Gribi patusēt Interneta mārketinga forumos? Lūdzu!

Protams, ja tā labi parakties, tad varētu uzrakt daudzus Interneta mārketinga forumus. Tomēr tādi īsteni nopietni Interneta mārketinga forumi, kuros ir daudz vērtīgas informācijas, ir tikai divi.

Warrior Forum

Warrior Forum

Vecākais forums, kas darbojas jau kopš 1997.gada. Vienlaicīgi forumā apgrozās ap 1000-3000 apmeklētāju – gan reģistrēti lietotāji, gan viesi.

Forumā atrodams daudz vērtīgas informācijas par jebkuru tēmu, īpaši populāra ir tā saucamā Special Offers sadaļa, kurā regulāri parādās dažādi izdevīgi vai pat bezmaksas piedāvājumi.

Ļoti aktīva ir sadaļa Adsense/PPC/SEO.

Digital Point Forums

Digital Point Forums

Digital Point forums ir apmeklētākais, populārākais Interneta mārketinga forums. Tajā vienlaicīgi atrodas vairāk apmeklētāju nekā Warriors forumā, aptuveni 2000-4000 reģistrētu lietotāju un viesu.

Šajā forumā padziļināti tiek tirzātas visas Interneta mārketinga sfēras.

Galvenā Digital Point foruma priekšrocība ir forums “Buy, Sell or Trade“. Nosaukums izsaka visu, kas šajā foruma sadaļā varētu notikt – tiek veikta aktīva tirdzniecība visos līmeņos.

Nākamās populārākās sadaļas ir Google, tad seko Directories sadaļa.

Webmeistari forums Latvijā

Webmeistari.lv

Ir vēlme “patusēt” latviešu valodā? Tad lieto mūsu vietējo webmeistari.lv forumu, kas ir veidots ļoti līdzīgi tieši Digital Point forumam.

Protams, šis forums nevar lepoties ar tādu apmeklētāju daudzumu, tomēr dažu labu censoni tur var sastapt, lai pārrunātu dažādus ar Interneta mārketingu saistītus jautājumus.

Tur laiku pa laikam var sastapt arī mani. Jāsaka gan, ka tas ir vienīgais forums, kurā vēl uzturos, jo aktīvi darbojoties, laika, ko pavadīt forumos, īsti neatliek.

Tā, starp citu, ir liela problēma daudziem – pārāk daudz laika tiek pavadīts komunikācijā un pārāk maz reālā darbībā. Bet nu dažreiz kādu pusstundu jau var “paspamot”.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.Ieraksti komentāru