Google Adwords Atbalsts Latviešu Valodā

Ir jaunumi Google Adwords birojā. Šobrīd ir pieņemts darbā cilvēks, kurš drīzumā latviešu valodā varēs atbildēt uz jautājumiem par un ap Google Adwords.

Šobrīd Google nesniedz konkrētākas ziņas par to, kas ir šī persona un vai tā ir viena vai vairākas. Tomēr skaidrs ir viens – ir cilvēks, kas latviešu mēlē agrāk vai vēlāk varēs pastāstīt par Google Adwords, tā attīstību un plāniem Latvijā.

Kādi ir reālie ieguvumi?

Šis ir tikai mans personīgais viedoklis, bet es ceru ka šīs lietas piepildīsies:

 • Google Adwords atbalsts latviešu valodā – šobrīd jau ir pieejams Adwords palīdzība. Šeit izvēloties latviešu valodu – var atrast gatavu atbildi un ja tāda nav, tad var izvēlēties “E-pasta nosūtīšana Adwords atbalstam”. Un jaukākais, ka to šobrīd var izdarīt latviešu valodā!
 • Latviešu vēlmes iekš Adwords – domāju, ka šobrīd uz jautājumiem un vēlmēm skatīsies savādāk. Ar to domāju, ka jautājumi, ierosinājumi, problēmas tiks uztvertas nopietnāk un ātrāk, nekā tad, ja saņemts jautājums angļu valodā no “kaut kādas” Latvijas.
 • Adwords apkalpotāju kontrole – pēdējā laikā no klientiem un arī no pašas Google ir dzirdēti komentāri par to, ka Latvijā ir cilvēki, kas piedāvā Adwords pakalpojumus krāpšanas nolūkos, nemaz nerunājot par maldīgiem piedāvājumiem. Domāju un ceru, ka tagad, kad kāds runā latviešu mēlē, šie krāpšanas gadījumi tiks apkaroti daudz veiksmīgāk un operatīvāk.

Nākamais solis?

Cerams, ka šis vai šie cilvēki tiks apmācīti un Latvijā kādā konferencē par Google Adwords uzstāsies latvietis.

Starp citu – vēl joprojām ir aktīvs sludinājums: Industry Manager

Man personīgi nav bijusi vajadzība sazināties ar publiski pieejamo Google atbalstu (support), jo visus savus jautājumus uzdodu vienam cilvēkam, kurš ir lietas kursā par manām zināšanām un līdz ar to problēmu risināšana ir daudz ātrāka un kvalitatīvāka. Bet ja kādam ir sanācis uzdot savus jautājumus latviski – padalieties ar savu pieredzi.

Egils - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Egils (14 Raksti)

Egils jau vairākus gadus nodarbojos ar klientu konsultēšanu Interneta Mārketinga jautājumos – Mani Pakalpojumi. Galvenais „jājamzirdziņš” ir Google Adwords Maksa Par Klikšķi reklāmas.8 komentāri rakstam “Google Adwords Atbalsts Latviešu Valodā”

 1. […] This post was mentioned on Twitter by irina sadrina, Media Alliance. Media Alliance said: @webmarketing_lv Google Adwords Atbalsts Latviešu Valodā: Ir jaunumi Google Adwords birojā. Šobrīd ir pieņemt… http://bit.ly/dIGHBl […]

 2. Abavnieks saka:

  Tas ir labi ka latviešu valoda kaut kur saņem atbalstu. Pastāv daudz programmu, kur ir lietuviešu un igauņu valodu atbalsts, bet latviešu nē. Šī programma marketingā ir ļoti svarīga!

 3. Puisis saka:

  Hey, Kā Jūs domājat vai google ko teiks, ja man būs vairāki adwords konti ? Vai vienam cilvēkam var būt vairāki konti ? Varbūt kādam ir bijuši ?
  Paldiesiņš!

 4. Egils saka:

  Vienam var būt DAUDZ konti. Un tos visus var sabāzt zem: http://adwords.google.com/support/aw/bin/answer.py?hl=lv&hlrm=en&answer=7725

  Bet nedrīkst izmantot ļaunprātīgos nolūkos: reklamēt vienu un to pašu mājas lapu uz vieniem un tiem pašiem atslēgvārdiem…. un citi ierobežojumi…

 5. Puisis saka:

  Kur to ierobe’zojumus var apskatiit ? Kaut k’aa nevar atrast :(

 6. Egils saka:

  Nav ierobežojums…

 7. Edgars saka:

  neatceros, kā to puisi sauca – Dainis vai Ēriks, bet reiz man pa starpu visādiem indiešu vārdiem, piepeši e-pastā skaidrā latviešu valodā atbildēja cilvēks no Latvijas, kas darbojas Īrijā. Tas gan bija jau februāra pirmajā pusē. Attiecīgi uz raksta rakstīšanas brīdi bija jau tur cilvēks.

 8. Ivars saka:

  Feins raksts!

Ieraksti komentāru