Iesit Sev Pa Pakaļu jeb Motivācijai

motivācijaNešaubīgi šodien ir svarīgi spēt sevi motivēt, atrast sevī potenciālu, realizēt to, neskatoties ne uz ko, izspiest pēc iespējas maksimumu, sniegt vērtību gan citiem, gan sev, tādējādi visiem paliekot win situācijā.

Neļauj krīzei ietekmēt sevi

Ja runājam par ikdienu, ir skaidrs, ka nekādi nevar izbēgt no tā, kas notiek apkārt un varbūt pat ir labi, ka ir lietas, ko mēs uzzinam. Piemēram, to, ka noziedzības līmenis pieaug (jāsargā sevi un savus tuvākos), parādās jauns īpašuma nodoklis (mani tas taču skar!).

Taču pirmais, ko ikdienā silti rekomendēju, ir neskatīties un nelasīt ziņas! Jā, tieši to arī domāju, pēc iespējas maksimāli izolēt sevi no ikdienas ziņu informācijas! Tu neiegūsti nekādu labumu no tā, šodienas ziņas ir nekas vairāk kā tikai varas un reitingu uzdzīšanas instruments, ar ko tiek kontrolēta, uzkurināta, nomierināta utt. iedzīvotāju lielākā masa.

Mediji ir ieinteresēti savos reitingos, pēc iespējas skandalozākā informācijā, taču tas nekādi nevar ietekmēt Tavu labklājību vai karjeru.

No action no result

Kamēr Tu skatīsies ziņas, pēc tam veltīsi milzum daudz enerģijas, lai to visu vēl pārspriestu ar cilvēkiem, lai atkal pēc tam atgrieztos nākamajā riņķī ar jaunām ziņām, Tavā dzīvē nekas nenotiks!

Tev taču ir idejas, ko jau sen vēlies realizēt? Kāpēc Tu to neesi vēl izdarījis? Tāpēc, ka Tev nav laika? Nē,  Tev ir laiks, Tu vienkārši nelietderīgi to izmanto!

Tieši tāpēc sāc darīt to jau tagad, nevilcinies un dari to arī rīt un parīt un pēc nedēļas, kā arī pēc mēneša. Nekas nemainīsies cilvēka dzīvē, kamēr viņš nesāks kaut ko darīt lietas labā!

Ja cilvēks strādā algotā darbā un saņem algu, ar ko nav apmierināts, tad pirmais, kas jādara, ir nevis jākunkst, bet jāiztrādā rīcības plāns un jādarbojas! Raudāšana nepalīdzēs, līdzēs tikai darbība!

Vispār neviens nepalīdzēs! Tikai katrs pats sev var palīdzēt! Valsts? Patiesība ir tāda, ka valsts nu jau gaida palīdzību no cilvēkiem..

Gatavo ragavas vasarā

Investē tagad un Tu nopelnīsi rīt. Es būšu banāls, ja teikšu, ka bizness internetā būs viens no ienesīgākajiem pasaulē (jau tagad ir). Investē laiku, naudu, citus resursus un to atgūsi jau pavisam drīz. Ražo produktus, servisus, testē tos, eksperimentē, mēģini, trenējies.

Ekonomiskā situācija agri vai vēlu uzlabosies un Tu būsi ieguvējs! Ja ne ar krīzes laikā uzbūvētiem interneta projektiem, tad ar zināšanām jau nu noteikti. Tu būsi sevi uzkačājis labākiem laikiem.

Es pat šo periodu varētu salīdzināt ar 90-to gadu sākumu (lai gan ļoti slikti atceros tos laikus dēļ vecuma) – tagad pamatus sev būvē cilvēki, kas pēc 5-10 gadiem savās sfērās noteiks  toni. Es par to esmu pārliecināts.

Atrodi sev līdzīgi domājošos, uzturi ar viņiem kontaktus, Tev noteikti tas noderēs. Izvairies no negatīviem cilvēkiem, vai tiem, kas  neatbalsta Tavus nodomus, vai skaudīgajiem. Tev viņi nav vajadzīgi!

Centies domāt un strādāt ilgtermiņā – ar domu, ka tas, ko Tu dari šodien, interneta biznesā rezultātu dos pēc pusgada. Bet pēc tā pusgada, kad saņemsi rezultātu, neapstājies, jo tas nozīmēs, ka pēc vēl pusgada Tev rezultāta vairs nebūs..

Nav svarīgi, ko Tu tagad dari – vai nodarbojies ar affiliate mārketingu, vai aktīvi iejūties Latvijā populārā sociālā mārketinga lauciņā, vai pārdod info produktu, vai vadi savu e-komercijas projektu, vai dari vēl kaut ko citu. Svarīgakais ir tas, ka Tu to “kaut ko” dari, Tu attīsties, Tu gūsti izpratni, pieredzi.

Šo rakstu uzrakstīju, jo tīrot datoru, savās mapēs atradu vecu video. Lūk, šo.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.9 komentāri rakstam “Iesit Sev Pa Pakaļu jeb Motivācijai”

 1. XJG saka:

  Svarīgi ņemt vērā, ka vienus motivē “pātaga”, bet citus – “burkāns” :) Vēl šī raksta kontekstā varu atgādināt teicienu, ka cilvēka ienākumi ir vidējais aritmētiskais no to 5 cilvēku ienākumiem, ar kuriem kopā viņš pavada visvairāk laika.

 2. Aigars saka:

  par pēdējo teikuma daļu varu pateikt, ka manā gadījumā galīgi garām, nevar attiecināt, nestrādā :))

 3. Ronijs saka:

  Es zinjas vispaar neskatos.. Ja saaksies pasaules 3. karsh, gan jau ka es to uzzinaashu peedeejais :D

 4. mongoliss saka:

  nu mans skatās degpunktu ja ir laiks :))

 5. Sandis saka:

  Ļoti laba doma pausta, tā tiešām ir taisnība. Darīt ir 100x grūtāk, nekā lasīt vai mācities par lietām. Pirmais websaits, pirmie 100 raskti, pirmie 1000 linki, pirmie seili, pirmie 500 visitori dienā. Tas ir darbs, bet ar darbu arī bus rezultāts. Bet kāmēr domāsi – oj, 100 raskti tas ir tik gruuti, tad protams nekas nenotiks.

 6. Egils saka:

  Man labpatīk domāt, ka motivācija iet roku rokā ar disciplīnu un ir svarīgi turpināt darbību arī pēc tam, kad ir pārgājis mirkļa pozitīvo emociju uzplūdums.

  P.S. Es personīgi laiku pa laikam skatos šo video:
  http://www.youtube.com/watch?v=phL0RLKL8bc

 7. spektrs saka:

  Aigar, ieej lūdzu gmail.com

 8. alre saka:

  Labais, es pats nebūtu labāk pateicis.

  No saviem novērojumiem varu apstiprināt, ka cilvēkiem nav motivācijas kaut ko darīt pašiem.

 9. Madara saka:

  Uzrunāja!!!

Ieraksti komentāru