Kā attīstīt Interneta biznesu krīzes apstākļos

Stompernet MBA in a BOX

Stompernet MBA in a BOX

Man vienmēr ir simpatizējusi Stompernet darbība. Visi viņu rīki, raksti, materiāli vienmēr ir bijuši augstākās kvalitātes. Ar lielu interesi iespēju robežās sekoju viņu attīstībai un nekad neesmu bijis vīlies.

Pēdējais viņu produkts sadarbībā ar Paul Lemberg bija e-komercijas attīstības/izaugsmes kurss “FormulaFive“, kas tika izpirkts ļoti ātri, lai gan tā cena bija vairākos tūkstošos dolāru mērāma. Un kas teica, ka pasaulē ir krīze? :)

Pirms produkta launča Stompernet izplatīja bezmaksas ziņojumu (report) “MBA in a BOX, kas bija tāds viegls iesildīšanās treniņš pirms lielā kursa.

Jāsaka, ka tas ir vērtīgākais e-komercijas bezmaksas materiāls, ko man ir nācies redzēt. Tajā ir daudz nepopulāru slēdzienu, kas ir pamatoti ar faktiem. Ir daudz dažādu atziņu un e-komercijas tendenču. Domāju, ka jebkuram Latvijas Interneta veikala īpašniekam derētu iepazīties ar šo materiālu. Vēl joprojām tas ir pieejams lejupielādei FormulaFive mājas lapā. Taču, cik ilgi – nav zināms, tāpēc labāk pasteigties un iepazīties ar šo materiālu, ja ir saistība vai plāni attiecībā uz e-komerciju.

Lejupielādēt bezmaksas ziņojumu “MBA in a BOX”

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.Ieraksti komentāru