Camtasia Studio video tūlis

web videoKā zināms, tad video nozīme web projektos pēdējos gados ir ļoti liela. Mana mamma, meklējot ēdienu receptes, atrod divus portālus – viņa izvēlēsies to portālu, kuros receptes ir iemūžinātas arī video nevis to, kur ir tikai skaisti attēli un teksta blāķi.

To var attiecināt arī uz jebkuru citu web projektu. Video noder jebkura veida un specifikas projektā. Ceļojumu lapa? Lūdzu, video par konkrētā ceļojuma ievērojamākajām vietām! Programmas pārdošanas lapa? Tad video par programmas lietošanu!

Affiliate mārketinga lapa par tievēšanas produktiem? Tad uzskatām video par vidējo Jāni, kas 3 mēnešu laikā zaudējis 15 kilogramus. Skaistumkopšanas produktu veikals? Kāpēc gan ne imidža video pie TOP produktiem? Un tā var turpināt bezgalīgi.

Bieži vien projekta specifika prasa arī dažādus kombinētos video – teiksim, ekrāna video + ar kameru filmēts video vai arī ir nepieciešams izveidot tikai ekrāna video. Šim nolūkam ideāls tūlis, ko pats lietoju, esmu pārbaudījis un iesaku jebkuram, ir Techsmith veidotais Camtasia Studio.

Ar šo rīku var patiesi izveidot labu, ala profesionālu video pat tad, ja īstenībā no video veidošanas neko daudz nesaproti. Uzstādījumu regulēšana, pats darba process ir ļoti vienkārši saprotams un sagremojams.

Camtasia Studio ietver sevī trīs galvenās sadaļas:

  • Pievienošana

Pievienošanas fāzē ir iespēja pievienot projektam praktiski jebkura formāta video (.camrec, .avi, .mpg, .mpeg, .wmv), audio (.wav, .mp3, .wma) un attēlu (.bmp, .gif, .jpg, .png) failus.

Tāpat arī ir iespēja ierakstīt video no savas web kameras un, protams, arī ekrāna video.

Arī izveidot Titulklipus, ierakstīt, pievienot audio – tas viss ir iespējams.

Man ļoti patīk Microsoft Office Powerpoint papildinājums, kas dod iespēju ierakstīt prezentāciju tieši no Powerpoint vadības paneļa.

  • Labošana

Labot var visu – griezt, salīmēt un pārbīdīt audio ierakstu. Tas viss notiek ļoti ērtā un pārskatāmā Timeline rindā. Vienmēr ļoti noderīga ir Zoom funkcijas manuālā regulācija.

Bez problēmām var pievienot teksta blokus, koriģēt tos, pārveidot 3D izskatā utt.

Ir arī tādas opcijas kā Picture-in-Picture, aptaujas izveides iespēja.

  • Video izveide

Kad viss ir ierakstīts un salabots, tad video var  izveidot jebkādā no populārākajiem formātiem. Vai tas būtu Flash, AVI, iPod, Quick Time, WMV, RealMedia – tas viss ir izdarāms.

Šobrī ir pieejama Camtasio Studio 6 versija un tā maksā 299$. Tiesa gan, ir pieejama izmēģinājuma versija (free trial) – iesaku 30 dienu laikā kārtīgi iztestēt produktu.

Nelieliem ekrāna video ierakstiem un ekrānšāviņu izveidei labs tūlis ir turpat pieejamais Jing.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.Ieraksti komentāru