Kas ir GoAffiliate partnerprogrammu tīkls?

Pirmkārt, Laimīgu Tev Jauno Gadu! Lai Tev viss izdodas un, ja arī piedzīvo kritienu, tad zini, ka piecelties var tikai tad, ja esi nokritis!

Nu jau vairāk nekā divus mēnešus pārstāvu jaunu partnerprogrammu tīklu GoAffiliate. Šodien veicu šo bloga ierakstu, lai industrijas pārstāvji, partneri, zinot pagājušā gada notikumus, saprastu, kāpēc ir noticis tieši tā un ne savādāk. Un vēl par to, kas gaidāms nākotnē.

Vēsture

Kā zināms, pagājušā gada sākumā sākām sadarbību ar Igaunijas interneta mārketinga kompāniju Altex, lai ieviestu kolēģu izstrādāto partnerprogrammu tīkla projektu Latvijā. Protams, ka mums bija sava vīzija par to, kādam ir jābūt affiliate tīklam, tomēr izvēlējāmies šo sadarbības ceļu, jo tobrīd tas likās izdevīgākais risinājums – nav jāiegulda papildus investīcijas, nav jārada jauns projekts, ir tikai jāstrādā ar jauniem klientiem un partneriem.

Tomēr sadarbība neritēja gluži tā, kā mēs to bijām iedomājušies kaut vai tā iemesla dēļ, ka mēs nokontrolējām situāciju – nevarējām būt elastīgi sadarbībā ar uzņēmumiem, pildījām vairāk partneru nevis savus mērķus attiecībā uz partnermārketingu. Bija daudz vēl citu mikroiemeslu, ko publiski pat nav vēlmes apspriest.

Gala rezultātā viss nonāca līdz tam, ka bijām spiesti pieņemt lēmumu šķirties no Igaunijas partneriem. Tā kā mēs joprojām jutām lielu atbildību par industriju un mums bija nepadarīta darba sajūta, tad pat nebija cita ceļa kā radīt un attīstīt tieši to, ko paši vēlamies.

Tagadne

Kopā ar Infinitum 8 komandu esam radījuši pamatu, sākumu spēcīgam partnerprogrammu tīklam. Protams, esam tikai pašā ceļa sākumā, tomēr soli pa solim esam gatavi izveidot labāko partnerprogrammu tīklu. Par savu prioritāti esam izvirzījuši partneru atbalstu, izglītošanu un motivāciju. Un esam pārliecināti, ka ar savu izvēli neesam kļūdījušies.

GoAffiliate partnerprogrammu tīkls ir izveidots uz jau Latvijā pazīstamās Post Affiliate Pro izstrādātāju veidotās Post Affiliate Network platformas, kuru esam adaptējuši, padarījuši partneriem vieglāk lietojamu. Tuvākā laikā centīsimies padarīt sistēmu vēl uztveramāku un ērtāku.

Esam startējuši ar pirmajām partnerprogrammām – Izzi pakalpojumi, Opencredit, Incredit, iLive konferences. Tuvākā laikā startēsim Attirance.lv, CreativeLatvia.com, ViaSMS partnerprogrammas un paralēli šobrīd risinās pārrunas ar vairāk nekā 10 uzņēmumiem no dažādām industrijām.

Paši 2011.gada laikā esam attīstījuši vairākus partneru projektus, ko vēlamies izmantot partneru izglītošanā un pirmo projektu detalizēti analizēsim iLive GoAffiliate konferencē 21.janvārī. Jebkuram konferences būs iespēja visos sīkumos redzēt, kā top un kā tiek attīstīta pelnoša affiliate mājas lapa.

To darīsim arī šogad un partneriem konferencēs, .pdf ziņojumos būs iespēja redzēt lielāko daļu no mūsu paveiktā partneru frontē. Mēs esam apņēmušies izglītot partnerus un izveidot varenu interneta mārketinga “armiju”.

Nākotne

GoAffiliate mājas lapā jau drīzumā ieviesīsim GoSmart sadaļu, kurā ritēs Latvijas partnermārketinga industrijas dzīve. Tas būs vērtīgāks informācijas avots nekā WebMarketing.lv blogs tā aktīvakajā periodā. GoSmart būs:

 • partnerprogrammu profili
 • GoAffiliate jaunumi
 • industrijas ekspertu viedokļi
 • video pamācības, intervijas
 • .pdf ziņojumi
 • partnermārketinga pētījumi
 • veiksmīgu partneru projektu un risinājumu case studies
 • un daudz citas noderīgas informācijas

Esam paredzējuši ieviest dažādus partneru atbalsta un motivācijas mehānismus. Vēl 2012.gadā startēsim arī starptautiskā līmenī. Pirmās programmas, kas vēlas ar GoAffiliate startēt ārpus Latvijas, jau gaida, kad mēs būsim tam gatavi.

Tāpat jau strādājam pie mobiliem risinājumiem – nevaram neņemt vērā šīs jomas attīstību.

Rezumējot, mēs mīlam un arī turpināsim mīlēt partnermārketingu un ceram uz Jūsu aktīvu līdzdalību. Lai mums kopā izdodas!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.7 komentāri rakstam “Kas ir GoAffiliate partnerprogrammu tīkls?”

 1. Andrejs saka:

  Būs kaut kas līdzīgs forumam?

 2. Aigars saka:

  Andrej, jā, esam paredzējuši šādu fīču, bet ne uzreiz, šobrīd varam komunicēt šeit: http://www.webmeistari.lv/index.php/board,88.0.html

 3. Ronijs saka:

  Jums vajadzees daudz videopamaaciibu sakot no galigiem iesacejiem, beidzot ar Pro, savaadaak buus gruuti motiveet kautko dariit, it sevishki tiem kas tikai saak affiliate biznesu.

 4. Aigars saka:

  Ronij, taisnība, tā arī darīsim, tas jau izlemts, partneri ir mūsu TOP prioritāte, bet nu kamēr jaunie pievelk, tikmēr vecie šo momentu var izmantot un smelt visu krējumu :)

 5. GoogleGuy saka:

  Pēc pieredzes saku, ka no iesācējā līdz krējuma smēlējam var kļūt pāris mēnešos. Tikai nepieciešama apņēmība un gribēšana. Visiem iesaku pamēģināt affiliate biznesu!

 6. viesis saka:

  man ir dazadas sudzibas neizmaksatam komisijam vislaik aizbildinas ar kaut ko !

 7. no pieredzes saka:

  KRAPNIEKI ,

Ieraksti komentāru