E-komercijas brīnumnūjiņa Formula Five

formula fiveKad tika launčēts pirmais Formula Five produkts, tad jau pēc prelaunch bezmaksas materiāla varēja noprast, ka tas būs vareni grandiozs e-komercijas info produkts. Ir klāt otrais piegājiens.

Un patiesi, cik var spriest pēc atsauksmēm, tad produkts bija kvalitatīvs – to savā īpašumā ieguva arī daži latviešu zēni, kas ir saistīti ar e-komerciju. Ceru, ka viņi padalīsies komentāros ar saviem iespaidiem un atziņām. Sandi, Andy? ;)

Jā, diez vai kāds šo produktu nākamnedēļ nopirks, jo, cik saprotu, tad šis info produkts, lai arī ļoti vērtīgs, taču būs ļoti dārgs. Jo pirmais bija patiesi dārgs.

Virsraksts šim ierakstam, protams, ir ar spēcīgu ironijas devu. Katrā ziņā, es uzskatu, ka pirmais, kam ir jābūt, lai kaut ko paveiktu veiksmīgi, tā ir sava galva uz pleciem. Pēc tam, lai kaut ko iemācītos, ir jāmācās no vērtīgiem resursiem nevis no visiem resursiem. Un šis, manuprāt, patiesi ir vērtīgs resurss.

Otrs, ja ņem vērā kāds ir e-komercijas statuss Latvijā, tad kādi tur info produkti… Bet tajā pašā laikā nekas nesākas un nebeidzas ar Latvijas tirgu.

Šobrīd ir iespēja parakstīties uz Formula Five bezmaksas video rullīšiem, kurā ietilpst 4 bezmaksas video materiāli, pēc kuriem varēs noprast kursa ievirzi.

Video tēmas:

  • The 5 Formulas for Making More Money
  • Instantly Add Value and Charge MORE
  • Sell More Stuff to More People, Daily
  • Automate Your Business and Enjoy Your FREEDOM

Lai daudz svaiga gaisa šajās karstajās dienās! :)

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.1 komentārs rakstam “E-komercijas brīnumnūjiņa Formula Five”

  1. […] e-komercijas info produkts vēl gan nav pārdošanā – tas nāks klajā nākamnedēļ. Stompernet sadarbībā ar Paul […]

Ieraksti komentāru