērošana” ar komisiju 5 Ls

Papildus šim jaunumam, Lattelecom nācis klajā ar jaunu affiliate produktu – videonovērošana. Komisijas maksa par šī produkta virzību ir 5 Ls.

Lielisks produkts, Latvijas apstākļiem, es teiktu, pat perfekta nolaišanās lapa, kas nekādas šaubas par iekšējo konversiju Lattelecom lapā nevar radīt:

 1. Izteiktas CTA pogas
 2. Svarīgākā informācija atrodas virs skrullējamās daļas
 3. lielisks sistēmas demo video
 4. funkcionalitātes detalizēts apraksts
 5. dažādu tarifu uzskatāms salīdzinājums
 6. iekārtu apraksts
 7. u.c.

Atkarībā no darba pašu affiliate resursā, konversija Lattelecom lapā varētu būt vidēji 2-3% robežās. Cītīgākie censoņi šo latiņu viegli pārsniegs.

Pats galvenais, ka produkts ir interesants un mūsu laikam ļoti piemērots. Simpātiska ir arī produkta cena pircējiem.

Pirms kāda laika nedaudz papētīju šīs tirgus nišas iespējas no Google AdWords perspektīvas un jāsaka, ka iespējas ir pilnīgi noteikti.

Nobeigumā arī informācija par jaunu kampaņu optiskā interneta pieslēgumiem – līdz 31.maijam var pieteikt optiskā interneta pakalpojumu internetā (!) bez līgumsaistībām, t.i. iekārtas un ierīkošana bezmaksas slēdzot beztermiņa līgumu. Piedāvājums būs spēkā 2 nedēļas un, kā jau pasvītrots, attiecas tikai uz pieteikumiem, kas veikti internetā.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.11 komentāri rakstam “Lattelecom Affiliate Tagad Arī Juridiskām Personām. Jauns Affiliate Produkts”

 1. […] This post was mentioned on Twitter by WebMarketing.lv, Media Alliance. Media Alliance said: @webmarketing_lv Lattelecom Affiliate Tagad Arī Juridiskām Personām. Jauns Affiliate Produkts: Kā zināms, tad līdz… http://bit.ly/94rwsT […]

 2. uldistudio saka:

  Daudziem tomēr ir pretenzijas par Lattelecom Affiliate programmu (par to liecina sarakste ar šīs programmas menedžmentu), un konkrēti- šī programma, ziņojot par pārdošanas rādītājiem uz Lattelecom Affiliate partnera e-pastu, neuzrāda atšķrību starp tiešo un pastarpināto pakalpojuma pārdevēju. Bet tas nozīmē būtisku komisijas atšķirību. Pēc saņemtajiem paskaidrojumiem, nākas secināt, ka šīs programmas izstrādātāji to neuzskata par būtiski svarīgu apstākli novēršanai.

 3. Raivis saka:

  Sveicināti!
  Esmu Lattelecom pārdošanas aģents. Piedāvāju Lattelecom affiliate censoņiem savus pieteikumus formēt caur manīm. Jūsu komisija būs atkarīgā no pārdotā produkta mēneša abonēšanas – 30 %(nodoklis, kuru Lattelecom iekasē no manis). Piemmēram,no jūsu linka klients nopērk Mājas komplektu 3, optika ar TV par 19.98, jūs saņemiet – 19.98-30%=13.99 Ls
  Komisiju izmaksa vienu reizi mēnesī – neatkarīgi- esiet vai neesiet izpildījuši 100 Ls robežu vai neesiet!
  Sīkāka info privāti uz mailu!
  Ar cieņu

 4. Raivis saka:

  Ja no mēneša 1. līdz mēneša 20 datumam, no jums būs 25 pasūtījumi un vairāk, tad visi šie pasūtījumi summējas ar 150 %,piemmēram, no 1.06.2010-20.06.2010 jums ir 25 pasūtījumi un katra pasūtījuma vērtība ir 19.98 Ls, jūs saņemiet 19.98*25-30%*150%=524 Ls
  Sīkāka info – [email protected]

 5. Raivis saka:

  Ja no mēneša 1. līdz mēneša 20 datumam, no jums būs 35 pasūtījumi un vairāk, tad visi šie pasūtījumi summējas ar 200 %
  Ja 65 un vairāk – 250 %
  Ja 100 un vairāk – 300 %

 6. Janis saka:

  Raivi, Ar tevi tiek slēgts līgums?
  Pretējā gadījumā, nav vērts uzsākt sarunu, jo pastāv ļoti liela iespēja, ka tu veiksi visdažādākās manipulācijas, kā rezultātā, iespējams pat nesaņemšu savu nopelnīto naudiņu.

  P.S Ļoti aizdomīgs priekšlikums! Varbūt kādam ir viedoklis, šājā sakarā?

 7. Raivis saka:

  Mans darbs vairāk saistīt ar staigāšanu pa dzīvokļiem un mums aģentiem ir sava bonusu sistēma(tādu kā minēju augstāk) . Kāds man no tā labums – ja nesavācu savus 21 pasūtījumu, tad man tiek tikai viena mēneša abonēšana, bet ja savācu 21 un vairāk, tad, kautvai mani šie 10 pasūtījumi iet ar 150 %, jo ar jūsu pasūtījumiem kopā sanāk 21.
  P.S.
  Ja negribat šādā veidā, tad visi laipni gaidīti aģentu pulkā, bet jums katru dienu būs jātaisa atskaites par dienas laikā paveikto – Cik dzivokļus apstaigājāt, cik pasūtījumi utt. + obligātās darba stundas – katru dienu no 15.00 līdz 21.00 ( 2 neataisnoti kavējumi un jūs atskaita)+ mēneša atskaite par paveikto!

 8. Raivis saka:

  Ja kādam ir interese rakstiet privāti – varam satikties dzīvajā un parunāt!

 9. Girts saka:

  Raivi neredzu jēgu ar Tevi sadarboties. Mājas komplekts 3 Tu piedāvā tikai 13.99 Ls, bet LTK saviem aff censoņiem 25 Ls pēc nodokļu nomaksas un savākt minimālo izmaksu mēnesī arī nav grūti, ja darbojas …

  Savākt 21 pasūtījumus 20 dienu laikā un saņemt 150% bonusu par tiem nestaigājot apkārt pa dzīvokļiem ir nereāli.

 10. Raivis saka:

  Cik jums maksā par mājas komplektu VIP? Piedāvāju jums ielikt savās mājas lapās mājas komplektu VIP, komisija 35 LS

Ieraksti komentāru