Kādas ir Affiliate Mārketinga Labākās Nišas? [6/20]

Jebkurš, kurš affiliate mārketingā ienāk bez sava jau esošā web projekta, tātad iesācējs, saskaras ar problēmām “kuru nišu izvēlēties” un “kādā mērogā darboties”.  Savādāk ir ar tiem, kam ir savas lapas, portāli, kuru tematikai tad var atrast piemērotas programmas.

Nišas, ko iesaka guru

Nav pareizi balstīties uz tiem ieteikumiem, ko saviem vairākiem desmitiem tūkstošu sekotāju ar e-pasta palīdzību ir izsūtījis kāds affiliate guru. Gluži vienkārši var viegli prognozēt, ka tieši šajās nišās tuvākajā laikā parādīsies daudz jaunu konkurentu.

Protams, ja šie ieteikumi ir tikai nozaru, industriju līmenī, tad jau vēl viss nav zaudēts, jo katrā nozarē starptautiskā līmenī var atrast mazākas apakšnozares, nišas. Taču, ja ir ieteikums darboties konkrētā nišā, piemēram, baltas, adītas vilnas zeķes 55 gadus vecām sievietēm, tad tādiem ieteikumiem ar līkumu jāiet garām.

Nav labāko nišu, ir Tavas intereses

Viens no svarīgākajiem izvēles kritērijiem ir Tevis paša intereses. Ja Tu neko nesaproti par jaunām tehnoloģijām, tad Tu nevarēsi radīt kvalitatīvu saturu ilgtermiņā, bet affiliate mārketings ir ļoti cieši saistīts ar kvalitatīva un liela apjoma satura radīšanu.

Ja Tevi interesē sports vai mūzika, tad vislabāk arī grozies ap šīm sfērām. Radi tajās saturu, esi viens no vislabākajiem un strādā ar sporta pasākumu biļešu, sporta suvenīru, apģērbu, inventāra u.c. programmām.

Pluss ir tas, ka affiliate programmas ir jebkurā biznesa industrijā, tātad jebkurai interesei ir atrodamas neskaitāmas iespējas.

Protams, vienmēr ir iespēja satura radīšanai piesaistīt nozares speciālistu vai vienkārši pirkt saturu.

Nav svarīga konkurence

Mūžīgais jautājums – Pirmais puisis ciemā vai maza zivs okeānā?

Visu izšķir satura kvalitāte nevis konkurence. Tas, kam ir visaugstākā satura kvalitāte, tam arī lielākais potenciāls.

Mazā nišā bez konkurences Tu vari būt karalis, taču arī tikai tad, ja Tev būs kvalitatīvs saturs. Ja tā nebūs, tad arī mazā nišā Tev nebūs rezultātu.

Nišās ar lielu konkurenci no lielajiem kumosiem savi gabaliņi atkrīt mazajiem, taču tur ir savas problēmas ar potenciālu. Iespējams, Tu nekad nesasniegsi vairāk nekā Tev ir tagad.

Tāpēc spriest par to, vai darboties lielas vai mazas konkurences apstākļos ir muļķīgi, vienkārši ir jārīkojas.

Tomēr, ja man konkrēti liktu izšķirties, es izvēlētos un arī citiem ieteiktu meklēt pēc iespējas mazākas nišas, kurās ir samērīgs pieprasījums un arī vērā ņemams nākotnes potenciāls.

Vispārīgi ieteikumi, kritēriji nišu izvēlē

 1. Iespējas radīt potenciālajā nišā kvalitatīvu saturu, paša interese līmenis, eksperta pieaicināšanas iespējas
 2. Nišas nākotnes perspektīvas (arī no industrijas kopumā skatupunkta)
 3. Nišas aktualitāte, pieprasījuma tendences
 4. Mērķauditorijas specifika (kanālu, ar kuru palīdzību uzrunāt mērķauditoriju, analīze)
 5. Nišas programmu vidējās komisijas maksas lielums attiecībā pret investīcijām (laika, naudas resursu)

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.9 komentāri rakstam “Kādas ir Affiliate Mārketinga Labākās Nišas? [6/20]”

 1. Guigo saka:

  nomaini nosaukumu!!! :D

  jo rakstā nav minēta neviena konkrēta niša, vai arī “nišu top10” ;)

 2. Aigars saka:

  rakstā taču pateikts, ka tādu nav! :D

 3. Jānis saka:

  Īsi un konkrēti: izpēte, kvalitatīvs saturs un darbs. Tikai daudzi pēdējo nosacījumu aizmirst. Varbūt es vēl pieliktu – pacietība.

 4. Ronijs saka:

  Tikuntaa pats galvenais ir taa nisha kas pasham interesee un patiik visvairak, tad lietas virzaas uz priekshu daudz labaak :))

 5. Guigo saka:

  Nu Latvijā numur viens (ja mēr veidotu affiliate nišu TOPu) noteikti ir telekoma programma,

  es pat īsti citas LV programmas neesmu testējis, ja tā sāk domāt.. nav jau no kā izvēlēties :)

 6. Sandmans saka:

  Varu ieteikt veselibas nishu – sakot ar pumpam, beidzot ar novajeshanu un matu izkrishanu, utml

 7. Ga4a saka:

  Sandman tas ko tu iesaki, uz to arī lielākā daļa man zināmo affiliate mārketeru strādā jau sen, tā ir ļoti liela un neizsmeļama niša, it sevišķi novājēšanas līdzekļi ASV iet uz urrā…Vīrietības pagarināšanas programmas nes vislielāko naudu tieši Ķīnā un Taizemē. Vairāk neko neesmu mēģinājis…Varbūt varētu tirgot Boeing ļotenes?

 8. AIGARS saka:

  Šodien tikai no šīs mājaslapas vairak uzzināju par affiliate mārketingu. Ar ko lai sāk, kur es to varu uzzināt? Ja es gribu pamēģināt ko tādu? Kur ko meklēt?
  Ja kāds var padalīties ar info, būtu forši.

 9. Aigars saka:

  sāc ar bezmaksas grāmatas lejupielādi tepat, labajā sānā, izlasi to, pamatvadlīnijas būs skaidras

Ieraksti komentāru