Izzi Partnerprogramma – potenciāla TOP3 programma

Partnerprogrammu tīklā GoAffiliate tagad ir pieejama Izzi partnerprogramma, par kuru es varu droši teikt, ka tā ir pretendente uz TOP3 programmas statusu Latvijā – komisijas maksa par piesaistīto klientu un papildus arī par pieteikto pakalpojumu 5-70Ls apjomā.

Cookie/sīkdatnes garums – 30 dienas

Pieejamie reklāmas materiāli: teksta saites, vairāk nekā 50 dažādi reklāmkarogi latviešu un krievu valodās un dažādām pakalpojumu pakām, drīzumā arī citi reklāmas materiāli.

Īpaši nosacījumi:

 • pieteikuma komisijas maksa tiek apstiprināta līdz ar darījuma veikšanu
 • pakalpojuma komisijas maksa tiek apstiprināta/noraidīta līdz nākamā mēneša 5.datumam. Sākotnēji komisija tiek uzrādīta “Neizlemts” statusā.
 • reklāmdevējs ir tiesīgs pieprasīt GoAffiliate dzēst nekvalitatīvus pieteikumus un komisijas
 • papildus atlaide, bonuss, balva, dāvana, īpaša cena klientam konkrētas kampaņas laikā var būt par pamatu citas komisijas maksas noteikšanai kampaņas produktam

Ierobežojumi:

 • Nevēlamās mājas lapas – N/A
 • Tiešās partneru saites no Google Adwords reklāmām – aizliegts
 • Aizliegtie atslēgvārdi Google Adwords (arī Display URL) saturā – izzi, izzi lv, izzi.lv
 • Aizlietgts veidot Google Adwords reklāmas uz atslēgasvārdiem – izzi, izzi lv, izzi.lv
 • Aizliegtie atslēgvārdi domēnu nosaukumos (arī kā sastāvdaļa) – izzi
 • E-pasta mārketings (ievērojot Partneru līguma noteikumus) – atļauts partneriem ar kopējo nopelnīto komisiju apjomu virs 250 Ls

Protams, ka vieglāk ar šo programmu ir darboties tiem partneriem, kuriem jau ir resursi Lattelecom partnerprogrammai, var veidot pakalpojumu salīdzinājumus un savus resursus papildināt ar vēl vienu no tirgus līderiem, tādējādi arī stiprinot mājas lapas uzticamību apmeklētāju acīs.

Jauniem partneriem rekomendēju uzreiz veidot salīdzināšanas tipa mājas lapas, kas potenciāli varētu sniegt lielāko atdevi. Šobrīd arī vēl salīdzinoši viegli optimizēt resursus uz industrijas “garās astes” atslēgvārdiem. Arī Adwords reklāmas pie šāda komisiju līmeņa ir partnerim izdevīgs reklamēšanās kanāls.

Reģistrējies GoAffiliate, ja vēl to neesi paveicis un piesakies Izzi partnerprogrammai (pieteikums tiks izskatīts max. 6-12 stundu laikā!

Lai izdodas!

 

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.2 komentāri rakstam “Izzi Partnerprogramma – potenciāla TOP3 programma”

 1. Forex saka:

  Aigar, kad plāno publicēt kādu atskaiti par goaff vai kādas programmas kopumā rezultātiem? Pirmajā go smart teici, ka būs regulāri raidījumi un informācija, bet nekas no tā nav redzams.

 2. lv saka:

  Kur tad palika izzi programma ? Izskatās, ka izzi vispār vairāk nedarbojas.

Ieraksti komentāru