Bezmaksas SEO Kurss no Stompernet

bezmaksas SEO kurssBezmaksas SEO kurss no Stompernet puses! Stompernet ir neapšaubāmi mani favorīti SEO jomā. Un ticiet man, ne tikai mani favorīti, bet ļoti daudzu cilvēku pasaulē favorīti. Par to jau blogā arī esmu runājis.

Apmaiņā pret šo bezmaksas kursu Tev ir tikai jāparakstās Stomper meillistē. Domāju, ka diezgan godīgs darījums, vai ne? Jāsaka, ka pat Stomper meili ir ļoti interesanti un noderīgi un nekad pat neesmu iedomājies atrakstīties no šīs viņu listes.

Kursa nosaukums ir “7 Deadly SEO Mistakes” (7 rupjākās SEO kļūdas). Pat izprotot tikai šīs nieka 7 kļūdas un uzzinot, kā no tām izvairīties, Tev būs priekšrocība attiecībā pret lielāko daļu mājaslapu, kas šīs kļūdas pieļauj un pieļaus vēl joprojām arī nākotnē.

Pirmās 5 no šīm 7 kļūdām ir:

 1. Nepārbaudītu atslēgvārdu lietošana
 2. Nekvalitatīvi veidoti lapu nosaukumi (Titles)
 3. Kļūdas META Description tegā
 4. Atslēgvārdu blīvums (Keyword Density)
 5. Nevērtīgu linku būvēšana

Papildus arī saņemsi piekļuvi trīs lieliskiem video.

Īsāk sakot, kāpēc gan nepaņemt to, kas ir bezmaksas?!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.21 komentāri rakstam “Bezmaksas SEO Kurss no Stompernet”

 1. Sandis saka:

  Stomperneta materiali vienmer ir bijushi labi, ta kaa jap, -jump on!

 2. senscore saka:

  noteikti paņemšu :)

 3. Māris saka:

  labu laiku jau man ir pāris GB stompernet seo visādi kursi un tie pamatīgi iepaliek SEOmoz, bet nu katram savs

 4. Aigars saka:

  ja es tā varētu pateikt kā Tu, Māri, kurš kurss ir labāks un kurš sliktāks… To jau var pateikt tikai īsts SEO guru ;)

 5. Māris saka:

  bet tu tak esi guru, vismaz tā te uzdodies ;)

 6. Aigars saka:

  tie, kas redzēja pirmo bonusa video, domājams, man piekritīs, ka tas bija ļoti intriģējošs (tēma – Semantikas nozīme Google SERPs formēšanā). Katrā ziņā svaiga SEO informācija.

 7. Sandis saka:

  Mari, tad jau tu ari esi guru, te te aktivi komentee un dalies ar info ;) yay! mums ir 2 guru :)

 8. Sandis saka:

  Maris – jautajums – kapeec? dod mums pilnu review abiem materialiem, busim objektiivi :)

 9. deni2s saka:

  Patīk tas #1 :) Tieši nesen par to domāju, ka ļoti daudziem potenciālajiem klientiem atsaku, jo paanalizējot atslēgvārdus redzu, ka viņiem neatmaksājas ieguldīt naudu iekš SEO, lai dabūtu par varbūt pāris apmeklētājiem vairāk.

 10. Aigars saka:

  njā, tā tas ir, viss sākas ar atslēgvārdiem – ja jau tur aizlaid garām, tad jau turpmākajam nav jēgas

 11. Spektrs saka:

  Guru, lūdzu paskaidro, ko nozīmē deni2s teiktais, “ka viņiem neatmaksājas ieguldīt naudu iekš SEO, lai dabūtu par varbūt pāris apmeklētājiem vairāk.” tas ir jāsaprot, ka potenciālajiem klientiem ir tik labas mājas lpp. ka pat SEO nav nepieciešams, vai kā?

 12. Aigars saka:

  kurš guru, es vai Māris? :))

  vispār jau deni2s pats var izskaidrot, bet man domāt, ka tie ir gadījumi, kad ar atslēgvārdu pat esot pirmā vietā Google reitingā uz lapu atnāks teksim 10 cilvēki mēnesī ;) kā sacīt jāsaka, bejēdzīgs pasākums.

 13. Spektrs saka:

  Es domāju webmarketing.lv guru!:)
  aaa…pieleca, paldies, par atbildi.

 14. Sandis saka:

  Jap, latvija ir tik maza, ka dazhas nishas nav veertas seo, bet ir atkal nishas kur seo ir ljoti rentabla lieta :)

 15. Andy saka:

  Aigar, kur WebMarketing.lv Page Rank pazudis? :-)

  Vai tas gļuks man tikai rādās…

 16. Aigars saka:

  Ir ir kaut kas noticis. Sandis man te saka, ka tas moš ir Google gļuks. Iekšējām lapām viss ir palicis savās vietās (no PR0-PR3), bet galvenajai lapai vienu dienu no PR4 nokrita uz PR1 :)

  skatīsim, kas būs pēc nākamā upgreida..

 17. […] jauns info produktu jomā? Stompernet piedāvā bezmaksas SEO kursu. Par simbolisku cenu 1$ var nopirkt arī vērtīgo SEO kursu “STSE2.0“, kas tika izdots […]

 18. Pipuks saka:

  Pirms pāris mēnešiem iegādājos SEOmoz Ultimate video paku. PRO biedriem iepriekšpārdošanā bija par ļoti pievilcīgu cenu. Uzskatu, ka tie, viennozīmīgi ir kvalitatīvākie video kas dabonami par un ap SEO. Protams, ir jautājums – vai interese vairāk ir par tīri tehniskām lietām un matemātiskām formulām vai konceptuālām idejām un netradicionāliem pielietojumiem. Par labu SEOmoz video runā arī tas, ka viņi nekautrējas aicināt runāt citus SEO aprindās labi zināmus cilvēkus kas katrs atsevišķi ir ļoti spēcīgī kādā no SEO atzariem.

 19. Aigars saka:

  lielisks komentārs!

  Protams, ne es mēģinu apgalvot, ka tieši Stompernet ir vienīgie un labākie pasaulē, bet viņi ir un paliek mani favorīti. Man patīk arī tas, ko dara SEOmoz, pat ļoti patīk ;) visi tie viņu tūļi utt.

  Kā vieni, tā otri dara lielu un labu darbu, kas ir pats svarīgākais

 20. Pipuks saka:

  Ja godīgi – apskatījos to, ko viņi piedāvā par velti un nepaķer. Nepaķer viena iemesla dēļ – negribu es uz audioprezentāciju skatīties. IT sfērā darbojoties sanāk tik daudz ekrānā blenzt, ka prasās tomēr kādu dzīvu seju redzēt. :)

 21. Sandis saka:

  Es pateikshu kapec stompernet ir labaaks – stompernet nav teorija, stompernet ir domaats masaam – mazajiem uznjeemeejiem / darbonjiem :)

Ieraksti komentāru