Article marketing jaunais monstrs

blogu tīklsMatt Callen ir nācis klajā ar visai drosmīgu projektu, ko pats nemaz nekautrējas saukt par Article marketing nonākšanu jaunā līmenī.

Matt izveidotais projekts MyArticleNetwork.com ietver sevī vairāk nekā 10.000 blogu tīklu – ar domu uzlabot Tava bloga SEO rezultātus ar One-way baklinku palīdzību.

Kā zināms, tad linkiem, kad viens uz otra resursu linko no vienām un tām pašām lapām, vērtība ir mazāka nekā tiem linkiem, kas linko tikai uz vienu pusi, bez atpakaļlinka. Tāpēc tos sauc par One-way baklinkiem.

Visiem šiem blogiem MyArticleNetwork tīklā esot dažādas IP adreses – tas gadījumam, ja rodas šaubas par mākslīgu tīkla izveidi.

Process notiek sekojoši:

1. Tev ir blogs

2. Tu uzraksti rakstu

3. Pievieno rakstu ar baklinku tīklam

4. Tālāk tīkls pats atrod tēmai atbilstošus blogus un pievieno tajos saturu

Rodas uzreiz jautājums – kā tad ir ar Duplicate Content? Par to pašā sales letter lapā un nekur citur nekas netiek minēts, varam par to padiskutēt komentāros.

Vēl viena problēma – populārajās nišās pilnīgi noteikti būs pietiekoši daudz blogu, ko izmantot savā labā, bet kā būs ar ļoti mazām nišām!? Vai tīklā būs pietiekami daudz un vai vispār būs resursi, no kuriem saņemt baklinku, par to maksājot 47$ mēnesī? Tas ir atklāts jautājums.

Pirmās atsauksmes ir tādas, ka raksti tiek pievienoti ļoti maz un pārsvarā tie esot ar PR0 un no šādiem baklinkiem nav nekādas jēgas.

Kā izteicās viens džentlemenis, tad rodas jautājums – kā reaģētu Google, ja pēkšņi ar vienu Anchor tekstu kādam blogam uzrastos 5k baklinku?…

Dažādi citi Biežāk Uzdotie Jautājumi un pievienošanas kārtība atrodama FAQ sadaļā.

Warriors Forumā var palasīt diskusiju par šo tīklu – piedalās arī pats Matt Callen.

Projektam ir arī otra puse – Tu vari pievienot tīklam savu blogu un iegūt bezmaksas saturu.

Un kā jau minēju, tad tas viss prieks šobrīd maksā 47$ mēnesī.

Mans slēdziens – ideja ir laba un teorētiski vērtīga, taču vēl ir daudz neskaidru jautājumu. Tāpēc iesaku kādu mēnesi pagaidīt, palasīt citu atsaukmes un pieredzi.

Kāds ir Tavs viedoklis?

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.4 komentāri rakstam “Article marketing jaunais monstrs”

 1. Sandis saka:

  Pietrukkst detaljas par:
  – linku peivineoshanas atrumu, cik tad vinji peivineos dienaa? 2, 10, 10000 ?
  – par vaireeshanas iespeejam to pashu anchor textu
  – par dupe ir taa ka vinji dariis kaut kaadu autospinningu, bet nu atkal pietruukst info

  Strategija kaa to lietot butu savienojumaa ar hoview swartz, proti, nerisket savus projektus bet ielinkot savus youtube videos, squidoo lensas, yellow listingus utml ;)

 2. Aigars saka:

  jā, laba ideja, patestēt ar siderīkiem ;)

 3. Jautātājs saka:

  Man galvaa radaas taads jautaajums liidziigs shim … “Kā izteicās viens džentlemenis, tad rodas jautājums – kā reaģētu Google, ja pēkšņi ar vienu Anchor tekstu kādam blogam uzrastos 5k baklinku?…”

  Par cik Google neatbalsta linku pirkshanu un “neorganisku” linkoshanu ko vinja teiks par taadu networku un vai neapzinaas visus tiiklaa esoshos blogus un vienkaarshi ignorees beklinkus no vinjiem peec laika?

 4. Sandis saka:

  nu jaskatas, kaa saka, tmepi, speedi , variacijas iepsejas utml ) ir citi networki kur par to ir padomats, un tikai 2 linki dienaa naak pat ja tev ir 100 versijas rasktam utml:)

Ieraksti komentāru