Howie’s Apprentice – BezMaksas Materiāls

niche marketingInteresants vīrs ir tas Hovijs Švarcs (Howie Scwartz), bet tauta runā, ka arī gana gudrs. Katrā ziņā lejupielādēju viņa bezmaksas e-grāmatu par Nišas un Atslēgvārdu analīzi, izpēti, par ko jau esam runājuši arī blogā, un iesaku to izdarīt arī Tev.

Iepazīšanās ar materiālu neaizņems vairāk par stundu. Materiālā ir skartas pamatlietas, kas noteikti noderēs plānojot kādu jaunu affiliate projektu kādā jaunā nišā.

Uzmanību gribu pievērst e-grāmatā redzamajas terminam “bying keywords“. Daudzi joprojām nezina, ka tā ir ļoti nozīmīga atslēgvārdu grupa. Apmeklētāju plūsma no šiem atslēgvārdiem ir vispirktgatavākā. Sīkāk lasiet pašā resursā.

Lieliski dažādos attēlos ir parādīti Atslēgvārdu izpētes procesi bezmaksas Google tūlī. Bieži vien tieši vizuālais piemērs “nostrādā” daudz labāk nekā rakstītais.

Visbeidzot, ir parādīti reāli piemēri, kā izmantot savā labā dažus no daudzajiem web 2.0 projektiem – Squidoo, Hubpages, Wetpaint.

Šis bezmaksas materiāls ir galvenā produkta detaļa, taču absolūti nav obligāti piedalīties šajā programmā. Katrā ziņā šis vīrs zina, ko runā – vienmēr no viņa var sagaidīt skaidri definētas tehnikas.

Howie’s Apprentice 3 BezMaksas e-grāmata

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.4 komentāri rakstam “Howie’s Apprentice – BezMaksas Materiāls”

 1. mardo saka:

  Labs raksts, ļoti noderīgs!

 2. Sandis saka:

  Aigar, dzees araa shito!

 3. Aigars saka:

  piedod, Sandi, ka to izdarīju :))

 4. Sandis saka:

  Vsjo, esi manaa melnajaa sarakstaa! :)

Ieraksti komentāru