Arī Mike Filsaime izdala vērtīgu kursu BEZ MAKSAS!

butterflymarketingMike Filsaime ir meillistes karalis. Pamēģiniet savākt augsti mērķētas auditorijas meillisti, kas sastāv no pusmiljona cilvēkiem! Cik daudz laika un prasmju Jums būs nepieciešams? Maiks to ir izdarījis, sniedzot Interneta mārketieriem augstu pievienoto vērtību daudzu gadu garumā.

Viens no viņa leģendārajiem kursiem ir Butterfly Marketing Home Study Course, kura vērtība ir gandrīz 2000 USD. Šis kurss tika izveidots 2006.gadā un ātri vien tika izpārdots. Atsauksmes par kursu bija un ir ļoti labas – daudziem tas ir sniedzis vērtīgu, noderīgu informāciju, kas ir palīdzējusi attīstīt Interneta biznesu.

Šo trešdien Maiks paziņoja, ka 5000 kursa kopijas kopā ar programmu viņš 24.martā izdalīs bez maksas! Ir tikai jāapmaksā transportēšanas izdevumi. Un kā nu ne – visi TOP Interneta mārketinga speciālisti pēdējā laikā ir izdalījuši vērtīgus materiālus bez maksas. Arī Maiks nevarēja to neizdarīt, tāpēc arī radās šāds piedāvājums.

Tātad, aptuveni 75000 cilvēki 24.martā plkst. 20:00 pēc Latvijas laika gribēs savā īpašumā iegūt šo kursu. Bet pietiks tikai 5000 cilvēkiem… Principā tā būs loterija – kam paveiksies, tas saņems, kam nē, tas nesaņems. Uz vienu kursa kopiju pretendēs 15 cilvēki. Prognozēju, ka tas tiks “izgrābts” aptuveni stundas laikā.

Lai būtu lielāka iespēja iegūt kursu savā īpašumā, tad ir jāreģistrējas early bird notification listē, tādējādi būs iespēja iegādāties kursu nedaudz ātrāk (plkst. 19:00 pēc Latvijas laika) nekā tas tiks piedāvāts publiski visiem pārējiem interesentiem.

Jā, un reģistrējoties šajā listē, uzreiz saņemsi bonusu lejupielādei – “The Butterfly Marketing Manuscript

Par kursu sīkāk pats Maiks pastāstīs mājas lapā pieejamā video rullītī.

Tas, ko mēs gribētu piebilst no savas puses (arī kolēģa Sanda ieteikums) – šis kurss ir ieteicams darboņiem ar vidējām Interneta mārketinga zināšanām. Ja ir zināmi Interneta mārketinga pamati, tad šis jau būs advancētāks materiāls, ar kura palīdzību jau varēs ieraudzīt plašākas iespējas. Iesācējiem Interneta mārketingā tas nebūs noderīgs, kamēr netiks apgūti visi pamati.

Bezmaksas kurss Butterfly Marketing Home Study Course + Software

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.14 komentāri rakstam “Arī Mike Filsaime izdala vērtīgu kursu BEZ MAKSAS!”

 1. Māris saka:

  attiecīgos resursos pieejams novelkas pdf :) un tāpat kā daudzi citi šāda veida materiāli, kas sellojas attiecīgā industrijā uz urrā :)

 2. Aigars saka:

  Māri, “daudzi” jā, bet tie “daudzi” ir nevērtīgi materiāli.

  99% no visiem pieejamiem info produktiem tirgū nav nekā vērti (mans uzskats nevis pierādīta statistika), vienkārši tiek atkārtota informācija un tehnikas.

  Šis ir viens no tiem, kas iekļaujas 1%. Parādi man, kur ir bezmaksas pieejams pilns Butterfly Marketing Home Study Course? Gan jau kāds kreisais, laikam.

 3. Ģirts saka:

  Aigar, pats arī mēģināsi nomakšķerēt?

  2000USD ir nopietna summa

 4. Sandis saka:

  Man tik tā izskatās vai arī Māris tik tiešām popularizē nelegālas/pirātiskas aktivitātes?

 5. Aigars saka:

  nu ja, es mēģināšu makšķerēt gan :) 2006.gadā vēl Filseimu nezināju, pieļauju, ka man arī pa lielam viss būs pazīstams, taču jāpaskatās vien ir, kas tas par “zvēru”, ko visi slavēja

  Mana bilance šajās loterijās līdz šim ir pozitīva :)) daudz gan nepērku info produktus – ļoti maz un ļoti reti. Cenšos, kur var, izmantot savu galvu. Bet nenoniecinu šo produktu nemaz – mārketierim ar pamatzināšanām tas būs gana labs ;)

 6. Spektrs saka:

  Tāks, Aigar, Tev pie tā jātiek! Kāpēc? Lai par to kaut nedaudz varētu pastāstīt mums. Bet savukārt mēs , lai varētu uzdot Tev neskaitāmu lērumu jautājumu, nu, es piemēram tajā esu specs. Jautājumu vairāk un ātrāk nekā uz tiem var atbildēt,hi-hi. Tā kā gatavojies!

 7. Aigars saka:

  Patiesībā man ir divi plāni attiecībā uz šo – plāns A un plāns B. Būs interesanti ;)

 8. Ivars saka:

  Nu ko jau palikušas mazāk kā 2 st;) Un dragreiss sāksies:D

 9. Aigars saka:

  pieprasījums bija tik milzīgs, ka nobruka serveris… un 5-6 stundas neviens neko nevarēja pasūtīt :)

  Maiks pieņēma saprātīgu lēmumu – piedāvājumu turēt vairākas dienas un ļaut to iegādāties vairāk nekā 5k cilvēkiem, attiecīgi papildus kursu skaitu pieražot klāt.

  Savādāk vienā konkrētā momentā ir vairāk nekā 5k pieprasījumu.

  Šeit var paskatīties, kas tajā kursā ir iekšā fiziski:

  http://masscontrolsite.com/blog/?p=48

 10. Andis saka:

  Tas tak viss bija izplānots, kā pēc grāmatas :-) Kārtējā paraugstunda Product Launch formulai.

  Patiesībā, tas jau kļūst smieklīgi – tādiem veterāniem kā man – gandrīz visi produku launchi sākas ar server down time. Nu C’mon! Tie džeki apgroza miljonus, domā viņi nevar atļauties par normālu serveri samaksāt? :-)

 11. Aigars saka:

  Andi, sabojāji visu leģendu… :))

  man liekas, ka Frenks Kerns to iesāka – viņam visu laiku tie serveri bruka :)

  starp citu, vēl tagad var pasūtīt to kursu ;)

 12. Andis saka:

  Sorry :-)

  Otrs – klajie meli par to kā MF dala kursus pa brīvu, ka viņš redz no savas kabatas izdevis $50k priekš kursa ražošanas – nu jā….

  Tik neviens nepasaka ka S&H fee IETVER sevī manufacturing cost jo $30 priekš US un $40 ir daudz vairāk kā USPS un fulfilment kompānija saņēma :-) Reāli, MF pat pakas ražošanas cenu dabū atpakaļ un ar desmitiem tūkstošu lielu listi nav jābūt īpaši gudram, lai būtu pārliecināts, ka visas 5k kopijas aizies.

 13. Aigars saka:

  bet nu gan jau kaut kas labs tur iekšā ir… cerams :)

  bet vispār jā, šoreiz Maiks savārīja ziepes, jo man arī pēc visa šitā jandāliņa jocīgi palika. Pie tam, kā Tu pareizi saki, pēc “Order” pogas nospiešanas ieraugot cenu 40$ biju pamatīgi izbrīnīts – līdz šim vienmēr 15-20$ bija, bet tagad… un ja godīgi, tad tā arī kursu nepasūtīju – nepatika arī man, ka mani čakarē.

 14. Andis saka:

  Droši vien, ka tur ir labas lietas iekšā!

  Bet man tāpat – negribēju viņu vairāk prikt pēc tā visa cirka, nepatīk, ka runā kā ar vientiesīgiem muļķiem.

Ieraksti komentāru