Kas Notiek Interneta Mārketingā? [4]

kas notiek Interneta mārketingāHei, vēl viena darba nedēļa ir pagājusi. Nu labi, ne visiem sestdiena un svētdiena ir brīvdienas, bet nu tomēr vidējam latviešu Jānim gan jau ir. Kas jauns interneta mārketingā?

Google SEO Starter Guide

Sākam ar meklētāju dzinējiem. Google savu SEO Starter Guide tagad ir izdevis arī latviešu valodā. Nezinu, kas tieši to ir tulkojis, bet tur var redzēt, kā pareizi ir jālieto SEO svešvārdi. Rupji pārskrienot cauri materiālam, vislabāk man palika atmiņā termins “enkura teksts” :) Jāsaka, ka man šajā ziņā (terminos) vēl ir daudz kur pielikt.

Šis bezmaksas lejupielādējamais SEO materiāls pats par sevi nav nekas vareni specifisks un jauns, tikai un vienīgi paši, paši pamati, pie tam vēl no Google pozīcijas. Katrā ziņā tur nav un nevar būt meli, kas SEO nozarē ir ļoti normāla parādība. Ja nu Tu vēl neko nezini par SEO, tad rekomendēju.

Bing.com

Pārsteidzoši labi ir startējis jaunais meklētājs Bing.com. Protams, līdz Google ir kā līdz Marsam, bet Yahoo gan nav tik varens, cik izliekas un izrādās, ka ir diezgan ātri “nokožams” meklētājs arī ASV konkurencē.

Ja godīgi, tad tikai divas reizes atvēru šo jauno Bing meklētāju. Pārbaudīju savu projektu pozīcijas. Dažiem bija pat daudz labākas pozīcijas nekā Google, taču šobrīd es to absolūti nekādi nejūtu uz apmeklētāju statistikas datiem. Jā, ir kaut kas jauns, viss notiek, bet nu… pagaidām.

Howie Schwartz ir izlaidis Bing meklētāja apskatu, ko var brīvi lejupielādēt un izpētīt, ja pašam ir slinkums ložņāt un meklēt visas meklētāja opcijas.

PPC mārketinga faniem

Pirmkārt jau jāatzīmē PPC Bully 2.0 launčs. Pirms kāda laika rakstīju par PPC Classroom kursu. Starp citu, uzrakstīšu kādu apskatu, jo kurss nu jau kādu laiku atpakaļ ir pabeigts. PPC Bully 2.0 ir nopietnāks un spēcīgāks materiāls, kas arī maksā “spēcīgāk”, t.i. 1497$.

Pēc pādošanas lapas spriežot, tiešām varētu būt labs palīginstruments, bet kā ir patiesībā? Varbūt Tu jau esi to izmēģinājis un vari ievietot kādu atsauksmi komentārā?

Pirms kāda ilgāka laika tika launčēts Google Cash Detective 2, kas arī ir samērā padārgs prieks – viens maksājums 997$ apmērā vai 97$ ikmēneša abonementa maksa. Tagad vairs neatceros vai uzreiz bija pieejama arī bezmaksas 7 dienu testa pieeja vai tas ir tikai tagad izveidots.

Katrā ziņā tagad šāda iespēja ir un ikviens var izmēģināt arī šo PPC tūli bez maksas 7 dienas.

Rich Schefren info produkts

Visbeidzot, šonedēļ ir arī iznācis viens jauns info produkts – Rich Schefren Guided Profit System 2.0. Tā kā tas ir ne tikai info produkts, bet arī, cik saprotu, iespēju robežās viens pret vienu apmācība, tad šis piedāvājums ir ierobežots.

Rich manās acīs izceļas ar biznesa organizētības, disciplīnas jautājumiem – viņam apakšā ir pamatīga šādu specifisku zināšanu bāze. Domājams, ka pēc tāda kursa skats uz dzīvi uzreiz būtu savādāks. Visdrīzāk iedarbotos tieši motivējošais faktors.

Nevienu augstākminēto produktu pats gan neplānoju iegādāties (vienīgais šobrīd izmēģinu Cash Detective), jo ir citas prioritātes, tāpēc, ja kādam ir kas vairāk sakāms, tad laipni lūdzu!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.Ieraksti komentāru