Apskatam Pratigie.lv Partneru Programmu

Beidzot sanāca sīkāk apskatīt jaunu affiliate programmu Latvijā, kas atrodama e-resursā Pratigie.lv (šis un visi sekojošie ir affiliate linki). Starp citu, ja arī Tu vai kāds Tavs kolēģis gatavo jaunu affiliate/partneru programmu, tad sazinies ar mani, painformēšu par to mūsu vietējos censoņus/darboņus un, iespējams, arī spēšu sniegt kādu vērtīgu padomu.

Jāsaka uzreiz, ka pats produkts ir gana atraktīvs, uzmanību piesaistošs un nešaubīgi oriģināls. Grūti spriest par šāda tipa servisa pieprasījuma potenciālu, bet humors latviešiem vienmēr ir gājis pie sirds. Produkta pamatā izmantots Latvijas viens no atpazīstamākajiem simboliem – grupa “Prāta Vētra”, kas produktam piešķir īpašu “garšu”.

Protams, ar Google AdWords palīdzību šeit nekādas lielās atdeves (lasi, peļņas) nebūs, domāju, ka nav vērts censties, taču vidēju, vidēji lielu portālu, kuru tematika ir vairāk vai mazāk izklaide, īpašnieki noteikti var pamēģināt savus spēkus ar šo jaunumu.

Par pašu programmu daudz pastāstīt neizdosies, jo jāsaka kā ir – Pratigie.lv affiliate programma ir tik vienkārša, cik vienkārša tā var būt. Veiksmīgi ieturēts minimālisms :) Bet šāda tipa programmai arī neko vairāk nevajag, labs risinājums.

Komisijas maksājuma struktūra ir sekojoša – ja klients, izmantojot Tavu unikālo saiti, nosūtīs SMS pirmās reizes pieejas paroles saņemšanai (maksa Ls 0.35), Tu par to saņem komisijas maksājumu Ls 0.12 apmērā.

Reģistrācija Pratigie.lv partneru programmā ir ļoti vienkārša un ātra – aizpildi standarta reģistrācijas formu un Tu jau uzreiz esi programmas dalībnieks ar savu personīgo darba vidi.

spied uz attēlu, lai redzētu pilnā izmērā

Darba vide gan šobrīd nav īpaši bagātīga. Redzam savu partnera oriģinālo saiti. Diemžēl nav neviena banera (lai gan es pats banerus praktiski neizmantoju nemaz..). Iespējams, noderētu kāda neliela izmēra poga ar aicinājumu uz rīcību, klikšķi (CTA button).

Vēl “darba kabinetā” ir pieejama neliela statistikas sadaļa, kurā varam sekot līdzi visiem klikšķiem konkrētā mēneša ietvaros, kā arī peļņai uz doto brīdi. Vēl arī, cik saprotu, var redzēt detalizētāku atskaiti par katru veikto pārdošanu. Tā lūk, atliek tikai darboties!

Norobežojoties no šīs konkrētās partnerprogrammas – tiešām prieks atzīt, ka affiliate industrija Latvijā ir izkustējusies. Esmu informēts no pirmavotiem par vēl vienu konkrētu produktu, kuram arī drīzumā būs pieejama affiliate/partneru programma.

Jā, zinu, ka diviem apdrošinātājiem ir savas online partneru programmas, taču atzīšos godīgi, neesmu tajās vēl iedziļinājies. Lielā mērā pateicoties programmu aizvērtībai un tādai kā noslēpumainībai, kas absolūti nesader kopā ar tradicionālo izpratni par affiliate mārketingu.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.33 komentāri rakstam “Apskatam Pratigie.lv Partneru Programmu”

 1. iMednis saka:

  Ja runa ir par IF partnerprogrammu, tad labi, ka neviens par to neko nezin. Drausmīgi nekvalitatīvs produkts. Vismaz pirms pāris mēnešiem tāds bija.

 2. Prātīgie saka:

  Paldies par apskatu!

 3. Guigo saka:

  jap, tās apdrošinātāju programmas, vai tik nebija jau veselas trīs, ir pagaidām feils

 4. iMednis saka:

  Pie pratigie.lv gribēju atzīmēt 2 lietas:

  1) īsti nekļūst skaidrs, kur ir arguments, kapēc tas SMS butu jāsuta
  2) 0.12 ls ir pārāk maza komisija, lai būtu vērts speciāli strādāt tikai pie šī projekta atsevišķi.

  Iz pieredzes par SMS affiliate pasākumiem zinu, cik tas aizņem laiku un resursus, un kāda ir atdeve. Situācijā, kad http://www.lv.cellxl.com maksā 2Ls komisiju par reģistrēšanos, atmaksājās veidot speciālu aff lapu-projektu. Atdeve līdzvērtīga Aigara agrāk piesauktajiem LTC affiliate panākumiem. Pie tāda pat ieguldīta darba un laika ar pratigie.lv max ieņēmums man būtu ~ 27 Ls.
  Man liekas, ka pratigie.lv vajadzētu to SMS cenu politiku pārskatīt.

 5. Richis saka:

  Liekas, ka šogad būs īsts Bums ar affiliate. Priecē.

 6. Aivars L. saka:

  Cell XL neiesaku kā partneri. Jau ziņots par to, ka viņi nemaksā. Tāpēc labāk saņemt mazāk, nekā nesaņemt vairāk.

 7. Aigars saka:

  kur ir tam Cell XL partnerprogrammas piedāvājums, kaut kā tajā galvenajā lapā neredzu..

 8. Girts saka:

  iMedni – IF partnerprogrammai nekas nav mainījies vēl šodien. Diezgan bezcerīgi tajā darboties, produktu nevar reklamēt, kur pats vēlies – tas ir jāsaskaņo ar IF. Protams nav arī nekādas statistikas, nekādas notifikācijas par veiktiem pasūtijumiem. Reāli, ja vēlies statistiku par klikiem pašam jātaisa caur savu sistēmu to visu.

 9. Aivars L. saka:

  Aigar, viņu pārstāvis parasti sazinās personīgi, piedāvājot sadarbību.

 10. Viņš saka:

  Tādas mazas programmas ir daudz Latvijā, nesen vēl vienu weight loss redzēju :) Pārsvarā visas tādas nenopietnas.
  Kāds ir meiģinājis ar Seesam ? Cik zinu tur ar pašnodarbināto ar pietiek, nav vajadzīga firma :)

 11. Agris saka:

  Būs, būs šis affiliate gads, bet cik daudz no programmām atbirs, tas ir cits jautājums.
  Par Pratigie.lv- ja nemaldos pavisam nesen sāka un arī uzreiz palaida affiliate programmu un, skatos PR3 jau lapai, domāju, ka pateicoties ienākošām saitēm no partneriem…
  Vismaz pārītis programmu jau ir izstrādes stadijā…

 12. Prātīgie saka:

  nu jau PR4 ;)

 13. iMednis saka:

  Cell XL man ir caur šito, http://inspireddigital.hasoffers.com, pazīstams arī kā mēdiju aģentūra Inspired. Viens no labākajiem affilite paneļiem kāds redzēts, ļoti ērti lietojams un visa nepieciešamā statistika (Impr, Click, CTR, Convers., RPM, RPC, RPA,). Pietiekami zolīds uzņēmums, lai nečakarētu savus klientus. Ja ir konkrētāka interese, tad drošvien jāraksta [email protected]
  Tur bez Cell XL ir arī Aspiro Latvia. Komisijās par reģistrāciju no 0.75-2.00Ls + PVN.

  Tas wieght loss drošvien ir domāts tobebest.com, ko kūrē Stenders IT. Neko sīkāk pastāstit nevaru, bet iespaids man neradās labs, jo pašā sākumā mēģinot vienoties par nosacījumiem vienojāmies par 40%, bet tad, kad reāli gribēju sākt strādāt (pēc nedēļas), komisija bija samazināta līdz 25%, kas manu uzticību šitam pasākumam momentā nosita lidz 0, jo ja netur solijumu jau sākuma, tad kas būs tad, kad bus jāapmaksā rēķins….
  Cita starpā ļoti labprāt redzētu nopietnu weight loss affiliate programmu Latvijā. Varbut kādam ir iekšā lokālos Weight Watchers uz šito iekustināt ;)

 14. Ga4a saka:

  nu piekrīti Aigar, sūds tas viss ir… labi es nerunāju par vēl sliktākiem affiliatiem, bet nu šis ir no sērijas kamoonnn..

 15. Ga4a saka:

  vispār ja tehniski no maniem resursiem, kas sastādītu dienā 2000 unikālo kliku dienā, ja klikotu 10% un 1% no tiem pasūtītu sms enīvei mani nepavelk nekādā veidā, jo no Lattelekoma affilieita es pelnu apmēram 100X vairāk, vismaz pagaidām.

 16. Ga4a saka:

  http://bildites.lv/images/bca45hcm1pihw81do3.jpg

  nu un te redzami visi PR linki u.t.t. točna maza kaka.
  ir vēl pilnīgāki dati no SEO instrumentu paneļa, bet tas lai paliek viņu ziņā,…

 17. Girts saka:

  Ga4a a nav noslēpums, tad cik sanāk LTK aff?

 18. Ga4a saka:

  Girt nav noslēpums 3 cipari un pirmais skaitlis nav 1 un 2

 19. Aigars saka:

  aha, paldies iMednis, tātad Inspired Digital kaut ko reālu ir iekustinājuši, interesanti, interesanti, pat ļoti.. :)

  Ga4a, nu jā, komisijas maksājums ir neliels, bet nu džeki attīstīs produktu, attīstīsies arī viss pārējais

 20. Mārtiņš saka:

  Nu tā jau ir kā Agris raksta – programmu jau saradīsies kaudzēm visdrīzākais, bet cik no tām izdzīvos ilgtermiņā atkarīgs no programmas vadītāja pieredzes un kompetences tādu vadīt, jo vajag sabalansēt gan partneru intereses, gan produkta īpašnieku. Man pieredze šajā jomā jau kādi 5 gadi būs, bet vēl joprojām ikdienā iemācos ko jaunu, un viegli tas nav, jo jāsaskaras ar ļoti dažāda līmeņa sagatavotības partneriem ar visdažādākajām prasībām un vēlmēm. Lattelecom programma ir neatsveram pieredze protams, un sākumā ļoti daudzi bija skeptiski vai izdosies, bet ļoti daudz aspektu dēļ vismaz pagaidām ir ļoti pat veiksmīgi. Domāju arī ilgtermiņa perspektīvas dēļ šī ir ļoti optimistiskas :)
  Aģentūras diemžēl nevēlējās palīdzēt iet šo virzienu, tāpēc nācās vien pašu saviem spēkiem celt. Laikam tagad sapratuši, ka nekur jau neliksies no šī sāk jau skatīties arī paši šajā virzienā. Jautājums vai pavilks tikai, to jau redzēs. Pēteris izskatās zinošs digitālajos jautājumos, bet viena lieta ir zināt kas notiek esošajā situācijā, cita lauzties jaunās jomās. Līdz šim pieredze rāda, ka SEO un PPC jomā aģentūras ir vājas un pamatā outsourcē šīs jomas diemžēl arī ne pie labākajiem spečukiem un tas bojā pakalpojumu kā tādu. Cerams, ka tas nenotiks arī ar affiliate jomu

 21. iMednis saka:

  Mārtiņ, SEO laikam nebūs tas, kas butu jāprasa no aģentūras. Cita starpā mans veidoklis ir, ka mēdiju aģentūras lielā mērā varētu kļūt par aff tīkliem un mēdiji baroties no ppc, aff un PR. Bet aģentūras un tirgus kropļošana būtu vesela raksta vērts pasākums.

 22. Agris saka:

  Tak tas viss atduras pret aģentūrām. Viņām tak nav izdevīgs ne seo, ne affiliate mārketings, ne e-pasta mārketings…
  Bet tās ir tikai manas domas.

 23. asbahs saka:

  Jā, Inspired Digital ir palaidis affiliate platformu un viss iepriekšminētais ir taisnība. Pats brīnos, kur var uztaisīt tik user friendly platformu. Un, kas arī labi, ka pie šīs platformas sēž kāda trešā puse ir tas, ka klients pats nevar šmaukties, kā tas bieži notiek ar klientu pa tiešo piedāvātajām affiliate programmām un platformām, un kur nu vēl atļauties nesamaksāt. Mēģināt gribētājiem varu tikai norādīt linku http://aff.inspired.lv (http://inspireddigital.hasoffers.com domēns tikai nomainīts, bet strādā) vai rakstīt man un to, ka iPhone loterijas piedāvājumam pagaidām ir visaugstākais CR. Drīz domājam palaist arī kādu beidzot ne mobilā satura piedāvājumu.

 24. Aigars saka:

  Interesanti, ka man sociālajā tīklā Twitter tika pārmests, ka ja es neko nezinot, kas notiek ar affiliate Latvijā, tad tas nenozīmējot, ka nekas nenotiek.

  Es tikai pie sevis nodomāju, ja viens no redzamākajiem affiliate industrijas pārstāvjiem Latvijā neko nezina, vai tad patiešām var teikt, ka kaut kas notiek?… :)

  Protams, visu maina tas, ja Jūsu stratēģija ir vairāk tomēr pašiem izvēlēties sadarbības partnerus nevis aicināt iekšā visus, kas pagadās.

  Katrā ziņā paldies par komentāru un oficiālu uzaicinājumu!

 25. Agris saka:

  To asbahs
  Atkal tikai uzņēmumiem…

 26. asbahs saka:

  Jāpiekrīt, ka loģiskāk pateikt nevar – “nezinot, kas notiek ar affiliate Latvijā, nenozīmē, ka nekas nenotiek”. Žēl, nezinu visu kontekstu. Bet tas tā.
  Nav gluži tā, ka mēs izvēlamies savus sadarbības partnerus pēc, piem., deguna. Sākām mēs sarunas ar lielajiem tirgus līderiem, ja mēs skatāmies pēc Gemius TOPa un ar lieliem kliedzieniem publiskajā telpā tas arī netika paziņots. Galvenais no sākuma bija to pasākumu vispār iekustināt un iekustināt tā, lai klienti paši gribētu nākt pie mums nevis veidot savas affiliate platformas un piedāvājumus – lūdzu, te jau ir gatavs un ar pieredzi (pieredze gan vēl jākrāj un jākrāj, un jāpiekrīt Mārtiņam).
  Un laipni gaidīti ir visi, tikai, kā jau es teicu, nekas nopietnāks par mobilo izklaidi mums pagaidām nav.

 27. asbahs saka:

  …un spriežot pēc linka, izskatās, ka es esmu trīsdesmit pirmais, kurš ir reģistrējies viņu affiliate programmā.

 28. […] This post was mentioned on Twitter by WebMarketing.lv, WebMarketing.lv, a lipenitis, Kas jauns blogos?, Lasi.lv pop. raksti and others. Lasi.lv pop. raksti said: Apskatam Pratigie.lv Partneru Programmu http://lasi.lv/0mso9 (no @webmarketing_lv) […]

 29. fale saka:

  asbahs
  Un, kas arī labi, ka pie šīs platformas sēž kāda trešā puse ir tas, ka klients pats nevar šmaukties, kā tas bieži notiek ar klientu pa tiešo piedāvātajām affiliate programmām un platformām, un kur nu vēl atļauties nesamaksāt.

  Pat sasmējos :D:D:D
  Pats saprati ko pateici? Shēma elementāra. Caur mani (partneri) nopērk produktu A. Par to uzņēmums A samaksā affiliate tīklam un šis nesamaksā partnerim…
  Visi, izņemot partneri, laimīgi. Produkts pārdots, affiliate tīkls ar naudu saņēmis…

  Un tā arī nesapratu, ko tas Inspired izveidojis, affiliate tīklu vai platformu, vai arī viņiem pašiem nav saprašanas ko…:D

 30. iMednis saka:

  nu re atradu šito http://daswork.com/14296.html Lokālais uzņēmums, pati programma ir riktīgos bērnu autiņos, bet savukārt produkti ar daudz lielāku potenciālu kā tas pats LTC. Diētas, pareizs uzturs utt. Kautvai ja salīdzina, cik sievietēm interesē diētas un cik cilvēkiem vajag virszemes televīziju :)

 31. Girts saka:

  Bet daswork jau vairāk visi tēmē uz MLM marketingu … referāļu piesaistišanu nevis reālu produkcijas pārdošanu. Man gan tie produkti neliekas ar potenciālu, jo ir ļoti, ļoti daudz konkurentu ar daudz kvalitatīvākiem piedāvājumiem.

 32. deni2s saka:

  Un kādi ir izmaksas nosacījumi un kā tā notiek? Nereģistrējoties nekur neatradu to informāciju…

 33. Agris saka:

  Un tagad affiliate mārketinga noliedzēji bīdīs affiliate mērketingu Latvijā?
  Džeki, labāk dziediet :D

Ieraksti komentāru