Formula Five, Google Cash Detective, Top Nišas un Mike Filsame

kas notiek Interneta mārketingāŠonedēļ kārtējo reizi bagātīgs info produktu piedāvājumu klāsts. Viens kurss ir ļoti nopietns, patiesi nopietniem e-komercijas pārstāvjiem, pārējie vairāk interneta biznesa iekārotājiem – iesācējiem.

Formula Five

Šis e-komercijas info produkts vēl gan nav pārdošanā – tas nāks klajā nākamnedēļ. Stompernet sadarbībā ar Paul Lemberg dalīsies savā zināšanu bagāžā tieši e-komercijas sfērā. Šobrīd ir iespēja pierakstīties uz bezmaksas video rullīšu seriālu.

Google Cash Detective

Kārtējais info produkts PPC mārketinga censoņiem – Chris Carpenter kursā Google Cash Detective atdod par 1$ veselu kaudzi ar vērtīgu informāciju, kura nevar būt slikta.

Un kā nu ne, ja 1$ cenā ietilpst Google Cash Video Based Home Study Course, Google Cash Detective programmas 7 dienu bezmaksas testa iespēja un vēl papildus vērtīgi video. Protams, Chris apmaiņā pret šādu piedāvājumu vēlas Tevi noturēt savā meillistē un cer, ka Tu arī turpmāk lietosi programmu, kas maksā 97$ mēnesī. Bet tas jau ir kā opcija, nekādas obligātās saistības nebūs. Un vēl, izpildot pasūtījumu, sastapsies ar dažādiem papildus piedāvājumiem.

Katrā ziņā tie, kas izmantoja PPC Classroom piedāvājumu un izmantos arī šo, noteikti jau sevi var saukt par PPC mārketinga speciālistiem vismaz teorētiskā līmenī.

Top nišas

Howie Schwartz ar savu komandu ir veicis pamatīgu darbu un parādīs Tev kādās nišās šobrīd ir vērts sākt affiliate biznesu vai pat savu produktu pārdošanu. Katru nišas izvēli Howie savās .pdf e-grāmatās ir centies pamatot. Vakardienas WebMarketing.lv čatā tieši bija jautājums par  nišām. Te būs tāds kā neliels palīglīdzeklis nišas izvēlē.

Pēc dažām dienām Howie prezentēja papildus materiālu ar 10 citām nišām.

Mike Filsame sniedz palīdzības roku absolūtiem iesācējiem

Skaļu info produkta launču ir realizējis Mike Filsame (bēdīgi slavens pēc sava pēdējā kursa, kurā bija daudz melu). Pēdējā laikā Maiks piedalās dažādos kopprojektos un viens pats kopš tās reizes neko nepārdod. Interesanta sakritība…:)

Tagad ir šī atgriešanās ar atjaunotu vecu produktu, kas šobrīd saucas Internet selling for newbies

Es pats, kad sāku saprast meillistes būvēšanas tips&tricks, daudz mācījos tieši no Mike Filsame. Iesācējiem viegli saprotamā valodā ir jebkurš viņa produkts.

Tāda lūk sanāca šī nedēļa. Bez info produktu ziņām ievērības cienīgs bija vakardienas WebMarketing.lv čats – vēlreiz paldies visiem dalībniekiem. Pēc tā kopā ar Sandi esam pārrunājuši turpmākās komunikācijas ar bloga lasītājiem iespējas.

O.K., šonedēļ bija gara nedēļa un šodien sanāca gara pēdējā darba diena, tāpēc vēl jo patīkamāk iedzert kādu glāzi vīna un sagatavoties brīvdienām. Prozit ;)

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.1 komentārs rakstam “Formula Five, Google Cash Detective, Top Nišas un Mike Filsame”

  1. mongoliss saka:

    pats tagad lasu shoemoney 12 nedeļu kursu, visus vēl neesmu dabujis, arī itkā domāts iesācējiem, bet visā visumā interesants

Ieraksti komentāru