iCredit Affiliate Programma Pay4Results.lv – 4.50 EUR Par Pieteikumu!

Šodien vēl viena ziņa saistībā ar Pay4Results.lv partnerprogrammu tīklu – ātro kredītu kompānija iCredit partneriem piedāvā unikālu iespēju nopelnīt 4.50 EUR par katru pieteikumu (nevis par reālu kredītu, bet tikai pieteikumu!).

Tas rada vienu no labākajiem partneru komisiju piedāvājumiem šobrīd industrijā, ja vērtējam komisiju lielumus par pieteikumiem.

Promo materiāli ir pieejami latviešu valodā.

Cookie garums – 30 dienas.

Kopumā šobrīd starptautiskā partnerprogrammu tīklā Pay4Results.lv ir pieejamas jau 4 Latvijas uzņēmumu kampaņas – bez iCredit kampaņas, partneriem ir arī iespējas strādāt ar Gospa.lv SPA viesnīcu piedāvājumiem, BigBank.lv kredītiem, bankas Citadele Blue no American Express kredītkarti.

Un tas vēl nav viss – šobrīd strādājam vienlaicīgi pie vēl vairākiem jauniem piedāvājumiem! Vēlos atgādināt, ka jebkurš Latvijas partneris var strādāt arī ar Igaunijas kompāniju piedāvājumiem. Šomēnes jau vairāki Latvijas partneri ir saņēmuši pirmās komisijas. Ir arī divi partneri, kas pirmo trīs mēnešu laikā ir nopelnījuši jau vairāk nekā 1000 Ls!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.2 komentāri rakstam “iCredit Affiliate Programma Pay4Results.lv – 4.50 EUR Par Pieteikumu!”

  1. Ginta saka:

    kā man piereģistrēties lai varētu reklamēt
    icredit?

  2. Aigars saka:

    Ginta, reģisrējies sistēmā kā partneris un būs iespēja reklamēt jebkuru produktu, arī iCredit

    https://www.pay4results.eu/signup/affiliate.php?lang=lv

Ieraksti komentāru