iLive 2012 – Kvalitatīvāka, Noderīgāka un Interesantāka

Pagājušogad pirmo reizi organizējām konferenci iLive par efektīviem interneta mārketinga kanāliem. Lai gan jau uzreiz solījām, ka tas būs tradicionāls pasākums, tomēr tieši apmeklētāju atsauksmes un novērtējumi pēc pirmās konferences mūsu motivāciju dubultoja, ja ne trīskāršoja.

Gada sākumā bija tematiskā iLive GoAffiliate konference, kuras otrā, partneru diena bija it sevišķi populāra, tagad pienākusi kārta iLive 2012 konferencei.

Šogad konferenci rīko svaigi jaundibinātā biedrība “Interneta mārketinga asociācija” (vairāk informācijas mājas lapā). Infinitum 8 ir nodevis konferenci asociācijas rokās un tas darīts ar nolūku nākotnē konferenci padarīt arvien kvalitatīvāku un plašāku, iesaistot pēc iespējas vairāk resursu.

Programma

Pēc pirmās konferences sapratām, ka jācenšas konferences tematiku noturēt maksimāli industrijai atbilstošu – tas nozīmē mazāk runāt par saistītām lietām, vairāk par tiešiem, mārketinga jautājumiem.

Tāpēc šogad veiksmīgi izveidojies, ka katra prezentācija būs par kādu konkrētu interneta mārketinga kanālu – būs gan praktiski piemēri un pieredze, gan tendences un jaunumi.

Lektori

Sergejs Mitrofanovs (Krievija) ievadīs konferenci ar stāstu par zīmola komunikāciju internetā. Sergejam ir liela pieredze darbā ar vadošajiem pasaules zīmoliem un  viņa stāstītajā noteikti sadzirdēsim vērtīgas atziņas.

Google pārstāvis Marko Grossi, kas ir interneta giganta mobilo produktu risinājumu menedžeris, stāstīs par to, kurā virzienā dodas mobilie risinājumi un kas sagaidām nākotnē.

Tamara Gielen (Beļģija) ir viena no atpazīstamākajām e-pasta mārketinga industrijas pārstāvēm. Aktīvi piedalās starptautiskās konferencēs, blogo par e-pasta mārketingu un pilnīgi noteikti orientējas tajā lieliski un iLive prezentācijā sniegs vērtīgas atziņas.

Nordea bankas pārstāve Inese Kalveite klātesošiem prezentēs pieredzes stāstus par Nordea gaitām sociālos tīklos, kas saistās gan ar visiem zināmo Nordea maratonu, gan citām aktivitātēm.

Andris Žīgurs no Mailigen pasniegs e-pasta mārketingu no pakalpojumu sniedzēja viedokļa un tā kā Mailigen aktīvi darbojas arī lokālā tirgū, tad iLive auditorijai būs interesanti uzzināt jaunākās tendences šajā industrijā.

Es pats runāšu par SEO – šīgada laikā kopā ar komandu esam daudz analizējuši, eksperimentējuši, esam iepazinuši arī pasaules praksi visos sīkumos, tāpēc šoreiz prezentācija nebūs “ierastā SEO tehniskā valoda”, vairāk par to, kas notiek Google, kas notiks un kādā virzienā jārok.

Mūs apciemos arī Didzis Vilcāns no Google ar svaigu skatījumu par AdWords norisēm, kā arī radīs iespēju atbildēt uz konferences dalībnieku iepriekš uzdotajiem jautājumiem (anketa, kas tiek nosūtīta pēc reģistrācijas).

Geno ir iLive 2012 partnermārketinga tēmas lektors – Geno neapšaubāmi ir cilvēks, kas ir izdarījis visvairāk partnermārketinga industrijas labā. Geno ir sarakstījis gan vairākas partnerprogrammu menedžmenta grāmatas, gan arī organizējis lielāko affiliate industrijas konferenci ASV – “Affiliate Management Days”. Man pašam ir cerība, ka izdosies vienoties ar Geno arī par citiem projektiem, kas varētu būt tādā kā vebināru/workshop formā.

Hegle Sarapuu, konversijas, lietojamības speciāliste no Igaunijas iLive konferencē uzstāsies ar noderīgu praktisku prezentāciju, kuras laikā tiks analizētas divas Latvijas mājas lapas.

Konferences info

Mājas lapa: www.ilive.lv

Datums: 22.05.2012.

Norises vieta: Rīga, Radisson Blu Hotel Latvija, konferenču zāle “Alfa”

Dalības nosacījumi: 79 Ls

Apmasas kārtība: rēķins vai skaidrā naudā uz vietas (lūgums pirms konferences apmeklējuma sazināties ar organizatoriem un noskaidrot vai vēl ir palikušas brīvas vietas)

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.4 komentāri rakstam “iLive 2012 – Kvalitatīvāka, Noderīgāka un Interesantāka”

  1. Ronijs saka:

    Aigar, neslinko, uztaisi vismaz 1 jaunu rakstu menesii :D Citadi es te jau 50. reizi naaku pa velti uz sho blogu :D

  2. Artūrs saka:

    Ronij, neslinko – apstiprini rakstus – vismaz 1 mēnesii :))

  3. Igors saka:

    Pietrūkst kvalitatīvu kursu!

Ieraksti komentāru