Gemstor.lv Partnerkampaņa – 5 LVL par Pārdošanu

Jaunums Pay4Results.lv affiliate tīklā – populārākais juvelierizstrādājumu e-veikals Latvijā, Gemstor.lv piedāvā partneriem nopelnīt 5 LVL komisiju par jebkura darījuma veicināšanu.

Tātad, neatkarīgi no tā, ko klients nopērk Gemstor.lv veikalā, partneris, kurš piesaistīja klientu, nopelna 5 LVL komisiju. Gemstor.lv klientiem piedāvā ne tikai juvelierizstrādājumus, bet arī gredzenus, pulksteņus, apģērbu un aksesuārus.

Kampaņas ietvaros partneriem pieejami dažādu izmēra reklāmas baneri, kā arī teksta saites uz visām kategorijām latviešu un krievu valodās.

Pārdošanas tiks uzskaitītas gaidīšanas režīmā (saistīts ar dažādiem preču apmaksas veidiem, piemēram, pārskaitījums, kas neļauj akceptēt pārdošanu uzreiz pēc tās fiksēšanas sistēmā), tās tiks apstrādātas/akceptētas maksimāli ātri, atkarībā no partneru aktivitātes un pārdošanu daudzuma.

Cookie garums – 30 dienas.

Pay4Results.lv projektu vadītājs Rinalds Āriņš

Pay4Results.lv no pagājušās nedēļas darbu uzsāka projektu vadītājs Rinalds Āriņš.

Rinalds jau kopš gada sākuma ir SIA Infinitum 8 komandas biedrs, kas sevi ir parādījis no labākās puses un šobrīd ir gatavs atbildīgam darbam ar partnerprogrammu tīklu.

Ar Rinaldu var sazināties kā uzņēmumi, tā arī partneri jebkurā jautājumā, kas skar sadarbības iespējas un kādas problēmas saistītas ar Pay4Results.lv partnerprogrammu tīklu – mailto: rinalds[at]pay4results.eu

Rinalda darbību tuvākā nākotnē varēs just visos līmeņos – gan izglītošanas, gan pamācību, gan atbalsta ziņā

Nobeigumā vēlos piebilst, ka turpinās darbs ar jaunām partnerprogrammām, kā arī atgādinu, ka līdz mēneša beigām ir aktīva atjaunotā Citadele.lv American Express kartes kampaņa, kuras ietvaros partneri saņem 5 LVL komisiju par jaunu klientu reģistrāciju.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.10 komentāri rakstam “Gemstor.lv Partnerkampaņa – 5 LVL par Pārdošanu”

 1. Artis saka:

  Tātad, klients nopirks preci pa entiem simtiem un man pa to samaksās 5 ls? :)

 2. Aigars saka:

  Arti, Tev samaksās 5 Ls arī tad, ja klients nopirks preci pa 5 vai 10 Ls. Uzņēmums ir gatavs Tev samaksāt vairāk nekā spēj, jo kāds klients nopirks dārgāku preci.

 3. Artis saka:

  Man ir prieks,ka LV attīstās affiliate mārketings, bet nu, šī nav no veiksmīgākajām,manuprāt :)

 4. BlackHalt saka:

  Kādēļ tur pie reģistrācijas tiek prasītas mājaslapu URL? Vai tas nozīmē, ka drīkst reklamēt tikai tajās mājaslapās?

  Kā tad ar reklāmām draugiem.lv?

 5. Aigars saka:

  Sveiks, BlackHalt, mājas lapas URL tiek prasīts gadījumam, ja partnerim jau ir skaidrs, kuru lapu viņš izmantos kampaņām. Ja lapas nav, tad var ierakstīt reklamēšanās metodi, ar kādu tiek plānots strādāt.

 6. Aigars saka:

  Lai gan šī partnerprogramma man ne pārāk interesē, taču prieks par faktu, ka pay4results tīkls Latvijā straujiem soļiem attīstās!

 7. Artis saka:

  Vai ir pieejams XML product feed?

 8. Aigars saka:

  Arti,

  Atsūti lūdzu ziņu uz rinalds @ pay4results.eu Mēģināsim sakārtot.

 9. Mārtiņš saka:

  Neesmu pats reģistrējies Pay4results, taču zinot affiliate kampaņas, rodas jautājums, vai šai kampaņai priekš Gemstore var izmantot arī e-mail marketingu? Vai ir kādi ierobežojumi attiecībā uz šo?

 10. Aigars saka:

  Mārtiņ, var izmantot uz atļauju balstītu e-pasta mārketingu. Nedrīkst izsūtīt epasta ziņojumus, ja saņēmējs tam nav piekritis.

Ieraksti komentāru