ClickTale – novēro savus apmeklētājus!

clicktale web analyticsJa Tev nepietiek ar web analītikas cipariem, tad lieto ClickTale klientu novērošanas servisu!

Katram nopietnam Interneta darbonim projekti ir pieslēgti pie Google Analytics konta (vai kāda cita analītikas servisa). Un katrs normāls Interneta darbonis katru dienu analizē un pēta, kā tad ir gājis ar apmeklētāju skaitu iepriekšējā dienā. Arī es tā daru un tas ir tikai normāli.

Taču man ar Google Analytics nepietiek! Grozies kā gribi, bet tie ir tikai un vienīgi skaitļi. Tāpēc es lietoju arī ClickTale fantastisko videonovērošanas tūli. Kas var būt labāka analīze par apmeklētāju reālo darbību novērošanu Tavā mājas lapā? Visa apmeklētāju uzvedība kā uz delnas.

Es pats bieži vien, vadoties tieši pēc ClickTale analīzes projektos atrodu kādu problēmu, kas prasa risinājumu. Piemēram, vairāki apmeklētāji uzreiz pēc nokļūšanas mājas lapā meklē kādu konkrētu informācijas bloku, kas nav redzams uzreiz galvenā lapā. Ņemot vērā šo novērojumu, man ir iespēja optimizēt galveno lapu vai landing page. Vienvārdsakot, ar ClickTale var pamanīt to, kas ciparos var paslīdēt garām un palikt neievērots.

Reģistrējoties ClickTale bezmaksas versijā, Jums būs iespēja vērot 100 apmeklētāju ierakstus nedēļā. Tas ir pilnībā pietiekoši vienas mājas lapas īpašniekam, lai gūtu priekšstatu par apmeklētāju uzvedību. Bezmaksas versijā var reģistrēt tikai 1 domēnu.

Maksas versijas piedāvā jau pavisam citas iespējas un tie būs lieliski risinājumi lielām mājas lapām ar lielu apmeklētāju skaitu vai arī Interneta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem. Visdārgākā versija maksā 790$ mēnesī un tajā ietilpst 8000 ieraksti dienā un 10000 domēnu reģistrācija, kas praktiski sniedz neierobežotas iespējas savu vai klientu apmeklētāju izpētē.

Papildus video ierakstiem savā kontā būs iespējams redzēt arī lapu statistiku – kuras ir biežāk apmeklētas un kuras retāk. Tāpat arī demogrāfisko rādītāju analīze – apmeklētāja valsts, valoda, pārlūkprogramma un platforma. Tāpat arī apmeklētāju skatījumi, klikšķu skaits mājas lapā, lapas ielādes laiks un citi rādītāji ir pieejami papildus.

Pamēģini arī Tu un padalies savos iespaidos!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.4 komentāri rakstam “ClickTale – novēro savus apmeklētājus!”

 1. Ronijs saka:

  790$ nav taakaa par daudz? bet nu myspace vai youtube jau var atljauties bez domashanas :D

  bus japamegina free versija :)

 2. doctors saka:

  nepietiek ar Google ?
  ietestet jau var …=]

 3. Aigars saka:

  es domāju, ka tā mega dārgā versija atmaksājas tikai kādām kompānijām, kas sniedz mārketinga pakalpojumus. Sadala maksu pa klientiem un darbojas. Jo tad arī var tos video lejupielādēt ;) Free versijai tādās opcijas nav

 4. renars saka:

  clicktale gan ir viens mīnuss-nav teh supporta. vai labāks risinājums nav pašmāju analītiķi (piemēram tas pats Gemius , vai arī TNS, vienīgi viņiem auditorijas profila pētījums nav tik spēcīgs) kuru piedāvātā cena arī ir mazāka turklāt. Un vismaz tas Gemius cik bijusi darīšana, apkopo datus arī par citiem saitiem, kas nozīmē ka var arī salīdzināt ar citiem saitiem. ClickTale cena man šķiet reāli par augstu tiem maksas accountiem. Un leilie mārketingu uzņēmumi (mediju aģentūras toč) strādā ar Gemius cik zināms.

Ieraksti komentāru