Affiliate Projekta Asistenta Meklējuma 1.kārta Noslēgusies

partneriKopā tika saņemti vairāk nekā desmit, precīzāk 16 pietiekumi, starp kuriem 14 pieteikumus varu atzīmēt kā ļoti nopietnus. Tajos varēja just, ka cilvēks patiesi vēlas pacīnīties affiliate mārketinga lauciņā.

Tā kā vienkārši pārlasot pieteikumus, ne pie kādiem secinājumiem īsti nevarēja nonākt, uzreiz izveidoju piecus atlases kritērijus, pēc kuriem vērtēju katru pieteikumu desmit ballu skalā. Tātad maksimāli iespējamais punktu skaits bija 50.

Kā jau minēju iepriekš, ar trim galvenajiem pieteikumu autoriem vēl vēlos aprunāties (klātienē vai telefoniski, par to vienosimies ar e-pasta palīdzību).

Un tātad, rezultāti ir sekojoši:

1. Emīls – 40 punkti

2. Kristaps (senscore) – 36 punkti

3. Egils – 32 punkti

_______________________

Visiem pārējiem dalībniekiem punkti robežās no 25-31, taču jāsaka, ka pārsvarā bija 28-31 punkti. Tātad, kā redzams, sīva cīņa notika par trešo vietu. Emīlam par labu nostrādāja tas, ka viņš ir eksperts konkrētā nišā, kurā notiks darbs tuvākā nākotnē. Līdzīgi arī Kristapam.

Visiem trijniekā neiekļuvušajiem vēlos pateikt lielu paldies par spēcīgiem pieteikumiem, tie no līderiem neatpalika daudz un es Jūs pilnīgi noteikti paturēšu prātā (un e-pastā). Ļoti iespējams, ka tomēr kādu vai kādus no Jums vēl tuvākā laikā uzrunāšu ;)

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.3 komentāri rakstam “Affiliate Projekta Asistenta Meklējuma 1.kārta Noslēgusies”

  1. Ivars saka:

    Lai nu kā – apsveicu uzvarētāju.

  2. Spektrs saka:

    Emīlam nospīdēja, tāda laime:)

  3. Ingrīda saka:

    Apsveicu uzvarētajus un lai veicas! :) Jo vairāk būs affiliate guru Latvijā (kas neskopojas ar padomiem, kā Aigars) – jo labāk mums visiem ;)

Ieraksti komentāru