Google PageRank atjaunots

Google PageRank | PRPiektdienās jau vairs prāts uz nopietnu rakstu lasīšanu nenesas, tāpēc vēl viens īss piektdienas ieraksts. Šonedēļ tika atjaunots Google PageRank.

Vēl joprojām Google PR ir nozīmīga loma Interneta mārketingā un neklausiet nevienu, kas Jums mēģina iestāstīt pretējo – tās ir vistīrākās muļķības! Google nav vēl neko mainījusi un tikai tad, kad tas notiks, tad varēsim arī runāt, ka PR ir miris un nevienam vairs nav vajadzīgs.

Maniem projektiem pārsvarā PR ir uzlecis par vienu rādītāju, taču nelielu pārsteigumu sagādāja WebMarketing.lv blogs, kuram sākumā PageRank nomainījās no 0 uz 1, bet šonedēļ uzleca uz PR4. Un tas tikai divus mēnešus pēc bloga atklāšanas. Citreiz uzrakstīšu, kā es to panācu. Patiesībā tas ir ļoti vienkārši ;)

Tiesa gan tas nav nekāds brīnums, jo zinu vēl vismaz vienu mājas lapu, kurai arī PageRank nomainījās no 0 uz 4 un kādu gadu atpakaļ arī pats piedzīvoju šādu lecienu citam projektam.

Kādas izmaiņas Tavām mājas lapām?

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.7 komentāri rakstam “Google PageRank atjaunots”

 1. Jautātājs saka:

  Mani ar beidzot Google iepriecināja. Par webmarketing.lv biju pārsteigts … labs lēciens, bet nu to laikam var norakstīt uz pamatīgu gatavošanos! :) Gaidām detalizētu aprakstu kā tas tika panākts! :)

 2. M saka:

  exs.lv no 0 pakāpās uz 4, bet tas jau bija gaidāms :)

 3. Mardo saka:

  Nu mans tehnoloģiju blogs no 0 http://www.techboy.info uzkāpa līdz 2. Īstenībā man par to ir prieks jo mājaslapa ir tikai 1 mēnesi veca!

 4. Sandis saka:

  Interesants saturs piesaista linkus :) viens otrs no tiem naak no labaak, kvalitatiivaam lapaam :) taa saciit “naturaalaa celjaa” :)

 5. Karlis saka:

  Sveiki a man jautajums ka var majas lapu pieslegt pie google.lv a to nevaru atrast m google.lv

 6. Aigars saka:

  Kārli, Tu domāji, lai Google noindeksē? Ir divi varianti – pagaidīt, kamēr Google bots “atnāks ciemos” pats vai arī šis links:

  http://www.google.lv/addurl/?continue=/addurl

  Vēl labāk, ja Tev ir Sitemap – tad dodies uz http://www.google.com/webmasters/ un izveidotā kontā pievieno sitemap. Ja to izdarīsi, tad nākošajā indeksācijā tiksi pievienots.

  Tas, cik ātri tiks lapa indeksēta ir atkarīgs ir arī no tā, uz kādas platformas tā ir veidota.

 7. playa saka:

  nesen palaidu vienu lapu un pec updeita lapai pr ir 0 ari necereju neko dižu, bet daži gavenie tagi dabuja pr 4, 3 un 2, itkā jau nekas traģisks, bet kad cilvēks nak no googles vinjs nenonak attiecigaja mekletaja lapaa bet tagu lapaa un ja ir vairaki posti ar vienadiem tagiem protams izmet jaunako un tas noteikti vinju aplauz = ja vinjs mekleee kalviiti bet izmet šleseru :)
  Un galu galā nezinu ko prasīt :] pirmo reizi šitāds joks, jūsu pārdomas :D ?

Ieraksti komentāru