Autoatbildētāja Izveide Email Mārketingā

autoatbildētājsJa runājam par email mārketinga pielietojumu affiliate mārketingā, tad viena no veiksmīgākajām komunikācijas ar meillisti formām ir autoatbildētāja ziņojumi.

Viss tālāk rakstītais, protams, neattiecas tikai un vienīgi uz affiliate mārketingu, to var izmantot jebkādā darbības sfērā.

Autoatbildētāja Ziņojuma Saturs

Šādos ziņojumos standartā ievieto vērtīgu informāciju, kas atrisina apmeklētāja vajadzības. Teiksim, bezmaksas info kurss ir klasisks piemērs. Teiksim, ja ir projekts par logu un durvju montāžu, tad šādos ziņojumos var iekļaut pamācības logu, durvju montāžā, demontāžā, kopšanā, krāsošanā u.tmldz.

Piemēram, izveido 60 lpp. lielu pamācību info materiālu savā nišā, ko perfekti pārzini un, kurā darbojies, tad sadali šo materiālu 30 daļās, katru daļu iekļaujot vienā autoatbildētāja ziņojumā. Un info kurss ir gatavs!

Veidojot autoatbildētāja ziņojumus, ir jāņem vērā vairāki faktori:

  • ziņu saturs
  • ziņu apjoms
  • vienotais stils
  • sūtījumu regularitāte, sistēma

Ar vienotu stilu būtu jāsaprot tas, ka svarīgi veidot šādu e-pasta sūtījumu sēriju kā vienotu resursu, pēc tam to sadalot vairākos ziņojumos.

Pretējā gadījumā (veidojot ziņojumus laika gaitā), var izveidoties situācija, kad katram ziņojumam ir sava uzrunas forma, stils.

Svarīgs ir arī secības princips. Vispirms apskatam šo tēmu, pēc tam pārejam uz citu, pie iepriekšējās vairs neatgriežoties.

Ir jānolemj, cik bieži un ar kādu laika intervālu tiks sūtīti e-pasta ziņojumu sērijas sūtījumi.

Viena no veiksmīgākajām formām ir sekojoša:

  • pirmie trīs sūtījumi tiek izsūtīti ar 1 dienas intervālu (3 dienu laikā katru dienu viens sūtījums)
  • starp visiem nākošiem sūtījumiem tiek ievērots 4 dienu intervāls (4 dienās viens sūtījums)

Attiecīgi, ja ir 30 e-pasta ziņojumu sērija, tad visi ziņojumi apmeklētājiem pēc šīs shēmas tiks izsūtīti aptuveni 3.5 mēnešu laikā. Loģiski, jo lielāka sērija, jo ilgāks kļūst šis periods.

Tātad, 3.5 mēnešus Tu sistemātiski apmeklētājam atgādināsi par sava projekta esamību.

Autoatbildētāja Ziņojumu Izveide

Kā izveidot autoatbildētāja ziņojumus Aweber email mārketinga servisā. Starp ziņojumiem izvēlamies Follow up ziņu veidu (Messages -> Follow up)

Sekojoši izveidojam pirmo autoatbildētāju, bet, ja tāds jau ir izveidots, tad vienkārši pievienojam jaunus ziņojumus esošajam, klikšķinot uz Add New Follow Up Message.

follow up

Pēc tam, kad ir izveidots jaunais ziņojums, tad zem tā jānorāda ziņojumu nosūtīšanas intervāls attiecībā pret iepriekšējo ziņojumu.

follow up ziņojums

Tagad e-pasta ziņojumu var saglabāt. Un tā jāizveido visi ziņojumi, kurus vēlāk nepieciešamības gadījumā var savstarpēji mainīt vietām ar vienkāršu Drag&Drop funkciju.

Vai obligāti ir jābūt 4 dienu intervālam? Nē, protams, atkal viss ir atkarīgs no projekta specifikas. Iespējams, ka apmeklētājam materiāli būs nepieciešami biežāk vai tieši otrādi, retāk. Katrā ziņā rekomendēju izmantot tieši 3-4 dienu intervālu, kas ir pierādījis sevi kā labāko risinājumu.

Pēc autoatbildētāja izveides, e-pasta sūtījumi līdz apmeklētājam nonāks automātiski – tātad Tev ir jāpaveic darbs tikai vienu reizi, bet visi apmeklētāji to jutīs un atdeve būs vērtējama ilgtermiņā. To var saukt par tādu kā mārketinga dzinēju, kurš darbojas pats, ja tā “degvielas tvertnē” pielej arvien jaunus ziņojumus.

Vai nav sasodīti izdevīgi?

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.Ieraksti komentāru