Decembra Aptaujas Loterijas Uzvarētājs un Vēlējums Jaunajā Gadā!

No pagājušā gada nelaimīgā kārtā WebMarketing.lv apmeklētājiem esmu palicis parādā vienu lietu, t.i. tehniska brāķa dēļ netika izziņots decembrī rīkotās aptaujas loterijas uzvarētājs. Tad nu izdaru to šodien, jo labāk vēlāk nekā nekad!

Aptaujas dalībnieki tika “ievietoti” vecajā labajā ekselī un ar funkcijas RANDOM palīdzību tika atrasts laimīgais aptaujas dalībnieks (ar mazāko punktu skaitu), kurš tagad tiks pie Hostgator hostinga uz veselu gadu bez maksas (Baby plāns)!

Un šis Laimīgais ir…

Ronalds Sovas!

Ar Ronaldu sazinos ar e-pasta palīdzību, lai vienotos par balvas “piegādes” visām detaļām un termiņiem. Ceru, ka Ronalds ir viens no mazā interneta biznesa racējiem-iesācējiem, kuram iegūtais Hostgator hostings būs labs sākumpunkts visai tālākai attīstībai. Ja ne, tad vienalga ceru, ka balva noderēs!

Visiem pārējiem saku Paldies par dalību aptaujā. Visiem, kuri to vēlējās, aptaujas rezultāti tiks nosūtīti uz norādītajām e-pasta adresēm.

Un, protams, vēlos arī Tev novēlēt Veiksmīgu Jauno Gadu!

Esmu vairāk nekā pārliecināts, ka arī Tu, tāpat kā es, iesāc jauno gadu ar jaunu apņemšanos. Īstenībā pat ar vairākām nevis vienu. Tad nu Novēlu Tev, lai pietiek visa nepieciešamā – Enerģijas, Mērķtiecības, Spēka, Veselības, Veiksmes, Naudas un citu lietu šīs apņemšanās izpildei. Un Tev tas izdosies, ja Tu pats to vēlēsies!

Turpinam “rakt” un augt arī šogad!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.Ieraksti komentāru