Kas Notiek Interneta Mārketingā? [3]

kas notiek Interneta mārketingāŠodienas programmā Jeff Johnson Worpdress SEO spraudnis un kursa launčs, AdWords Editor jaunā versija, Stompernet LIVE 8 pasākums un jaunais draugiem.lv Runā un Twitter savietojamības tūlis.

Jeff Johnson ir nācis klajā ar Free Traffic-Getting (tā viņš to ir nosaucis) SEO spraudni WordPress blogam. Pēc dažādām runām un diskusijām var noprast, ka tas varētu būt labākais SEO spraudnis, kas jebkad ir izveidots WordPress blogiem.

Kā rekomendācijā saka Stompernet, tad šajā spraudnī ir apvienotas dažādu citu līdzšinējo spraudņu funkcijas vai pat paši spraudņi. Viss vienā. Šis Worpdress SEO spraudnis/plugins ir lejupielādējams bezmaksas un uzstādāms tieši tikpat viegli, cik visi citi spraudņi.

Brīdinājums! Nelietot spraudni esošiem blogiem – uzstādīt tikai jaunizveidotiem!

Vakar Jeff Johnson ir launčējis arī savu mācību kursu, kura vērtība ir gandrīz 2000$. Diemžēl neko vairāk neuzrakstīšu, jo nebija iespējas iedziļināties. Pats neplānoju to iegādāties. Patiesībā domāju, ka kursā varētu būt visu zinību pamati vienuviet.

AdWords Editor

Jaunums PPC mārketinga faniem – iznākusi Adwords Editor jaunā versija. Tagad arī ar latviešu valodu, kura iepriekšējās versijās neesot bijusi (vai patiešām?). Manuprāt gan neviens latvietis tūli uz latviešu valodu nepārslēgs :)

Tiem, kas nezina, kas tas ir – bez AdWords Editor nekāds īpaši nopietns PPC mārketings nesanāks. Tas ir tūlis, ar kura palīdzību var viegli eksportēt, importēt, sinhronizēt visus kampaņu datus un strādāt ar AdWords kampaņām offline vidē.

Jo redz, pretēji daudzu priekšstatam, ka PPC mārketings ir 10 kampaņu izveide pašā AdWords tūlī, patiesībā tas ir bieži vien vairāk nekā 10 000 sludinājumu izveide tikpat atslēgvārdiem. Un visu to normāli menedžēt AdWords tūlī nav iespējams. Protams, viss kā vienmēr ir atkarīgs no nišas lieluma.

Manās rokās no debesīm ir nokrituši 3000$

Nedēļas sākumā saņēmu lielisku ziņu no Stompernet – kā atalgojumu par lojalitāti esmu laimējis 2 biļetes uz pasākumu Stompernet Live 8! 2 no 32 biļetēm, kas bija izliktas izlozē. Abu biļešu kopējā vērtība ir 3000$. Gadījumā, ja es izdomāju nebraukt uz pasākumu, tad man tiks nosūtīti DVD diski ar konferences ierakstiem. Pati konference notiks no 7.-9.augustam ASV, vēl man nav zināms, kurā pilsētā.

Lai saprastu, kas tas ir par pasākumu, var apskatīties pagājušās, Stompernet Live 7 konferences (notika Atlantā šī gada martā) programmu. Bez visiem slavenajiem Stompernet darboņiem kā Andy Jenkins, Dan Thies, Leslie Rohde un citiem, starp pagājušās konferences viesiem var atrast arī Paul Lemberg, Paul Colligan, Howie Schwartz, Mike Koenigs un citus pazīstamus vārdus. Visnotaļ, visnotaļ iespaidīgi, lai neteiktu vairāk.. Un jā, ko darīt ar otro biļeti? Manai otrai pusei Interneta mārketings ir galīgi sveša lieta…

Runā vs. Twitter? Nē, Runā + Twitter!

Mūsu vietējā dārziņā ir radies ļoti simpātisks un domāju, ka arī noderīgs draugiem.lv Runā un Twitter sasaistes tūlis. Kā gan var necienīt cenšanos un acīmredzami lielu ieguldīto darbu. Pats es šo tūli ar webmarketing.lv Twitter kontu nelietošu tikai tā iemesla dēļ, ka šobrīd neredzu iekš draugiem.lv Runā bloga mērķauditoriju. Bet kopumā ideja ir laba un atbalstāma.

Kādi plāni?

Tuvākajā laikā man ir plānota arī intervija blogā ar kādu vietējo Interneta Mārketinga “top gun”, kā arī ir doma noorganizēt LIVE Affiliate mārketinga čatu/konferenci, kaut ko līdzīgu, kurā es noteikta laika periodā varētu atbildēt uz visiem interesējošiem jautājumiem. Aci pret aci. Vai teikums pret teikumu :) Jāatrod gan vēl ir tehniskais risinājums. Un vispār Tev tas būtu interesanti?

Lai Tev izdodas nedēļas nogale!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.5 komentāri rakstam “Kas Notiek Interneta Mārketingā? [3]”

 1. playa saka:

  paveicas tev :) aizbeauc un safilmee bus ko mums par”ad”it :))) vai nebrauc un pectam parsutisi man tos diskus :D
  A kapec to pluginu jau esosam blogam nevar lietot, pats esi testejis ?
  un vel man ir pazududshas garumzimes :(

 2. Aigars saka:

  playa, ja nav nekāda seo plugina, tad var lietot. Laikam tāpēc, ka var rasties konflikti. Vienam sideprojektam šobrīd stellēju šo pluginu

 3. skrachs saka:

  To čatu var uz skype uztaisīt ;)

 4. Aigars saka:

  skrach, vairāk biju domājis, lai to var tepat blogā izvietot, embedēt, kaut kā tā.. šorīt izpētīju ustream.com, webkāstiem ļoti labs risinājums

 5. Sandis saka:

  ustream ir labs :)

Ieraksti komentāru