iLive GoAffiliate konference 20.-21.janvārī

Interneta mārketinga kompānija Infinitum organizē jaunu iLive konferenci, šoreiz par specifisku tēmu – partnermārketings. Konference notiks divas dienas – 20. un 21.janvārī Rīgā (precīza norises vieta tiks precizēta līdz gada beigām).

10 iemesli, lai apmeklētu iLive GoAffiliate konferenci:

1. Pirmā partnermārketinga konference Latvijā

Partnermārketings vispār ir salīdzinoši jauns ierocis Latvijas interneta mārketingā, ko aktīvi izmanto tikai pēdējos 2 gadus. Šobrīd ir īstais laiks, lai sapulcētu kopā visus interesentus vienuviet, lai parunātu par un ap partnermārketingu.

2. Partnermārketinga apgrozījums 2012.gadā – 0.4 milj. Ls

Pēc Infinitum aplēsēm 2011.gada kopējais partnermprogrammu apgrozījums ir aptuveni 140-150 tkst. Ls, t.i. partneriem izmaksāto komisiju apjoms. Prognozējam, ka 2012.gadā šis skaitlis varētu izaugt līdz vismaz 0.4 milj. Ls.

3. Uzņēmēji iegūs padziļinātu informāciju par partnermārketingu

Latviešu valodā nav kvalitatīvu informatīvu materiālu, kas veltīti partnermārketingam, iLive GoAffiliate konference ir pirmais solis – visaptverošs apskats, kas ļaus apzināties visus nozares pamatus, kā arī papildus gūt ieskatu advancētākos risinājumos.

4. Tiks analizēta “karstākā” industrija Latvijā

Latvijā ir industrija, kurā partnermārketings ir sasniedzis azīstamu līmeni pat globālos mērogos, t.i. daudziem tirgus dalībniekiem ir partnerprogramma. Konferencē par to, kā partnermārketings maina industriju.

5. Konferencē uzstāsies nozares zinošākie speciālisti Latvijā

Infinitum komanda ir bijusi pietuvināta visiem partnermārketinga notikumiem Latvijā jau kopš 2009.gada, tāpēc ar pilnu pārliecību var teikt, ka tie ir nozares eksperti.

6. Dalībnieki saņems e-grāmatu “Kā Pelnīt ar Partnermārketingu 2012.gadā”

Manā blogā esošo partnermārketinga e-grāmatu (vairs nav pieejama lejupielādei) lejupielādējuši vairāk nekā 3000 cilvēku divu gadu laikā. Pirms konferences tikai reģistrētie dalībnieki saņems atjaunotu versiju, kas būs vēl praktiskāka, noderīgāka.

7. Partneru dienas dalībnieki saņems 10 Ls bonusu GoAff.lv kontā

GoAffiliate ieskaitīs konferences dalībnieku-partneru kontos 10 Ls bonusu. Partneru dati tiks apkopoti un papildus informācija sniegta konferences laikā.

8. Detalizēti tiks apskatīts no veiksmīgākajiem partneru projektiem

Infinitum 2011.gada laikā ir realizējis partnera projektu-case study, kas tiks detalizēti analizēts konferencē partneru dienā. Partneri uzzinās, kas un kā tika attīstīts projektā, lai tas kļūtu ar pelnošu partnera projektu.

9. Pirmā publiskā GoAffiliate tīkla prezentācija

Kas ir GoAffiliate partnerprogrammu tīkls, kā to izmantot maksimāli efektīvi, kādas ir iespējas un kas tiek plānots nākotnē – par to visu runās GoAffiliate menedžeris Rinalds.

10. TOP Latvijas partneri – kā nopelnīt vairāk nekā 1000 Ls/mēn.

Cita noderīga un nepieciešama informācija, ko zina un izmanto visi Latvijas TOP partneri, daži no kuriem pelna vairāk nekā 2000 Ls mēnesī. Arī noslēpumi.

Reģistrēties iLive GoAffiliate konferencei

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.3 komentāri rakstam “iLive GoAffiliate konference 20.-21.janvārī”

  1. Rotors saka:

    Šī lapele kļuvusi par reklāmas stendu.

  2. Aigars saka:

    Rotor, skaties pozitīvāk, nav viss tik slikti, konference ir WebMarketing.lv turpinājums ;)

  3. Laila saka:

    Super!

Ieraksti komentāru