Affiliate Mārketinga Informācijas Resursi [4/20]

Lai apgūtu affiliate mārketingu, ne visiem pietiks ar vienu resursu. Piemēram, ar mūsu bezmaksas e-grāmatu “Kas ir Affiliate Mārketings un Kā ar To Pelnīt”. Tajā pašā laikā dažam labam nevajag vispār neko, viņš vienkārši visu apgūs darot.

Tomēr vidējam affiliate censonim/iesācējam – jo vairāk viedokļu, informācijas tiek uzsūkts un jo vairāk teorijas tiek pielietots praksē, jo lielāka skaidrība rodas par konkrēto lietu. Un vēl, visbiežāk viens konkrētais avots var dot tikai dažas vērtīgas atziņas, bet pēcāk saliekot visu kopā, izveidojas “kopējā bilde”.

Ir vēl viens svarīgs faktors, kāpēc nepietiek ar vienu resursu – affiliate censonim ir jāzin “no visa kā pa nedaudz”. It sevišķi sākumposmā būtu vērtīgi zināt SEO pamatus, jo tas tomēr ir labākais bezmaksas apmeklētāju plūsmas avots. Papildus vērtīgi būtu zināt PPC darbības nianses. Neiztikt arī bez e-pasta mārketinga zināšanām, jo tā ir labākā iespēja uzrunāt klientus atkārtoti. Un vēl un vēl – sociālo tīklu mārketings, video u.c.

Tomēr pamatu pamatā ir vispārējas affiliate mārketinga zināšanas. Vienmēr un visiem vispirms rekomendēju izložņāt Allan Gardyne mājaslapu. Daļa šajā portālā pieejamās informācijas jau ir apsūnojusi, tas ir mīnuss, taču iesācējam vēl joprojām ļoti vērtīgs resurss.

Manuprāt, ļoti slinki savu klientu apmācībā ir affiliate tīkli, lai gan būtu jābūt tieši otrādi – pārsvarā iesācēji sākumā izvēlas darboties tieši ar affiliate tīklos pieejamām programmām! Viens no patīkamākajiem izņēmumiem ir Moreniche affiliate tīkls – daudzi affiliate censoņi, kas ir izgājuši cauri Moreniche pamācībām, arī latvieši, atzīst, ka nekādu citu izglītošanas resursu vairs nevajagot, ar šī tīkla sniegto iesācējam ir pilnīgi pietiekoši.

Tā kā esmu Stompernet biedrs jau labu laiku, tad šobrīd varu apgalvot, ka tieši šis Stompernet kurss ir pats labākais affiliate mārketierim. Kā galvenos šāda apgalvojuma iemeslus varu minēt:

 • apmācība pārsvarā balstās uz video kursiem, tātad vieglāk sagremojama viela
 • apskatītie jautājumi ir ļoti plaši – pieejami ne tikai Stomper “jājamzirdziņa”, t.i. SEO kursi, bet arī viss cits – affiliate mārketings, e-pasta mārketings, PPC, sociālais mārketings, mobilais mārketings, veiksmīgas mājas lapas struktūra, funkcionalitātes izveide utt.
 • pieejamā informācija ir ļoti dažāda – semināri, vebināri, intervijas, mājas lapu novērtējumi, individuālas apmācības, dažādi rīki
 • viens no svarīgākajiem faktoriem – Stomper piedāvā ļoti plašu klāstu ar dažādiem rīkiem. Tev būs pieejami gan izslavētie Traffic Geyser, Market Samurai, Infusionsoft, gan arī tādi jauni un noderīgi rīki kā StomperStorm, SEO Qast, Article Qast, Stomper Commerce, Stomper Social, Stomper Qast, Communi Qast, Review Qast.
 • ir vesela komanda, kas sastāv no vairāk nekā 10 Stomper komandas locekļiem, katrs no kuriem atbild par savu “līniju” – viens par SEO, otrs par e-pasta mārketingu, cits par sociālo mārketingu utt.

Protams, Stomper ir maksas pasākums un pirmajā mirklī šķietami lielas maksas pasākums – 197$ mēnesī, taču, ja ir vēlme uzreiz investēt labās praktiskās zināšanās uzreiz vispirms izrakties cauri nejēdzīgas informācijas grēdām, tad tā būs labākā pašreiz pieejamā iespēja.

Manis pieminētajā Allan Gardyne portālā nevarēs nepamanīt Ken Evoy intensīvo 10 dienu affiliate mārketinga kursu “The Affiliate Masters Course. Šajā e-grāmatā ir daudzas labas lietas, kas noder affiliate mārketinga dziļākai izpratnei. Tā ir vienīgā e-grāmata, ko vēl joprojām šobrīd varu ieteikt izlasīt.

Tiesa uzreiz brīdinu – neiegādāties Kena plaši izreklamēto Site Build It! sistēmu, gluži vienkārši tas nav iztērēto līdzekļu vērts. Es gan pats šo sistēmu neesmu iegādājies, taču ir skaidrs, ka nekas nav labāks par to pašu populāro WordPress bezmaksas platformu, kas ir lieliski piemērota affiliate mārketingam.

Ja skatamies dažādus atsevišķus web resursus, kas varētu ikdienā palīdzēt apgūt daudzas lietas, galvenokārt, affiliate mārketingu, tad iesaku sekojošas vietnes:

Mani SEO TOP resursi:

Par grāmatām runājot, esmu ļoti kritisks. Tas, ko lasīju es, kad sāku savas affiliate censoņa gaitas, ir novecojis, šajā laikā daudz kas ir mainījies gan interneta mārketingā kopumā, gan arī affiliate mārketingā. Jāatzīst, ka lielāko daļu no savām zināšanām tomēr esmu smēlies no pieredzes, vienkārši darot, analizējot, testējot. Tā teikt, dzīves skola.

Tagad dažreiz palasu grāmatas par mārketingu kopumā, tās nav praktiskas grāmatas un nemaz nav saistītas ar affiliate mārketingu. Kopumā iesaku – mazāk lasīt, pēc iespējas vairāk darīt! Lasīt nav slikti, tomēr nekas nemainīsies no lasīšanas vien, viss atkarīgs tikai un vienīgi no rīcības!

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.5 komentāri rakstam “Affiliate Mārketinga Informācijas Resursi [4/20]”

 1. iMednis saka:

  tas Ken Envoy – “The Affiliate Masters Course“ ir tiešām ļoti labs materiāls, ko der turēt pa rokai

 2. Ronijs saka:

  Dazhi tieshaam interesanti resursi kurus nebiju pamanijis :)

 3. Jānis.Sky saka:

  Šķiet, ka pagaidām noderīgākais raksts šajā rakstu sērijā.

 4. Māris saka:

  Man ļoti patīk šis seriāls … nevaru sagaidīt nākamo sēriju :)

 5. Aigars saka:

  šonedēļ būs turpinājums

Ieraksti komentāru