Affiliate links vs. mājas lapa

Lai veiksmīgi darbotos affiliate mārketingā, nav obligāti jāveido mājas lapa. Ir iespēja strādāt arī tikai ar affiliate linku. Katram piegājienam ir savi plusi, kas ir otrā mīnusi.

affiliate-marketing

Apskatīsim galvenos:

Affiliate linka plusi:

 • apmeklētājs uzreiz tiek novirzīts uz partnera mājas lapu, viņam nav jāveic daudzi klikšķi, lai nonāktu pie vēlamā produkta
 • nav jātērē līdzekļi mājas lapas uzbūvē un tās uzturēšanā
 • nav vajadzības regulāri veidot, atjaunot saturu mājas lapā
 • ir vienkāršāk nomainīt affiliate programmu gadījumā, ja izvēlētā ir bijusi neveiksmīga

Affiliate mājas lapas plusi:

 • ir iespēja piedāvāt arī saistītus affiliate produktus, produktu apskatus
 • ir iespēja veidot ilgtermiņa attiecības ar  klientu – veidot meilu listi (opt-in) ar iespēju realizēt email mārketingu
 • neierobežotas reklamēšanas iespējas
 • nav problēmu ar datu analīzi. Statistikas atskaitēs ir redzams, cik daudz apmeklētaju ir bijis, cik daudz klikšķu ir veikts utt. Affiliate linka gadījumā tas ir iespējams tikai, ja veido Redirect

Ir pārbaudīts (diemžēl nevaru norādīt resursu), ka mājas lapās ievietotie linki ir ar daudz augstāku konvertācijas procentu nekā tīrie affiliate linki. Tas gan attiecas uz “pareizi” izveidotām mājas lapām ar bagātīgu un tēmai atbilstošu saturu.

Arī es pats pārliecinoši priekšroku dodu mājas lapu izmantošanai. Radot potenciālajam klientam draudzīgu mājas lapas vidi, tādējādi vairojot iespēju, ka apmeklētājs uzturas ilgāk mājas lapā, ir iespēja sagaidīt arī lielāku atdevi.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.8 komentāri rakstam “Affiliate links vs. mājas lapa”

 1. skrachs saka:

  Uz parastu affiliate linku trafiks sanāks tikai no lapām, kur to linku esi iespamojis. Varam aizmirst par tiešo trafiku un, pats galvenais, trafiku no interneta meklētājiem.

 2. Aigars saka:

  skrach, vēl jau ir tāda lieta kā PPC…

 3. skrachs saka:

  Nu jā, bet vislabākais bezmaksas trafiks iet secen

 4. Aigars saka:

  jā, tas ir vēl viens mīnuss, organiskais trafiks iet secen

 5. Ivars saka:

  Sākumā protams, ja nav ko ieguldīt jāizmanto tiešie Affiliate linki. Bet tiklīdz ir iekrāta pietiekoša naudas summa ir jāpāriet obligāti uz Affiliate mājas lapu(jo tur ieguldītais darbs dos vislielāko atdevi)

 6. Aigars saka:

  liela nauda nav vajadzīga – šonedēļ blogā būs konkrēts piemērs, kā var viegli uzbūvēt affiliate blogu ;)

 7. blogers saka:

  bet darbs gan :)

 8. Ivars saka:

  tas tiesa

Ieraksti komentāru