Kā Ātri Atrast Savu Lapu iekš Google

Ikviens interneta projektu censonis, kas savu mājas lapu optimizē ar nolūku iegūt augstākas vietas Google meklētājā, bieži vien saskaras ar problēmu atrast mājas lapu daudzajās Google rezultātu lapās (SERPs).

Vienā lapā ir tikai 10 rezultāti/lapas un augstas konkurences apstākļos bieži vien nākas klikšķināt uz Google lapām ļoti ilgi, kamēr atrod/vai tā arī neatrod savu mājas lapu.

Es Tev parādīšu vienu pavisam vienkāršu tehniku, kā var optimizēt jebkuras lapas meklēšanu Google meklētājā. Tādējādi Tu tajā pašā laikā, ko līdz šim patērēji savas lapas meklēšanai, vēl paspēsi atrast vismaz 5 konkurentu rezultātus.

Teiksim, mēs meklēsim WebMarketing.lv Google meklētājā pēc atslēgvārda ‘seo‘.

 • Atveram Google un sākam meklēšanu:

kā atrast savu mājas lapu google 1

 • Redzam, ka pirmajā desmitniekā WebMarketing.lv šobrīd nav redzams:

kā atrast mājas lapu google 2

 • lai neklikšķinātu tagad uz citām Google rezultātu lapām un, lai ietaupītu laiku, es izdaru pavisam vienkāršu darbību – pašreizējas adreses laukā galā pievienoju elementu ‘&num=100‘, kas pieprasīs Google uzrādīt 100 rezultātus vienā lapā ierasto 10 vietā:

kā atrast mājas lapu google 3

 • sekojoši atveram Find rīku savā pārlūkprogrammā (Firefox lietotājiem – Edit -> Find):

kā atrast mājas lapu google 4

 • un ierakstam tajā mājas lapas domēna nosaukumu. Tādējādi, ja vien mājas lapa būs starp šiem 100 rezultātiem, tad Tu to pavisam ātri arī atradīsi, kā es šajā gadījumā:

kā atrast mājas lapu google 5

Ceru, ka Tev tā būs noderīga pamācība!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.6 komentāri rakstam “Kā Ātri Atrast Savu Lapu iekš Google”

 1. nemec saka:

  Vai tad nav vieglāk ieiet http://www.google.lv/advanced_search?hl=lv un tur ievadīt visus nepieciešamos parametrus, kā arī norādīt rezultātu skaitu vienā lapā.
  Bet vispār, kas tas par dīvainu seo optimizēšanas paņēmienu, spaidīt pa lapām un meklēt savu rezultātu?

 2. Uldis saka:

  Paldies, pamācība noderēja!
  Derētu vēl ko tikpat vienkāršu, kas palīdzētu norādīt kurā vietā (lapā, pēc skaita) sevi atrodi, citādi bail skaitīt (ka nenojūku n-tās reizes) vai esmu 34. vai 47.vietā :)

 3. Ronijs saka:

  Googlee nospiezh – Izvērstā meklēšana – un tur uzreiz var uzlikt pirmos 100, 50 vai cik tos rezultatus vajag pirmajaa lapaa :)

 4. Vairo saka:

  Vienkārši uzsit Ctrl + F ;) , ātri un efektīvi.

 5. Edgars saka:

  Manuprat lai atrastu savu majas lapu google visvienkarsak google.com mekletaja ierakstit, piem., “webmarketing.lv” kopa ar pedinam.

Ieraksti komentāru